Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Wiecie, super byloby juz ogladac fotki naszych maluchow, bo kiedy wchodze na NK to wydaje mi sie, ze ta strona jest tylko po to, zeby dodawac zdjecia malych dzieci. Jezuuu...polowa znajomych codziennie dodaje po kilka fotek typu dziecko spi, dziecko sie usmiecha, dziecko tanczy. Troche mnie to irytuje, ale z drugiej strony troche zazdroszcze i pewnie tez tak bede robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już. Mozna wejść, poprawilam co trzeba. :) Mysle, że paplać dla samego paplania mozemy sobie tutaj, a na konkretne tematy- mozemy rozmawiac tam. Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra babki ja lece pod kołderkę jeszcze raz dzięki za zaproszonka na nk:) Kolorowych :):);)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do robienia sobie zdjec brzucha - wiecie, że to nie jest glupie! :D Jak bylam w ciazy co tydzien, w poniedzialek robilam zdjecie. Staralam sie byc w tym smaym ujęciu. :) Wiecie jak super sie teraz takie zdjecia oglada? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie dapisalas du...pak ha ha... co do fot na n-k to tez zamiescilam kilka swojego malucha, ale niedawno usunelam, bo przeczytalam TU na FORUM temacik o pedofilach na n-k i tak jakos pod wplywem emocji......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to odświerzam... wpisujcie zmiany POCZEKALNIA Nick i Wiek...... cykl... ....Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Agatka-24...........0..........???...........brak.... . ......Szczecin 2)Angioletto-24......1.........7.01...........moze moze. .....Londyn 3)Anted-34............0.........???.........synek(02.08) .. ..Pomorze sr. 4)Atka-21 .............0........28.12..........brak......Wrocław/Kłodz 5)Dziewczyna-26.....2........01.01......synek(12.07).... . Kraków 6)dexa.................1........31.12.........brak.......W rocław(okolice) 7)Ilaaa-27.............1..........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 8)KarolinaM-30........0...........?...........synek(01.07)....Warszawa 9)Kobietka a taka22...2........24.01.......................Katowice 10)Lady love-20...... 2? .........26.01..........brak..........Ruda Śląska 11)Mallefemale-25.....1..........???.................... ..........łódzkie 12) Markotka-23......1...........???..............brak.......Konin (Wlkp) 13)milutkaaa..........1..........8.01...........brak...... ......Rzeszów 14)Nefretete23.......1..........12.01................. ........Zakopane 15)Nusienka -24.......3..........07.01.........brak.....Szczecin/Dublin 16)Olenka81...........4........16.01.................. ...........Londyn 17)Pani L.-27..........4..........???..........................Lin co ln (uk) 18)Skorpionka-27.....0..........???.........córeczka(10.07)………..UK 19)Suri-30..............2........19.01.......brak..... .. .........śląskie 20)Vitao-28............0..........???.................. ...........Białystok 21) Trąbka 23.........2..........03.01.........w drodze.........W-w a BRZUCHATKI Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........+waga 1)Kasia495.................4....................koniec 08.......nadal 60 2)Kami-30.............?????..........................??? ??............????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nadal sie nie chce otworzyc :-O ja tez kobietki uciekam w staranka o rodzenstwo dla naszego rozrabiaki :-D pa pa.... dzieki za zaproszonka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem co sie dzieje :D Kafeteria zabezpiecza sie przed podawaniem linkow na forum. Dlatego nie dziala ten link. Jak wpiszecie skopiowany ten link co dalam, czyli: http://forum.gazeta.pl/forum/71 ,1.html?f=86886 to zamiast tego wejdzie wam na strone o podobnym adresie, ale jest tam dodatkowo, gdzies po środlku "%20". Widzicie to? :) Wykasujcie ten fragment i kliknijcie enter, to wejdzie na strone forum juz prawidlowo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna uk
cześć wszystkim staraczkom,postanowiłam do Was dołączyć po 4 letnim czytaniu topików nadeszła pora na działaniaa . ostatnią@ miałam 6 grudnia ale nadal czekam ,zobaczymy na którą liste mnie wpiszecie... pozdrawiam wszystkie kobietki z topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie laseczki !!!!;) wstalam wczesnie i odprawilam Radka do pracy,ja ide juz jutro i taaaaak mi sie nie chce:( pewnie jestescie ciekawe czy zrobilam drugi test,otoz nie,ale nie z powodu lenistwa:Dpoprostu nie mam takiego w domu i musze isc najpierw do banku,potem do apteki wiec zrobie to pozniej,a tescik jutro rano:) moze sie zdziwicie ale mam strasznie mieszane uczucie:(wczoraj nie moglam dlugo zasnac.mam mnostwo obaw.szczegolnie o prace.kochane moje pocieszcie mnie prosze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze, ale dużo napisałyście :) Angioletto i Trąbka normalnie szok :) Gratuluję Wam z całego serducha!!! Angioletto a Ty może nie leć d tej Polski w pierwszym trymestrze i idź do tej polskiej lekarki, co? Chcociaż tak przez ostrożność, musisz teraz na siebie bardzo uważać! Dziewczyny co się dzieje, za chwilę wszystkie będziemy w ciąży :D Ja wolałabym zostać tutać i nie przenosić się na inne forum, bo zrobi się zamieszanie, a blog niech służy do wrzycania fotek, najpierw brzuszków, później maluszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Lilianna :) Angioletto teraz hormonki Ci szaleją i stąd takie myśli, to normalne na początku ciąży, jak zobazysz swoje maleństwo na usg to wszystko minie :) Nie wpisuję terminu @ w tabelkę, bo nie mam pojęcia kiedy będzie, dzisiaj mam dopiero 10 dzień cyklu i starania w toku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i super :) Angioletto jak Twoje samopoczucie? Tak bardzo chciałabym pod koniec stycznia do Was dołączyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje samopoczucie okropnie:( nie moglam spac,przeryczalam pol nocy.martwie sie o prace:( nie chce wracac do tych stresow!!!:(:(:( chcialabym pracowac tak dlugo jak sie da ale nie w takiej atmosferze,na sama mysl boli mnie brzuch.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatjcie :) I mnie to cieszy... 1 toipik który tak żyje. Chociaz ja kiedys byłam na innym,ale zamiast nas tak krytykować, to dziewczyny nas pocieszaly.i kazdy musial sie tam rejstrowac.,wiec nie było takich numerów. Ja tez nie moglam zasnąć. A jak juz mi sie udało to snilo mi sie,ze mnie waż ukonsil w reke :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto no co Ty?! Nie możesz się tak zadręczać na zapas! Przecież dziecko czuje to co Ty, nie można tak! Wszystko się ułoży, przecież jak nie dasz rady w pracy, to pójdziesz na zwolnienie i już, po problemie :) Uszy do góry :) Atka, Ty to kobieto masz cierpliwość :) Podziwiam, ja to już bym dawno test zrobiła i leciałabym na betę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam napisać, że też jestem na NK, tylko w pracy mam zablokowany dostęp :) Ale możecie przesłać mi swoje linki, to popołudniu Was sobie dodam :) A teraz zabieram się do roboty, bo od rana czytałam co naskrobałyście, zajrzę troszkę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle ze ja chce pracowac,nie chce siedziec w domu,ale szkoda ze nie w spokojniejszych waronkach:(przepraszam ze tak marudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalozylam topik na fajnej stronce-kolorowej wszyskie zainteresowane niech pisza na gg od angioletto, chyba sie nie obrazi. ona juz tam suwaczek sobie zaklada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny doradżcie mi kiedy najlepiej zrobić test kiedy cykle mam zazwyczaj 28-30 dniowe a ostatnia @była 6 grudnia pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×