Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

magi :))) zrobilam wczoraj test i zobaczylam 2 sliczne kreseczki dzisiaj powtorzylam i tez sa dwie a to dzieki emamci bo powiedziala ze mam zrobic i juz.Teraz tylko czekac na wizyte u lekarza i trzymac kciuki zeby wszystko bylo dobrze:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megi i glowka do gory kolejnym razem uda sie napewno:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milutka znam ten ból nasz związek też jest trochę n odległość czasem nawet trochę bardziej niż tylko trochę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, wczoraj miałam trochę doła, ale już dziś jest ok. Musimy się bardziej przyłozyć:) Na początku lutego wyjeżdżamy do Białki Tatrzańskiej na narty, więc będzie okazja. Kami, zapraszam:) Właśnie wrzuciłam skrzydełka w zalewę czosnkowo-przyprawową. I mam jeszcze kilka opcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga0 GRATULACJE !!!! :) super że powolutka każdej z nas się udaje... :) ja tez lubie gotować.. a propo.. musze iść do kuchni :) obiadek.. więc pewnie odezwę się dopiero wieczorkiem.. pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, to super:) Super, że Wam się udało:) Dobrze, że mam Dominika:) Nie wyobrażam sobie, gdyby go nie było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra megi to ja jakąś sałateczkę zrobie:) Może kiedyś sie spikniemy gdzieś pośrodku i zrobimy bibkę wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami111 no wlasnie u mnie tak samo, niestety ostatnio nie widzielismy sie az 3 miesiace. Ale obiecal ze to pierwszy i ostatni raz. Gdybym zaszla w ciąże, bylabym szczesliwa nie tylko spowodu dzidziusia.Tylko tez dlatego ze przyspiesyzl by jego powrot i nasz ślub :) ( oczywiscie nie mysle ze chce tylko dlatego dzidziusia bo tak nie jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem za:) Myslę, że jakby tak się mocno spiąć kilku z nas udałoby się spotkać.Trzeba tylko chcieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam za wsparcie i naprawde sie ciesze ze do was trafilam.Trzymam kciuki mocno teraz za was dziewczynki zeby niedlugo Wam sie pokazala druga sliczna kreseczka:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech..nie zazdroszczę Ci:) Ale wiesz ja się już do tego przyzwyczaiłam.Zresztą zanim wzieliśmy ślub wiedziałam jaką ma pracę a on mi 3 miesiące przed powiedzial Słuchaj kochanie jak wiesz,że nie dasz rady z tym,że mnie dużo nie ma w domu to powiedz rozstańmy się i jakoś to odchorujemy zrozumiem jeśli mi powieszże nie dasz rady tak żyć no odpadłam mówie wam! Ale spoko dla mnie to normalka taka praca.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja sobie tez nie zazdroszcze. ;) Ale kochamy się i to jest najwazniejsze prawda?:)) jeszcze jak dojdzie do tego dzidzius bede najszczesliwsza na swiecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie i tego Wam życzę :) Strasznie lubie jak teraz wraca z pracy i przytula się do brzucha:) No i powiedział,że rezygnuje z najbliższej misji echhhh....Miło jest bardzo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latem byłoby super:) Trzeba będzie się wziąć za organizaję jakoś na wiosnę:) Oki, wracam do obowiązków:) Buziaki. Papapap!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami ja o tym marze . To moje najwieksze marzenie. Zdecydowalam sie na dziecko w trakcie studiow. Troche sie tego obawiam ale wierze ze dam rade;) witaj angioletto:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaa... fajne mamy chłopaki:)))) Normalnie ja to w szoku jestem Jeszcze woła do mnie brzuszku :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehehe ja wiem ze moj tez tak by robil bo kiedys kiedy dziecko nawet nie bylo w marzeniach ani wogole o tym nie myslelismy - glaskal mi brzuszek i powiedzial ze chcialby zeby cos tam bylo w srodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga gratuluję!!! :D przeskakuj szybciutko do dolnej tabelki :D Milutka a Ty kobieto kupuj ten folik i bierz od razu, jest bardzo ważny już od momentu poczęcia! Rany, jak mnie dzisia mdli :( masakra normalnie :( chyba sobie jakieś manti albo renni kupię. A testuję jutro nieodwołalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie pomyslałam,że trafiłamtu i spotkałam wkońcu normalne kochające się pary:)Bo normalnie wśród moich znajomych to jakaś masakra wystarczy posłuchać jak do siebie mówią...echh....i jaka tu miłość :) Fajnie,że tu się zapisałam do tego topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami jakbyś usłyszała jak my z miśkiem się do siebie zwracamy, to byś się bardzo zdziwiła, np.: babolu, pierdoło, gamoniu itp... :) ale to wszystko z miłości :D kochanie, dziubku i słonko też się zdarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie ciesze bo bardzo sie z wami zżyłam ;) jesli chodzi o n-k to napewno was zaprosze jak 1 marca wyjdzie 2 kreski heheh wkoncu chce zobaczyc jak wygladacie;) ;* narazie nie chce zeby moj sie dowiedzial ze tak sie nakrecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka wiecie co jakoś od śniadania mnie mdli bleee.... Ciekawe jak Angi moja bliźniaczka:))?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×