Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Jestem laski:) Kierownica poszła, więc trzeba było spić pracowniczą kawkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam Wam czegoś napisać, wczoraj wieczorkiem tak sobie siedziała,a właściwie leżałam na kanapie z rozpiętym guzikiem od spodni i cały wielki brzuch miałam na wierzchu, a mój mężuś tak do mnie podchodzi i pyta z zaciekawioną minką: "kochanie jesteś w ciąży?" :D dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu się dzieje???? Masowe robienie testów...hehehe. Markotka, to prawda...tylko, że ja poza tą zgagą brzuszną to nic nie mam :( No gdybym była bardziej dokładna to: 1. trochę większy apetyt 2. senność w dzień i rano, aktywność wieczorem 3. mokro jak na bagnach 4. nerwowość w skali 1 / 10 = 4 ( jak nigdy) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markotko ja odczytalam test pozytywny ale bladziutki na ok 4dni przed @. nic nie kupilam,nie bylo zadnych pasow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto nie było nic? Megi to ja wymienię co ja mam: - zgagę brzuszną - brak apetytu - straszne nerwy - bolące podbrzusze - powiększony brzuch - ciągłe ziewanie - nadwrażliwość na zapachy, albo po prostu dzisiaj moi interesanci użyli perfum, które mnie drażnią :) - delikatne mdłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mierzę, bo ja mam z natury 37 stopni. Więc nie chcę sobie komplikować...poza tym rano każda minutka dla mnie to błogosławieństwo:) Mam 25 dc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi a jakieś długości masz cykle? Chyba niedługo będziesz mogła testować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po zaprzestaniu brania tabletek, zawsze miałam 28 dniowe cykle. W listopadzie po odstawieniu czekałam 35 dni na okres. Nie liczyłam niczego, zwyczajnie obserwowałam swój organizm ( owulację ) i wtedy się przytulałam :D Nie wiem co z tego będzie. Zrobię test w niedzielę, wieczorem idziemy na kolację, mój ma imieninki, jak będzie pozytyw, włożę w pudełeczko, zawinę ładnie teścik i wręczę mu po kolacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi pewnie będziesz się śmiała, ale mój misiek ma coś z wróżbity :) tylko niestety zazwczaj widzi złe rzeczy, np. śmierć. Spotkaliśmy kiedyś sąsiadkę mojej mamy i on mówi, że jakieś dwa miesiące jej zostały (na moje oko wyglądała dobrze) no i kobicina po 2 miesiącach zmarła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko!!!!! Codziennie rano siadałabym na przeciwko niego i pytała "i co, widzisz coś..." Byłam kiedyś u wróżki i powiedziała, że będę miała 1 synka i 2 dziecko uciekające...nie wiem, o co jej chodziło? Jakieś poronienie, albo cóś. Ale za bardzo się tym nie przejmuję, bo powiedziała mi też, że będę szczęśliwa z moim mężem całe życie i że będziemy zawsze razem....nie sprawdziło się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, mój młody dzwonił właśnie do mnie, siedzi sam w domu i spytał "Mamusiuuuuu, a mogę zjeść Bakusia" :D :D :D Słodki jest. Ciekawe, jak długo będzie jeszcze się pytał, hihih.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi tylko, że to jest tak, że on widzi coś patrząc na tą osobę, u zwierząt też widzi śmierć. Pytałam się go jak to widzi, to nie potrafił mi tego określić, mówił, że poprostu widzi i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochany faktycznie ten twój synuś :) mam nadzieję, że teraz się miśkowi odmieniło i widzi dobre rzeczy, w tym moją ciążę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, może potrzeba było Twojej ciąży, żeby Misiek zaczął widzieć na różowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za chwilkę zmykam, bo mój wróżbita już jedzie :D Będę dopiero jutro, bo mam dzisiaj dwie klientki na pazury. Do jutra, papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeśli mówicie o wróżbach, to powiem wam, co ja mam :). Mam coś takiego, ale też jako tylko sezonowo ;), że zdarza mi się dość często, jak o kimś pomyślę, to się do mnie odzywa, dzwoni, pisze...Co ciekawe nie działa, to na każdego ;), bywa że działa, to na osoby znane mi od lat, ale czasem te prawie obce ledwo znane z pracy...Sprawcza siła myśli :). Zdarzyło mi się przez kilka tygodni, że dosłownie z 80 proc. osób o których pomyślałam się do mnie odezwało w krótkim czasie, byłam w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki:) moj koteczek wlasnie slodko sobie spi a ja wcinam zupe i zagryzam kanapkami heh mam taki wilczy apetyt ze az strach naprawde jem jak szalona az sie trzese pochlaniam takie ilosci jedenia ze nie wiem czy L na to zrobi :D hi hi ale to przez to ze palenie rzucilam teraz troche mi sie przytyje :P ale zbytnio sie tym nie martwie ;) ja tez bylam u wrozki i moj L byl nawet :) poszlismy osobno a dowiedzielismy sie tego samego heh wrozka wogole swietna jest dziewczyna ma 33lata i jest sedzina :D ja bylam 3 lata temu wszystko sie sprawdzilo np to ze do roku bede miala syna :P i mam a urodzil sie rowny rok po wizycie u niej heh pozatym meje znajome chodza do niej i jeda poszla a wrozka mowi jej ze jest w ciazy a ona ze to nie moliwe przyszla do domu zrobila test i teraz ma synka ma juz 2,5 roczku heh ja poszlam tak bo mnie namawiali nie wierzylam w to ale jak mi powiedziala ze moj tata zmarl to troche mnie zaskocxzyla no i wszystko sie sprawdzilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitelka, tez tak mam.... Pomysle o kims, dzwoni. mam tez przeczucia, ktore potem sie sprawdzaja. to jest takie mgnienie, nie mysle o sprawie wcale, tylko nagle pojawia sie jakos przeblysk, no i potem okazauje sie, ze wydarzylo sie to, co mialam w tym \"przeblysku\" :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja może nie przeczuwam, tzn. coś jesli dotyczy mnie, to tak, ale to raczej na zasadzie jakiejś logiki i wcześniejszych doświadczeń. No właśnie mam tak, ze nagle sobie o kimś pomyślę i on się odzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli telepatycznie masz jakieś zdolności. Ja mam coś takiego, że jak powiem np " dawno nie byłam chora" na drugi dzień leżę zwalona jakimś choróbskiem. Tak więc DAWNO NIE BYŁAM W CIĄŻY!!!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitelka no to fajnie masz bo jak czasem siedzisz sama nudzisz sie myslisz i juz ktos sie odywa heh ale fajnie :) ja niestety nie mam takich zdolnosci jedynie jak bylam mala to wydawlo mi sie ze wrozka jetem :P heh ale juz mi minelo jedyne co to mam tak ze czasem sni mi sie moj byly chlopak bylismy razem 3 lata teraz sie przyjaznimy on ma zone i synka :) ja tez rodzinke i utrzymujemy kontakt i najlepsze jest to ze sni mi sie on i na drogi dzien dostaje meila ze pisze bo mu sie smilam heh dziwne jakas telepatia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre dobre Megi :). Oby Ci się sprawdziło :). Próbowałam kiedyś wykorzystać swoje zdolności do tego żeby odezwał się do mnie jeden facet, ale się nie udało, telepatia nie da się zmanipulować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×