Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

ej, niktważny Ty taki miły i romantyczny aż nie prawdziwy ;-) masz kwiatka 🌻 ;-) na pociechę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
dziekuje :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
nawet zyczenia przy dzieleniu sie oplatkiem dostalam od ojca takie znajdz sobie wreszcie faceta to moze mniej nerwowa bedziesz:O 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evka no to Ci dowalili troszkę. mi takiego czegoś nikt nie mówi a jak zostałem sam to jeden znajomy jako porade dla mnie powiedział " jedź sobie na jakieć dupy" więc się roześmiałem i powiedziałem ze beznadziejny jest a kobieta to nie mięso i przygód nie szukam!!! takich na znajomych wszystkich:( lonely dzięki za kwiatka:) mam nadzieje że to mój ulubiony czyli frezja?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojciec Ci dobrze zyczył :D ewulkaaa, a wracając do sedna Twojego topiku, lepiej Ci jak troche tutaj z nami pogadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
noo dowalili jak co roku:O w zeszly bylo gorzej bo sie tata pytalkiedy uczynie go dziadkiem bo on juz w moim wieku mial 2 dzieci:O:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
taak dobrze:D lonely jasne ze lepiej mi:D jak z wami pogadam:D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
moze i dobrze zyczyl tylko takie zyczenia a dla mnie przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd wiem że frezje? bo tak przepięknie pachną że...:) Evka ten piękny uśmiech pasuje do Ciebie:) uśmiechaj się czesciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie tym nam najbliższym wydaje sie, że mają prawo mówić wszystko otwarcie, bez ogródek, dlatego tak nas ranią... rodzice są w tym mistrzami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
ja sie wrealu tez rzadko usmiecham:) w ost pracy nawet szef mi to powiedzial i zapytal co sie takiego strasznego w moim zyciu stalo ze sie nie usmiecham:9 nawet pow zebym sie jemu wyzalila to mi ulzy..bo on niby widzi ze mam jakis ciezar nie wiem jak zgadl ale to byla prawda leczylam sie wtedy z tej chorej nieszzczesliwej milosci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
dokaldnie ...rania...czlowiek probuje jakos nie myslec o tym a oni w kolko to samo kiedy i kiedy jakby to bylo takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
I rok SUM zaocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sie leczyłem ale nikt nie widział że jest mi ciężko bo nie mam znajomych z którymi się spotykam. nikt ni nie pomógł ale jakoś się wydostałem z najgorszego... a z tymi życzeniami to prawda... moi rodzice nie skłądają mi takich więc jedyny + ze mnie tym nie dobijają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
ja mialam kolezanke ktorej gadalam 8 mc ciagle to samo:D ale przeszlo...dzieki bogu 8 mc sie meczyla jzu w pewnym momenciemyslalam ze tego nie przezyje serio....oczywiscie bez lekow sie nie obeszlo.. ahh ja dziekuje za taka milosc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie rozumiem jak można się odkochać? jak uczucie może się wypalić? rozumiecie to?? bo może ja zagłupi jestem by to pojąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
jak sie prawdziwie kocha to sie nie zgasi tego uczucia nigdy ale u mnie to nie byla milosc to byla fascynacja pozadanie zauroczenie zakochanie sie ale nie milosc... nie znalam go dobrze prawie wcale dzialam na mnie jak magns hipnotyzowal mnie soba ale to wszystko... oszukal mnie wtaki sposob ze glupia bylabym gdybym jeszcze za nim plakala jzu wystarczajaco przez niego sie nacierpialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
dla ciebie tez 🌼 i dzieki:) ja sie zast czy po tym wszystkim jestem w stanie jeszcze kogos pokochac zaufac itd? watpliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy potrafisz to sama musisz o tym wiedzieć. ja wim że jestem w stanie jeszcze wiele poświęcić ale nie wiem czy chce tego bo strach ciągle jest taki sam, że stanie się to co kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to akurat rozumiem.... swoim postepowanie względem drugiej osoby można złamać serce, póki ono boli to jeszcze miłość jest ale im dłużej, im więcej - serce pęka i....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
wlasnie ten strach ja tez go mam ahh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
ja kiedys gdzies przeczytalam ze jak ktos kogo kochamy odchodzi rani nas itd to wraz z ta ukochana osoba odchodzi czastka naszego serca dlatego to tak boli... ale z czasem ta czastka do nas wraca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×