Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

Gość miles away
buu, wszyscy juz poszli chyba:( mam nadzieje, ze mieliscie dzisiaj dobre nastroje, ja mialam, tylko na naszej popatrzylam na te zdjecia zakochanych .. ech:O ciezko troche a teraz siedze na kafe i na gg rozmawiam ze znajomymi. i pije herbatke:) w domu cisza. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
oby:D po nowym roku sie wybiore ;D moze nawet napisze tam maila i zapytam co i jak? haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
jestesmy ciagle:D moze jakis goral mnie poderwie z ..ciupaga? heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miles away witam 🌻 jeszcze ktoś tu jest ,ale ja za chwilke spadam do wyrka... a niedziela tak sobie. teraz troszkę lepiej bo porozmawiac można:) na naszej też byłem ale nikt mi nie odpisał więc napisałem że chyba trędowaty jestem skoro odpycham swoją obecnością i... smacznej herbatki życzę:) Evka wysyłaj wysyłaj i miejsce załatwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
niktważny77 🌻🖐️:) dzieki od razu sie smaczniejsza zrobila ewulkaaaa......... 🌻🖐️:) witaj kochana rowniez mi pare osob na nk wyslalo te e-kartki.. pokopiowane wierszyki, w kolko te same kartki:) co za czasy nadeszly:P gdzie moj Romeo:( :P?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
a co tam za marzenia sie nie placi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
po co goral.. za bace sie bierz:P to jest dopiero persona;) a ciupaga wazna rzec:D hahahaha:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
no ja tez te kartki dostaje ahh beznadziejne to dla mnie ale coz.... romeo ah gdziez Ty jest romeo?:P:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
wazna rzecz* taka chcialam byc dowciapna ze mi az nie wyszlo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
heheh osz Ty! ciupagi Ci w glowie? heheh tak tak racja dobra ciupaga to podstawa::hehehe baca powiadasz? ahh to stary pewnie juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to chodziło by smaczniejsza była:) a ja kartki nie dostałem żadnej tylko jakąś chonke ktoś mi na profil wkleił... za marzenia się nie płaci i nawet nie karają za nie:) jeszcze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
:D ale tez walnelam.a baca to niby nie goral;)? niewazne, oczy mi sie kleja, ale nie pojde spac bo mi szkoda wieczoru;) pojde troche pozniej:) ewulkaaa jesli amsz mozliwosc to pewnie ze jadź:) nie ma co sie zastanawiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
:D mi jeszcze wiele rzeczy w glowie;D kierpce tez hahaha;) choinki nie dostalam:( akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
niktwazny ---> hehe:D jazda kuligiem z takim starymbaca to zadna atrakcja bez wzgl na jego ciupage:P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
:) i jaka bacowke ma:D z jedno izbo i kuchnio:P :) zyc nie umierac a na powaznie;> to nigdy nie wiadomo kogo sie spotka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lentillka
ja tez mam tak samo, wyszlam za maz, dla meza przeprowadzilam sie do jego kraju, i teraz tez siedze calymi dniami, w styczniu mam miec rozmowe kwalifikacyjna, mam nadzieje, ze dostane ta prace, nie tylko ze wzgledu na pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______ Mikołaj ______ ;* ________________$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$$$$$$$$ _________$__________$$$$$$$$ _________$$$$$_________$$$$$$ __________$___$$$$$$_____$$$$ _________*$$$_$_$$_$$_____$$$ ________$_$_$**_$_$_$$$___$$$ _________$(O)___(O)_$_$$_*$$$ _______$$__________$*$_$__$$$ ____$*__$____*___$$$__$__*_$$ ___$*_____*$$$*________$___.** ___$*_______*_________.*$__**** ____$*_________________*$__*** ___$$$$*_____________*$$§§§§ _$$$$$$$$$*_______*$$$$$$§§§§§ $$$$$__$$$$_$$_$$$$$$$$$$$$§§§§ $$$*__*$$$$$$$$$$$$**$$$$$$§§§§§ $$$*__*$$$$$$$$$$$*__$$$$$$$§§§§ _$$$$*$$$*******$$$*__$$$$$$§§§§ __$$$*$$$*$$$$$*$$$$*$*_$$$$§§§ _____$$$$*$$$$$*$__$$$$$$$$$§§ _____$*$$*******___*$$$$$$$$§ _____$*____________________*$ _____$$*_*__*___*$$_*___*__*$ ______$$$$_$$$$$$$$$$$$$_$$$ _________$_______$________$ _________$*______*_______*$ __________$$$$$$$$$$$$$$$$ ______$$$$$$$$$$**$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$_______$$$$$$$$ ___$$$$$$______________$$$$$$ a to nie choinka tylko mikołaj był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
a moze baca bedzie mial fajnego .. brata:P albo syna;>? a Ty juz tak pesymistycznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka hahahahahahahaha ale teraz pojechałaś z tym bacą:) no tak racja taki zadek oglądać to żadna przyjemniść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
wow;D jaki Mikolajek: )))) bomba:) lentillka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jaki humorek dostały:) super:) niby taki stary baca a ile radości daje hihi takiego dostałem mikołaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
ja uciekam spac bo padam na kubek z herbata, a ze kubek w kwiatka ladnego to szkoda go:P dobranoc wszystkim jutro tu zajrze:)🖐️:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
bede snila o bacowym synecku :)🖐️ hahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
niktwazny ---> taak :D:D a do jakiego kraju sie przenioslas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
miles away dobranoc snij o bacy i jego ciupadze hehe 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×