Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

Gość miles away
hej hej niktwazny77:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
czemu:( cos sie stalo konkretnego, samotna80?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
ok przytulam Cie w takim razie:):* ten Nowy Rok ma az 12 miesiecy, jest ich tak wiele, ze naprawde w kazdym z nim moze sie zdarzyc wiele cudownych rzeczy:) moj zeszly Sylwester nie byl zbyt dobry, ale mimo to ten caly 2008 rok nie obfitowal tylko w porazki, bylo tez troche sukcesow no i zdarzylo sie pare fajnych rzeczy:) a ten Sylwester byl naprawde fajny dla mnie i to mi pozwala z jeszcze wieksza wiara wierzyc, ze w tym roku moga sie zdarzyc wspaniale rzeczy. Wszystkim Wam tego zycze i chcialabym, zeby kazdy z was uwierzyl, ze moze Was, nas spotkac jakas mila niespodzianka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
niktwazny77>> dzieki:) :* bedziesz dzis na gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będe będę:) chciałem tu troszkę popisać:) a kacyka nie masz S.??:) fajnie że dobrze się bawiłąś:) po mnie przyjechał znajomy o 23:30 a o 1:20 byłem juz spowrotem w domu bo zmęczeni byli i chciali iść spać a po północy to wogóle dolina bo kazdy dostawał smsy albo ktoś do nich dzwonił a do mnie nic i siedaiałem jak kołek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że tak szybko wróciłeś do domku. Ale Nowy Rok przywitałeś z znajomymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
nie mam kaca:P prawie nie pilam:) tylko symbolicznie:P a w nocy jak wrocilam to wydudlilam troche tego "szampana" to jak juz lezalam w lozku, to sie czulam jak po wybudzeniu z narkozy po operacji, krecilo mi sie smiesznie w glowie:P i sie czulam taka ociezala. do mnie pare osob napisalo zyczenia, spodziewalam sie jakiegos telefonu od paru innych , ale jakos sie nie doczekalam:O ja o 2 bylam w domciu z powrotem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siedziałam w domku przed telewizorem i w taki sposób przywitałam Nowy Rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miles to dobrze bo dziś błowa by bolała:) samotna z jakiego regionu Polski pochodzisz? i dlaczego tak spędzałas sylestra? jeśli nie chcesz to nie odpowiadaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
bo mamy tu juz pomorze i wielkopolske wiec tak sie pytamy, skad nasza nowa duszyczka jest:P :* buziak dla Ciebie samotna80, czekam na usmiech od Ciebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🖐️ wszystkiego NAJ w Nowym Roku!! dla wszystkich smutnych i samotnych 🌻i👄!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonely7 witam Cię serdecznie:) 🌻 jak się masz?? kacyk jest?:) wszystkiego najlepszego na nowy rok:) z Podlasia jeszcze nikogo a więc już ktoś jest:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często zaglądałam do Was i nie miałam odwagi odezwać się. Ale dziś to zrobiłam. Nowy Rok przywitałam tak bo jakoś tak wyszło. Miles :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki! :) dzis mam się nawet dobrze ale wczoraj - tragedia!! miałam dołek fizyczny i psychiczny :( po 20ej wznieśliśmy toast piccolem strawberry, po 21 poszłam spać:o ale dziś juz lepiej! :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
samotna80 piekny usmiech rodem z Podlasia:D lonely7:** buziam:) czemu dolek??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee, zaglądałam wczoraj tutaj żeby pomarudzić ale nie było Was ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem...jak tak mam...poza tym jestem przemęczona, mam w domu 7latka, który cały dzień: mamo i mamo.... i mam roczniaka, który też duuużo wymaga... i tyle innych problemów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×