Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

dokladnie masz racje zawily hehe placza to ci ulzy ja 8mc ryczalam dniami i nocami nawet na miescie mi sie zdarzalo :(...wylam wrecz w domu hehe godzinami...placz pomaga wyrzucac emocje nie wolno tego powstrzymywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niktwazny masz talent!!!! zajebiste fotki:) serio nie myslales aby zajac sie fotografia zawodowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewulko bardzo fajne:) Tak masz rację. Podziwiam Ciebie. Jestes bardzo silną osobą:) Co jeszcze zostalo Ci do nauki? Zaliczenie masz w sobotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz czasami jak sie dostanie porzednego kopa w dupe od zycia to trzeba albo sie poddac albo zaczac byc silnym ja juz mam zwyczajnie dosc uzalania sie nad soba i swoim zyciem postanowilam od 1012009 ze bede pozytywnie myslec i tak robie:) w sobote mam 3 egzaminy z czego prawo na pozostale 2 sie nie ucze bo nie mam notatek:( no i w niedziele 2 na ktore zaczynam sie uczyc od jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku bardzo ciężki weekend Ciebie czeka. Będę trzymała za Ciebie kciuki. Jakie to przedmioty z których nie masz notatek? Masz bardzo dobre postanowienie, staram się jakoś trzymać ale ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stojac na tym rynku w sylwestra powiedzialam do mojej kolezanki tak "ten sylwester jest zalosny ale jest to ostatni zalosny sylwester w moim zyciu ( jak i cala reszta:)) nastepny bedzie inny bedzie zajebisty :)...i to tyczy sie nie tylko sylwestra ale i calego zycia:):) zobaczymy..,ostatnio laduje sie pozytywna energia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spawozdawczosc finansowa, rosyjski. filozofia i globalizacja na te 2 ost nie mam notatekale te egzaminy to terminy zerowe wiec nie licze ze zalicze wszystkie ale chociaz cos zeby w sesji bylo mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu życze Ci tego i to bardzo z całego serducha. mam taka nadziej że tez będę pozytywnie myslała i będę szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ja Tobie tez tego zycze zebys zaczela myslec pozytywnie bez wzgl na wszystko a wtedy mam nadzieje ze zaczie sie zmieniac na dobre i zebys zmienila nick:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu znalazłam jakieś swoje stare notatki z globalizacji i chyba mam też coś z filozofii mogę podesłać Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak też kończyła ekonomie. Zawsze to coś. Może sie przyda albo nie. To jak Ci przesłać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś działałem ale nie wyszło a teraz hmmm jakies doświadczenie by się przydało i obycie z profesjonalnym sprzętem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej robaczki.. nie mam czasu na nic kompletnie ostatnio;/ ciagle ta kolomyja:O mam tez pytanie dziala wam gg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niktwazny do 3 razy sztuka:D nic nie doszlo smutna... zaraz spr jeszcze raz 🖐️ kelly mi dziala gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) co u mnie no tak jak pisze.. dzis poszlam po wpis zalki i egzamu ale stwierdzila, ze skoro sesja sie jeszcze nie zaczela, to ona tylko zalke wpisac moze:O no cyrki.. albo: na karcie egzaminacyjnej jest 30 h wykladu ona niby ma tylko 15:) no jaja wrocilam do domu o 19 wyszlam o 9:] zobaczymy co dalej w czw egzamin z historii dzis sie juz nie ucze bo nie ogarniam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×