Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

Wczoraj przez chwile słońce tak mocno świeciło, że prawie wiosnę poczułam!!:D Ale wiem wiem, jeszcze daleko...:( Fajnie, że Smutna dziś wesoła!:D Buziaki dla Was!!:**** :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u nas ciągle biało i lekki mróz trzyma. Na jeziorze niby 15cm grubości lodu. Oby tak sie utrzymało do ferii, toby dzieci miały co robić, nie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak masz racje mogłoby tak być w ferie tylko żeby re dzieciaki ktos pilnował bo jak wiadomo o tragedie nie trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówię o śniegu :) bo z tym jeziorem to rzeczywiście strach... Ale widziałam już, w ten największe mrozy, jak samochody jeździły po zamarznietym jeziorze, jechały na skróty do domu.... albo parkuja gdzieś na środku autem i obok łowia ryby!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe to dobre na jeziorku w samochodzie ryby łowić...:) u mnie tez takie asy co samochodami sibie jezdzą po jeziorze ale ryb tak nikt nie łowi:) Lonely a jak zdrówko?? Smutna do której pracujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niktważny, zdrówko ok, dzięki :) a Twoje? smutna co robisz w pracy? jaki rodzaj pracy wykonujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca biurowa Lonely. Pracuje do 15. Jak się nie boją że lód może pęknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla każdego bardzo dużo zdrówka. To jest najważniejsze:) Faktycznie słoneczko poprawia humorek:) oby tak zostało na dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zdrówko jest najważniejsze:) a słonce trzeba zachęcać do tego by swieciło:) ja chodzę bez czapki by mi łepek ogrzało hihi dobry pomysł prawda??:) 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niktoś, no co Ty?! zakładaj prędko czapę bo się przeziębisz!! ;) wiem wiem, Ty z tego ciepłego regionu Polski, u Ciebie wiosna bliżej niż u mnie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna, a u Ciebie jest też śnieg i mróz? Bez czapki uszanki nie da się przeżyć zimy??:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest śniegu sporo i mroźno nadal i to nawet bardzo. Ślisko jest i cięzko chodzi się:( Ale to są uroki zimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochani 🖐️ jak wam minal dzien? ja musze sie przyznac ze nic dzisiaj nie robilam caly dzien snulam sie jak cien po domu ...jakos nie mialam glowy do nauki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 to dobrze Ewcia myślę że taki dzień dobrze Ci zrobił:) ja właśnie wróciłęm do domu i wykończony troche jestem... miłego wieczorku życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Jak minoł dzionek? U mnie powolutku i w miarę. Ewulka zerknełaś na te notatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a co tu taka cisza?? :) Jest tu kto?? :) Miłego wieczoru Wam życzę!! :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna ---> nie zerkalam dzis na nic:) mialam totalnego lenia jutro sie wezme za dalsz nauke i zerkne na Twoje notatki ale z pewnoscia cos sie przyda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×