Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

no to kicha z tą pracą :( ale nie załamuj się tylko, znajdziesz coś! :-) już wiem czego Ci życzyć na Nowy Rok! ;-) a impra rzeczywiście super - piżamowa!:O :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszkę kicha ale nic nie zrobię i muszę szukać... ja też piżamową zabawe będęmiał. niby znajomi mówili żebym do nich przyjechał ale nic nie potwierdzili więc siedzę w domu. i pewnie na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...bo to zła kobieta była... widzisz, jak to się różnie w życiu ludziom układa, ja bym chciała żeby mnie mąż zdradził i odszedł, bo nam się nie układa, męczę sie... a on nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
los bywa przewrotny-kogos zona zdradzi, a czyjas zona marzy o zdradze meza:O moje kolezanki nie moga sie opedzic od facetow, a ja sama i sama. ale ja wierze ze bedzie wszystko ok i tego wam wszystkim zycze:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
hej niktwazny77:) wcale nie jestes nikim niewaznym, wiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
witam kochani:) ja wlasnie wrocilam z basenyu bylam 2 h i ledwo co zyje tak mnie wszystko boli:( ahh....jutro sylwester oby szybko zlecial .. mam nadzieje ze w nastepnym roku bede na jakims balu ale jzu nie sama tego wam tez zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
jasne ze pogadamy:) witaj ewulkaaaa...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
jakie plany na jutrzejsza noc? jak ja nie lubie sylwestra 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
ewulkaaaa oczyeiscie ze za rok bedziesz sie bawila z jakims fajnym..:D jakie plany;>? z kulezanka bede sie szlajac:D i moze kolega dolaczy:) a Wy w domq?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
ja tez z kolezanka bedziemy siedziec w domu pic szampana... ahh tak bardzo chcialabym pojsc na jakis bal a tak to nienawidze sylwestra przez to ze jestem sama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Evcia:) zakwasy się wdarły?:) to pewnie mocno ładpaki machałaś:) ja też nie lubie tego okresu:( a czy za rok.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
moze jakos zleci a nastepny rok nie chce siedziec w domu chce isc na jakas impreze i zaszalec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
:* bedzie dobrze, tylko nie zalamuj sie.. :) hehe tez wypije z kolezanka w domku ale potem wyjdziemy troche w miasto;) ja nie lubie bardzo swiat, bo wlasnie dlatego ze jestem sama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
ja tez nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
ja bym mogla szalec gdzies, ale mam takie szczescie, ze na imprezach jest wiekszosc par i i tak nie mam sie z kim bawic za bardzo.. wiec lipa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
ja tez nie mam z kim:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna jest ta Wasza samotność...:( ale życie kołem sie toczy i jeszcze nadejdzie taki czas, że nie bedziecie same, wierzcie mi!! i tego Wam życzę z całego ❤️!! ja niestety mam juz męża, więc nic wspaniałego juz mnie nie czeka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
dzieki lonely aja juz chyba nie mam nawet okruchow nadziei...choc ciagle o tym mysleale wydaje mi sie tojuz niemozliwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
nie wiem co mam powiedziec, no bo jak powiem: no ja mysle ze bedzie ok:D to wyjdzie jakbym sie sama pocieszala:P jak powiem: nie sadze, to bedem iala wrazenie ze kusze los.. :D wiec po prostu powiem tak: nie wiem czemu jednym ludziom przychodzi wszystko z wielka latwoscia (w sensie milosci itp) a ja mam takiego pecha albo czemu ewulkaaa jest sama, skoro jest taka fajna mila dziewczyna.. albo czemu niktwazny77 jest teraz sam, bez zony..? nie chce rzucac komunalem, ze zycie jest niesprawiedliwe, ale jest nie jest niesprawiedliwe, to jakie jest:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×