Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Atka,jak tak dalej pojdzie to na porodowce ci powiedza ze w ciazy jestes!!!:D:D:D tu nie chodzi o ciebie kobieto,jesli jestes w ciazy to si enie mozesz denerwowac,a ty tylko niepotrzebnie przedluzasz ta niepewnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanka do niej chodziła i bardzo ja chwaliłai fakt ze wizyty nie sa tanie ale zawsze to lepsze niz tułac sie samolotem do Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefretete a co z tą kawą ? Znaczy,że brak apetytu na nią?bo ja tak mam! Normalnie zawsze 3 dziennie a teraz nie czuję,że muszę się napić.Dziwna sprawa.Mam jeszcze brak apetytu trochę się zmuszam do jedzenia bo normalnie mi się nie chce jeść wcale.To już chyba nie normalne co Nefretete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATKA-TY NAS NIE DENERWUJ JUTRO MASZ TEST ZROBIC!!!!! ja tu bede od rana na wynik czekala!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myslicie ze moge byc w ciązy mimo ze testy wychodza negatywnie? słyszałam ze to mzoliwe- kurcze a wizyta dopiero za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami mnie strasznie odrzucalo od kawy przy 3 ciazach od poczatku...wystarczylo,ze moj wypil lyka a pozniej nachylil sie nade mna to ja juz obejmowalam kibelek:D Oj dziewczyny oby bylo tak jak mowicie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo powiem wam , ze troche sie jeszcze łudzeze moze wreszcei........... sie udało. kurcze ze tu tak długo trzeba na wszystko czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja spadam juz do lozka do meza. Wezcie nie piszcie za duzo bo jutro nie dam rad tego przeczytac. tak do 10 stron max ok? Pozdrawiam P.S. Atka i Angioletta czekam jutro na wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja nie pisze narazie bo widze ze juz tu wiecej brzuchatek i tych , ktore to przeczuwaja a ja na ten temat nic nie mam do powiedzenia szkoda bo bardzo bym chciala moc cos powiedzec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie moge spac kochane wiec jeszcze posiedze. dziwnie sie czuje.ciesze sie ale jednoczesnie zaczynam bac,czy to normalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilaa kochanie moje,jak tak bedziesz podchodzic do sprawy to ja przestane tu wogole zagladac!!!nie mysl tak pesymistycznie.mowie ci ze do wakacji to wszystkie z brzuszkami bedziemy chodzily:) powiem wam cos-najfajniej jest gonic kroliczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilaa oj uszka do góry!!:) ja już też nie mam przeczuć tylko się wkręcam jak głupek...ale nie będę płakac jeśli się nie uda, bo tak jak pisałam mój mężulek jest bardzo przemęczony...ale poświęcał się dla dobra rodziny:D a wiadomo,że żeby spłodzic to trzeba być wypoczętym...jak nie teraz to za miesiąc:> w końcu sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jestescie , razem zawsze razniej ciesze sie strasznie waszym szczesciem, pewnie ze mam nadzieje ze i nam sie uda ale narazie nie mam na co czekam bo do okresu jeszcze dlugo a teraz to tylko przytulanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilaaa- nie smuc sie mi też sie troche nie udawalo. Ale sie nie poddawalam i nie poddaje. Co miesiac robiłam po 3 testy. Trzeba czekać i być spokojnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atka kochaniutki babolku ty sie nawet nie odzywaj :D:D:D tak nas cierpliwosci chcesz nauczyc ze mnie prawie wykonczylas:D:D:Dhehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie jestescie na nasza-klasa?? Bo chcialabym was zobaczyc. Bo jestescie fajne babki :) Swoja cierpliwość juz wykonzylam... Nie zwracajcie na mnie uwagi hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewuszki ja spadam do łóżeczka.Muszę pospać bo jutro rano pobudka i koniec laby świątecznej:).Muszę wpaść w rytm od nowa. Dobrej nocy Wam życzę :) Atka czekam na wiadomość :) buziole pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×