Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Kochane ja tez odkladam starania, ktore nawet wlasciwie nie rozpoczelam bo przeciez seks przerywany daje male szanse na poczecie dziecka, to jeszcze jednak nie ten czas. Dlatego tez rozwazam opuszczenie topiku, poniewaz przebywanie tu troche mnie bedzie dolowac. Bede czasem wpadac zobaczyc czy wszystko u was w porzadku jak wasze brzuszki , wiec bedziemy w kontakcie itp. p. s dostalam dzis @ pierwszy raz tak wczesnie;/ , jest jakas dziwna ale to napewno nie dzidzia. jakby dlugo mnie nie bylo, albo zmienicie topik badz calkiem zrezygnujecie z kafe podaje mejla. Powiadomcie mnie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Chciałam poprawic maly blad POCZEKALNIA Nick i Wiek...... cykl... ....Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Agatka-24...........0..........???...........brak.... . ......Szczecin 2)Angioletto-24......1.........7.01...........moze moze. .....Londyn 3)Anted-34............0.........???.........synek(02.08) .. ..Pomorze sr. 4)Atka-22 .............0........28.12..........brak......Wrocław/Kłodz 5)Dziewczyna-26.....2........01.01......synek(12.07).... . Kraków 6)dexa.................1........31.12.........brak...... .W rocław(okolice) 7)Ilaaa-27.............1..........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 8)KarolinaM-30........0...........?...........synek(01.0 7)....Warszawa 9)Kobietka a taka22...2........24.01.......................Katowice 10)Lady love-20...... 2? .........26.01..........brak..........Ruda Śląska 11)Mallefemale-25.....1..........???.................... ..........łódzkie 12) Markotka-23......1...........???..............brak.......Kon in (Wlkp) 13)milutkaaa..........1..........8.01...........brak.... .. ......Rzeszów 14)Nefretete23.......1..........12.01................. ........Zakopane 15)Nusienka -24.......3..........07.01.........brak.....Szczecin/Dublin 16)Olenka81...........4........16.01.................. ...........Londyn 17)Pani L.-27..........4..........???..........................Lin co ln (uk) 18)Skorpionka-27.....0..........???.........córeczka(10. 07)………..UK 19)Suri-30..............2........19.01.......brak..... .. .........śląskie 20)Vitao-28............0..........???.................. ...........Białystok 21) Trąbka 23.........2..........03.01.........w drodze.........W-w a BRZUCHATKI Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........+waga 1)Kasia495.................4....................koniec 08.......nadal 60 2)Kami-30.............?????..........................??? ??............???? 3) Angioletto...........???..........................???....... ........??? 4) Trąbka...............???..........................???....... ........??? Niedopisze sie poki nie bede tego pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj o 19 jade dopiero kupić test... Jest ktoś?? Lady Love- glówka do góry. Będzie dobrze. Twój potrzebuje dorosnac do tej decyzji. To jest normalne u mezczyzny. Sami nie wiedza czego chca, oczywiscie nie wszyscy. Ale zostan z nami :). Nie hce zeby ktos z tego topiku odchodzil, razem z nami go tworzysz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny, a ja nie wiem, co robic... wczoraj mielismy przytulanki ;-) to byl 18 dzien cyklu. Poniewaz ja mam dluzsze cykle, to u mnie wlasnie sie zaczely dni plodne, ale dokladnie KIEDY ta owulacja bedzie, to nie wiem. Maz bardzo chce coreczke, troche i mnie nakrecil, wiec teraz nie wiem, czy probowac jeszcze w tym cyklu, czy moze miec nadzieje, ze zolnierzyki wytrzymaja kilka dni i poczekaja na jajeczko...... ale z drugiej strony nie mam gwarancji, ze sex przed owulacja na pewno zaowocuje córą..... och, zapetlilam sie, mam nadzieje, ze wiecie, o co mi chodzi.... :-P Atka... zdawaj relacje z testowania. Kciukasy trzymam! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - ja bym nie zwlekała. Chyba, że Ci sie nie pali, to poczekaj... Ja bym sie aż tak nie przejmowała, tylko dzialala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm pewnosci nigdy nie masz...ja byl probowala..niby na dziewczynke trzeba przed owulacja ale jak do konca nie wiesz kiedy ona jest to i tak wielka niewiadoma....podobno plamniki lubio zimno takze onikaj goracej kąpieli..moze poczekaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusienka, wlasnie wybieram sie do wanny... wezme sobie do serca to co napisalas i zrobie sobie zimny prysznic :-P brrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimny prysnic czy letni super wplywa na krażenie itd..ale ja to zmarzluch jestem i tylko doradzac umiem .. a cio;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosia1
Witajcie Dołączam do grona starających się i oczekujących. Dziś mam 25dc cykle mam raczej regularne 28dni. Wczoraj robiła wieczorkiem test i wyszedł negatywny. Dzis mierzyłam temperature ale tez popołudniu i 37,7. Dziwnie się czuję szczególnie bolą mnie piersi ale tak inaczej niż zwykle, teraz bardziej bolą mnie sutki. Nie wiem czy sobie wmawiam, czy robie nadzieje. Mam nadzieje ze nie distanę @. Trzymam kciuki za wszystkie dziewczymy. Następne moje testowanie w piątek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mosia witay ja wlasnie po tych wrazliwych sutkach przeczuwalam swoja ciaze :-) I sie sprawdzilo! A swiecy... nie bylo :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosia1
Jest to mój pierwszy cykl starań. Mam 24 lata. @ powinnam dostać 08.01 - liczę, że to sie nie zdarzy :) Nie mogę się już doczekać kolejnego testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski!!! Dopiero wrocilam z pracy. Maskra, pierwszy dzien po 2 tygodniach leniuchowania. Witam nowe staraczki!!! Angioletto, a Ty mnie nie denerwuj, Wyszly dwie kreski, to sprawa jest jasna. I masz sie zaczac cieszyc!!!!!!!!! Troche mnie zmartwil post mowiacy o koniecznosci ograniczonej pracy przed kompem w czasie ciazy. Ja przez 8 h dziennie siedzze przed monitorem. A praca mi sie podoba i chcialabym jak najdluzej w ciazy pracowac. Musze poczytac na ten temat. Lece na kolacje. Pozniej do Was dolacze. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mosia to witaj w klubie ja tez z bolacymi piersiaqmi za 2 dni @ 1 test za soba i tylko czekam na to zeby zrobi drugi... masakra.. KArolina.. jak to nie bylo swiecy..i wszystko ucieknie heheh :P a opowiedz ja to bylo jak zaszlas w ciaze pierszy raz ..czulas to jakos przeczuwalas czy niespodzianka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosia1
Karolina M. - piersi mnie zawsze bolą przed @ ale teraz własnie tak dziwnie bo bardziej bolą sutki, co sie wczesniej nie zdarzało. Bolą mnie do tego stopnia ze robi mi sie gorąco i słabo, więc chyba sobie nie wlewam tego. Jak by okazała sie to ciaża byłabym najszcześliwszym człowiekiem na świecie tym bardziej, że udało by się za 1 razem. Dziecka pragnę od dawna tylko dopiero teraz udało mi się namówić męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenka..mnie to tez martwi bo ja siedze 8h dziennie prze kompem w pracy..no i ..po pracy tez troche hehe..nie moze byc tak zle przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane ja dopiero wrocilam z pracy ale jeszcze bylam na zakupach, jakies przyjemnosci musza byc poprawiam troszke liste bo moje dane nieaktualne POCZEKALNIA Nick i Wiek...... cykl... ....Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Agatka-24...........0..........???...........brak.... . ......Szczecin 2)Angioletto-24......1.........7.01...........moze moze. .....Londyn 3)Anted-34............0.........???.........synek(02.08) .. ..Pomorze sr. 4)Atka-22 .............0........28.12..........brak......Wrocław/Kłodz 5)Dziewczyna-26.....2........01.01......synek(12.07).... . Kraków 6)dexa.................1........31.12.........brak...... .W rocław(okolice) 7)Ilaaa-27.............2.........24.01..........brak …..Birmingham(uk) 8)KarolinaM-30........0...........?...........synek(01.0 7)....Warszawa 9)Kobietka a taka22...2........24.01.......................Katowice 10)Lady love-20...... 2? .........26.01..........brak..........Ruda Śląska 11)Mallefemale-25.....1..........???.................... ..........łódzkie 12) Markotka-23......1...........???..............brak.......Kon in (Wlkp) 13)milutkaaa..........1..........8.01...........brak.... .. ......Rzeszów 14)Nefretete23.......1..........12.01................. ........Zakopane 15)Nusienka -24.......3..........07.01.........brak.....Szczecin/Dublin 16)Olenka81...........4........16.01.................. ...........Londyn 17)Pani L.-27..........4..........???..........................Lin co ln (uk) 18)Skorpionka-27.....0..........???.........córeczka(10. 07)………..UK 19)Suri-30..............2........19.01.......brak..... .. .........śląskie 20)Vitao-28............0..........???.................. ...........Białystok 21) Trąbka 23.........2..........03.01.........w drodze.........W-w a BRZUCHATKI Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........+waga 1)Kasia495.................4....................koniec 08.......nadal 60 2)Kami-30.............?????..........................??? ??............???? 3) Angioletto...........???..........................???....... ........??? 4) Trąbka...............???..........................???....... ........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam kupic sobie cieplejsze kozaczki bo w Anglii spadl snieg, ale skonczylo sie nie tylko na kozaczkach byly jeszcze 2 pary innych butow - bo przeciez byly przeceny i jeszcze bluzeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze widzialam 2 pary innych fajn ych butków ale mojby mnie z domu chyba wygonil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie spanie popoludniowe scielo , hmm wiecie,moja znajoma w pierwszych dniach ciazy miala temp podwyzszona do 37,2 ja tez tak mam ale moze to przypadek,zmierzcie sobie tez temp. dla porownania jak wam sie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcialam przyjechac do uk na zakupy,wyprzedarze ale juz tyle kasy tu stacilam Irlandia-dublin) ze chyba nastepnym razem.. moja kolezanka byla w wyprzedazach w uk dla dziecka przyslego nakupowala tyl eciuszkow ze nie wiem czy dzidzia zdacy wszystjo ubrac zanim nie wyrosnie,hehe snich macie? jak super..ja jade w czwrtek do polski mam nadzieje ze tam tez juz snieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosia1
ja dziś popołudniu 37,7 termin @ za 2 dni. Podobno temperature powinno sie mierzyż z rana wtedy jest najbardziej wiarygodna i o ile to możliwe o stałej porze. Gdzieś doczytałam tez ze do godziny 8 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusienka84 sa naprawde duze wyprzedaze i trzeba miec tylko duuuuuuuuuuuuzo kasy, ale jak juz sie pojdzie to nie sposob sie oprzec a snieg spadl dzis w nocy ale niewiem czy do jutra zostanie ale mrozno sie zrobilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×