Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

no oby pierwsza sesja na nowej uczelni jest strasznie stresujaca ahhh.... staram sie o tym nie myslec bedzie jak bedzie smutna a jak Twoje samopoczucie?lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obym zaliczyla wszystko do 14 II bo pozniej....czeka mnie wielka impreze w Poznaniu ahh juz sie nie moge doczekac :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo..moi znajomi specjalnie z anglii na nia przyjezdzaja zreszta oni maja bzika na pkt tej imprezy i muzyki wiec sie nie dziwie a ja bede 1 raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za słowa otuchy:) Będę zmykać jutro wczesna pobudka. Wszystim dobrej nocki i snów. Trzymajcie się cieplutko:) do jutra pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to długo wczoraj siedziałeś. Dziś wcześniej spać. U mnie na razie jest dobrze i oby tak zostało do końca dnia:) Pracy też mam sporo. Na podwórku mroźno i trochę zmarzłam dziś. Fajnie że humorek dopisuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie posłucham bo nie mam głośniczków w pracy:( Oj nie tylko przekładam papierki:) Nie pij więcej tak dużo kawy. Wystarczy jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłuchasz d domku:) a z tymi kawkami to gorzej bo tu przychodzi wielu znajomych szefa i co chwile jakas kawka:) ale słabe pije więc nie zaszkodzi:) a z tymi papierkami to taki żarcik był:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gniewam się. Nie tak szybko. To faktycznie kawy można mieć dość. Ciepło dziś masz w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie 12 stopni ale się rozbuja:) i dzis może do około 20 dojdzie:) ale zmarzluchem nie jestem więc daje rade:) ogrzewanie jeszcze nie działa tak jak powinno... a Ty pewnie ciepełko masz prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej ciepło jestem ubrana:) Mamy 24 stopni ale tego się nie czuje. Nie masz tak ciepło w pracy. Słoneczko śiweci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 stopnie jak dla mnie to za dużo ale wiadomo jak sie siedzi to nie ma się jak rozgrzać:) słoneczko od rana świeci tylko szkoda że nie grzeje zabardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! :)🖐️ A co Wy jakieś pogaduchy w pracy robicie??? :D:D Ale Wam fajnie.... Miłej pracy Wam zyczę i slonecznego miłego dnia!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka lonely 🌻 wiesz jakoś sobie trzeba czas umilić jeśli jest okazja:) a co u Ciebie?? jak chłopaki?? Dzięki i równiez miłego dnia życzę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 U mnie ok. Słońce świeci i od razu życie jakieś weselsze!:) Chlopaki dobrze. Właśnie mały zasnął to mam chwilę na kawkę a starszy w p-lu. A co u Was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ładnie jest jak świeci słoneczko:) Poprawia nastrój. Witaj Lonely:) Jak się chłopaki mają? Jakieś pogaduchu użądzamy w pracy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jak na razie ok:) i oby tak troszkę dłużej było a nie tylko dzień lub tydzień:) Smacznej kawki życzę:) a słoneczko chyba wszystkim humorki poprawia:)) buziaki dla małego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×