Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

dodam , ze zawsze przed okresem bolały mnie piersi i czułam po prostu ze dostane a teraz kompletnie nic mnie nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto w 6 tyg najwczesniej:) qrcze mam Twoje objawy,ale juz nie chce sie nakrecac, bo rozczarowanie bedzie okropne:( Atka jutro!:> nie negocjuj:>:>:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto- ja na twoim miejscu poszlabym w poniedzialek. misagatek- hmm, idz do ginekologa. Zeby to czasem nie byly zaburzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko tu jest problem bo nie mieszkam w Polsce, i na wizyte tutaj musze czekac-zapisałam sie juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boje sie troche robic test, wiec jak do 40 dc nie przyjdzie to rano we wtorek robie test. Powiem wam cos glupiego,ale sie nie smiejcie. ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne,że w poniedziałek !!! atka! Ty naprawde jutro zrób i nie denerwuj nas tu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto, ja ide w 7 tyg bo chce juz cos zobaczyc. Jak chcesz juz potwierdzeie na USg to najwczesniej 6 tydz, a jak tak po prostu sie przejsc to mozesz i jutro ale lekarz na 100% nic nie stwierdzi tylko zleci zrobic bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha,zapomnialam wam powiedziec,jesli faktycznie jestem w ciazy to zobaczymy co wyjdzie,kochalam sie przed owulka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczatek lutego to bedzie u Ciebie 9 tydzien wiec nie taka tragedia ale bierz kwas foliowy i dbaj o siebie. odpowiednie zywienie to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a musze robic ta bete?????czy cos sie stanie jesli dopiero na poczatku lutego zobaczy mnie lekarz?jakos nie usmiecha mi sie isc tutaj do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misagatek- to moze zrob sobie test z krwi. Juz po takim czasie powinnien wykryc ciaze,ale z tym to róznie bywa. ok, to pisze o co mi chodzilo... Dzis na obiad robilam rosolek i jak zawsze mi pieknie pachnial, to dzis smierdzial psim waitrem blee.... Cos okropnego. albo mój zawsze oglada filmy przyrodnicze i tam byla taka drzownica przezroczysta( taka jakby zarodek) ale mnie to obrzydzilo. Chyba zaczynam mieć opsesje.... :(:(:(:(:(:( :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem,biore folik.cos jeszcze ???tzn o czyms jeszcze musze pamietac?????? podobno nie wolno brac goracych kapieli bo wywoluja skurcze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto warto zrobic bete,zeby sprawdzic czy przyrasta..poza tym dla niektorych lekarzy testy nie sa wiarygodne i czesto zlecaja zrobienie bety..tym bardziej,ze nie mieszkasz w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic Ci sie nie stanie jesli wszystko bedzie ok. Moim zdaniem powinno sie isc na 1 wizyte do 10 tygodnia ale nie ma potrzeby isc wczesniej niz w 6-7 chyba ze kobieta poronila wczesniej i lekarz ma pzepisac jej leki lub jet cos nie tak. atka dawaj dawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie ta polska ginekolog??????? Atka,jak ja ci do dupy zaraz nakopie!!!!!!!!jestes w ciazy kobieto,juz prawie nie masz oznak nie bycia w ciazy hehehehe:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefretete dobre,dobre ale się uśmiałam:d ale masz racię oczywiście popieram to tylko formalność:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×