Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość duża_ja

Jakie środki na...................?

Polecane posty

Gość bade
A ty autorko pomyśl chwilę, niż pójdziesz w ślady tej idiotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bade
Bo dobrze ci ktoś napisał, może od razu zastanowisz się nad rzyganiem po kazdym jedzeniu - skrócisz drogę pokarmu przez twoje ciało i to dopiero będzie skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kiedys
tez stosowalam srodki przeczyszczajce i nic mi nie bylo schudlam kilk kg i jest teraz z tym dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kiedys
to moze zalezy od organizmu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kiedys
uwazam ze nie macie racji bo ta dziewczyna i tak zrobi tak jak bedzie chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bade
Taaaaak... od organizmu zależy jaką szkodę sobie ktoś zrobi. Nawat jak ci kolejna debilko nic nie było, to nie znaczy, że to jest świetny środek na odchudzanie, który należy propagować na forum, bo każdy lekarz ci powie, że jest to bardzo zły sposób! MNIEJ ŻREĆ - to jest sposób na odchudzanie i innego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kiedys
napisala tu bo juz wtedy chciala zazyc jakies srodki przeczyszczjace ale nie wiedziala jakie?? wiec i tak wplywu na to nie macie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupenie się nie znasz
jeszcze raz napiszę: Alax to nie lek odchudzający a środek przeczyszczający....potrafisz wyłapać różnicę w znaczeniu ? gdyby środki przeczyszczające były bezpiecznym sposobem na schudniecie to lekarze nie zalecaliby diety i aktywności fizycznej jako drogi do schudniecia ale polecaliby lewatywy, herbatki drenujące i tabletki odchudzające.... a szczerze mówiąc jeszcze się z tym nie spotkałam, więc zastanów się czyja wiedza nt zaburzeń metbolicznych jest szersza, Twoja czy lekarzy ? zdajesz sobie sprawę że przy głodówkach i wywołanych przez nie zaburzenaich elektrolitów dochodzi do momentu gdy w nerkach i wątrobie dochodzi do nieodwracalnbych uszkodzeń i przestają one pracować ? człowiek wtedy umiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajab
Pewnie, że zrobi, jak będzie chciała. Będzie chciała się pociąć - zrobi, to, będzie chciała się naćpać - też to zrobi. Co nie znaczy, ze opowiadania na forum, jaki to świetny sposób na coś - jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kiedys
masz racje ale ja sobie tylko pomagalam to nie byl srodek na odchudzanie bo chcialam zrzucic 10 kg NIE! waga spadla 3 kg i tyle chcialam i stosowalam go raz dziennie i to nie systemtycznie bo zapominalam o tym!! i dajcie juz spokoj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża_ja
alax----> ale faktycznie brałas je 3 x dziennie ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajab
No i debilka nie wyciągnęła żadnych wniosków. To są właśnie skutki. Poleci zaraz do apteki.:( MNIE ŻREĆ gruby matole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alax
tak ale juz nie mam ochoty o tym pisac bo chciec sie wypowiedziec to zaraz cie objada jak najgorszego menela dajcie na luz baby i radzcie sobie same!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xlslslslslslslsl
Chcesz mieć po tym tygodniowe zatwardzenie i hemoroidy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alax
no widzisz to po co te komentarze???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xlslslslslslslsl
3 razy dziennie to chyba nie oddalałaś sie od sracza. Och, idiotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupenie się nie znasz
pewnie, autorko bierz 3 razy dziennie Alax tylko potem nie płacz na forum że masz wypadające włosy, ziemistą cerę, krwawiące dziasła i łamiące się paznokcie... nie zdziw się także jeśli potem będziesz musiała stosować coraz więcej środków by normalnie się wypróżnić, nie miej też do nikogo pretensji jeśli będziesz musiała leczyć owrzodzenie jelit u gastrologa jeśli nie masz umiaru w jedzeniu to i tak nie schudniesz bo po tej Alaxowej diecie i tak nadrobisz kilogramy objadając się szukasz szybkiej metody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupenie się nie znasz
pewnie nie ma nic milszego niż permanetna biegunka i bolesne skurcze wywołane środkami przeczyszczającymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża_ja
Po pierwsze nie jestem "jakąs niunią" !!! jestem osoba dojrzałą, mam 40 lat ! I zdaję sobie sprawę z konsekwencji ! Nie grozi mi bulimia czy tez anoreksja ! Chcę szybko zrzucic KILKA kilogramów, a stosowanie srodków przeczyszczających jest jednym z takich własnie SZYBKICH sposobów ! I nie czepaiajcie się ALAX....bo zapytałam ją, a ona uprzejmie mi odpowiedziała to co chciałam wiedzieć !Więc te ataki sa zbędne na dziewczynę ! Wiem ze propagujecie zdrowa dietę i ja tez jestem ZA ! ale, takie środki dorażne tez uważam za jeden ze sposobów !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj babki babki
duza_ja masz racje:) takie ataki to moze gdzie indziej chcialas rade dostalas ja i wszystko nie oczekiwalas jakis negatywnych opini na ten temat a masz tyle lat ile masz wiec zdajesz sobie sprawe z konsekwencji i wszystko jasne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża_ja
Mam 40 lat :o 170 cm i waże 80 kg :o i te własnie chociaż 5 kg po świętach chciałam zgubić :( Nie OBŻERAM się jak świnia (jak ktos tu napisał) :o może ta waga jest efektrm mojego siedzącegho trybu życia i nie ukrywam, że poczęsci mojego lenistwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża_ja
No tak :o najpierw obrzuciłyście mnie i alax błotem, a teraz już nikt nie ma ochoty pisać w momencie kiedy się przedstawiłam :o to takie typowe dla tego miejsca :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mineralwasser
nie przejmuj sie. jak chcesz, zazyj Alax ale tylko z 3- 4 razy w odstepstwie 2 dni. no i 1 tabletke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka25latek
po srodkach przeczyszczajacych slicznie sie chudnie Ja schudlam doslownie w oczach kolezanki zauwazyly ach teraz mam cudny szczuplutki brzuszek ha ;********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Bisacodyl jest skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupując te tabletki Foreverslim nie chciało mi się wierzyć że pomogą mi się pozbyć nadwagi.A jak już to na pewno po skończonej kuracji kilogramy wrócą jak ostatnim razem po zastosowanej diecie.Mija właśnie pół roku odkąd nie stosuje już Foreverslimu a żaden utracony kilogram nie wrócił.Mogę go polecić osobą z naprawdę dużą nadwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×