Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

ja mam akurat dobre wspomnienia, poznałam kiedyś kogoś przez internet, kto był moją bratnią duszą! nigdy wcześniej ani później z nikim nie rozmawiało mi się tak lajtowo..nadawaliśmy idealnie na tych samych falach, gość po potrafił rozbawić mnie tak, że sikałam po pachy (a mam mocno specyficzne poczucie humoru). Jednocześnie miał trzeźwe spojrzenie na wszystkie moje fanaberie i często sprowadzał na ziemię. Przyjaciel idealny. Nasze drogi rozeszły się jednak a bardzo tego żałuję. On z czasem zaczął liczyć na coś więcej, a mnie interesowała tylko przyjaźń. NIgdy póxniej nie nawiązywałam juz internetowych znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem! 🖐️ ale kręcące sie po domu moje obowiązki ;) na razie uniemozliwiają rozmowę, zajdę tu czasami a póki co miłej pracy wszystkim pracującym, nie pracującym miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) tylko sie nie przepracuj zabardzo:) bo praca w domu potrafi wykończyć:) Duuuuuuuużo uśniechu życzę i dobrego humorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas biało na dworze! moje chłopaki idą zaraz na sanki, będzie chwila spokoju! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie z pracy przyjechałem:) u mnie troszkę biało ale to już tak od świąt troszeczkę bo nic więcej nie napadało miłego popołudnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
hej:) wpadne tu wieczorem🌻 to popiszemy:* milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) U mnie nie ma śniegu :( a szkoda. Mogłoby trochę popadać - tak w granicach rozsądku. Jakie macie plany na sylwestra? ( czy to pytanie już było, a ja przegapiłam?) Ja będę w domu, sama :D ale nie martwię się z tego powodu. Nie lubię imprez, tłoku ( więcej niż 2 osoby ;) ). W \'\'piżamie\'\' ;) posiedzę przed telewizorem albo obejrzę jakiś film z płyty, jutro idę do siostry pożyczyć. Mam jeszcze w zanadrzu książkę do poczytania, ale ... zaczęłam ją wczoraj i jakoś nie bardzo podoba mi się więc chyba odpuszczę sobie czytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mp:) ja w domu a telewizor przed świętami mi się rozjechał więc kiszka z makiem jednym słowem! pewnie posiedze na kafe bo moje kolezanka ma nocke w pracy i będe z nia pisał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój telewizor ( a dokładniej antena) ściąga dobrze tylko tvn :) + tvp 2 - ale to w zależności od pogody. Także wielkiego wyboru w oglądaniu nie mam. Jak nie zasnę przed 24h też zajrzę na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za problem... jak chcesz miec znajomych siedzac w domu?sadzisz, ze Ci przyjda...z "nieba"??hehe.. musisz ruszyc sie z domu!najlepiej wybrac sie na dyskoteke,co weekend chodzic na imprezy,wtedy gwarantowane,ze sie z kims zaprzyjaznisz :):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ już jestem i czasem sie tu odezwę, bo na razie mam wieczorną krzataninę więc pojawiam sie i znikam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorową porą:) ja też ciągle nie siedze i zaglądam co jakiś czas:) i dziś sie odzywacie:) jak miło:) a jak zdieciaki na sankach??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same nieszczęścia! - wykrzywiona noga, zderzenie z kolega, zadrapana broda... ale najważniejsze, że poliki były czerwone od mrozu i fajnej zabawy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ wpadłam przywitać sie z Wami, bo wcześniej pisałam na innym topicu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia dzisiaj byla strasznie zapracowana, jutro dalszy ciąg. Wybieram sie na sylwka do znajomych musiałam przygotowac coś dobrego do jedzenia. A co u Was słychać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia to fajnie że masz gdzie się wybrać:) i mam nadzieje że będziesz się świetnie bawić:) ja dziś byłem ostatni dzień w pracy i bezrobotny ale co tam jakiś się uśmiecham:) a poza tym zimno:) I też pociaszam się że niedługo wiosna:) znów przyjdzie czas na robienie fotek budzącej się przyrody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niktważny - jak bezrobotny?? pozazdrościć wyjścia na sylwestra, ja jak zwykle w domu, bo dzieci, bo sami, bo coś tam...piccolo truskawkowe już kupiłam...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firma w której pracowałem własnie dziś zakończyła swą działalność i zostałem na lodzie bo jakiś nikt się nie kwapił by mi prędzej powiedzieć i jeszcze nic nie znalazłem powiedziałem się na poczatku grudnia. ooooo picolo to super impreza sie szykuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×