Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

trzeba powiedzedzieć że jeszcze sie nie urodził taki co mógłby liczyć na jakieś uczucia:) a z tym wariatkowem to pewnie masz racje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze raczej jeszcze sie taki nie urodzil co by mi okazał uczucie takie jakie ja im okazuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
..w lozku dogodzil lepsze:P bardziej prawdziwe hehe to zart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jaki tam zart to bardzo wazna sfera zyciowa jak sie w łóżku nie układa to i nie zawsze mozna sie dogadac w zyciu gdzie sie najlepiej godzi po kłutni? no wiadomo ze w łóżku a co jak tam tez nieciekawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
u mnie w ogole nieciekawie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
ok juz mi lepiej:D i ten kochany sylwester sie zblizai znow bede rok mlodsza jupi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
mi martini uwielbiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z vódeczką to żarcik ja też nie przepadam... martini ok ale troszeczkę poproszę:) Evcia z uśmiechem o wiele lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie ze ja teraz najbardziej lubie samą siebie wlasnie w takim wieku jak bylam mlodsza niecierpiałam siebie a teraz wiem juz nawet czemu :D:D:D nie przejmuje sie czasem mam tyle lat na ile sie czuje a nie tyle ile mi w dowód wpisała jakas baba z urzedu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
kto wzniesie zboczony toast?:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
wlasnie slucham swego ulubionego zespolu cc catch:D ahh to byly klimaty to zdrowko:D za smierc....z powodu nadmiaru orgazmow hhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meluzyna--> to świetnie:) też bym tak chciał tzn. też tak mam ale wmawiam to sobie tylko bo i tak siebie nie lubie:) a toast ten kto polewał:) bo ja nieśmiały jestem i...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evulka Ty cc catch?? to chyba już się spotkaliśmy gdzieś na kafe bo pamiętam jak ktos o niej pisał:) no chyba że to ktoś inny był a nie Ty a toast dobry hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labalabababa
to siedz dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co mnie rozwala na tych forach , ze wpada ktos na topic czyta tylko pierwszy post i mimo ze dyskusja jest juz na 7-8str to wali tekst, który w tym momencie jest ni przypiął ni przyłatał :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
tak pisalam na swoim topiku :pamietacie ten hit?" jest taki na uczuciowym zdroweczko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
kocham ten zespol:D hehe pomaga mi poprawic nastroj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
tzn to nie moj topik wystepowalam tam pod nickiem "bylam wtedy w podstawowce" hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam Twój nick tam:) i chyba nawet coś do Ciebie tam napisałem 🌻 dla Was:) mój ulubiony frezyjka bo zajefajnie pafnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam nigdy nie zagladałam bo zaduzo juz wpisów i nie mam ochoty ich wszystkich wertowac :P leniuszek sie we mnie odzywa :D:D:D a pamietacie babanarame ? takie 3 dziewczyny - to byla moja pierwsza kaseta magnetofonowa i kupilam ją sobie za pieniądze zarobione na zbieraniu truskawek :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×