Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

przykro mi Nusi :(,ale tak na pocieszenie powiem Ci ze zdrowie wazniejsze,zawsze jak z czyms panikuje to tak mi mama mowi i jak przemysle sprawe to dochodze do wniosku ze ma racje ale domyslam sie ze mozna sie podlamac,ale napewno cos znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ;)))co tam porabiacie ...widze ze jak narazie to pustki sa albo ja sie z wami mijam :( Klamka zapadla na 99% (zeby nie zapeszac) w lutym postaramy sie o dziecko :D tak sie ciesze! ;) oby JAK najszybciej sie nam udało!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber208
Hej dziewczyny odzywałam się wczoraj ale z tego co widzę to chyba za pózno dotarłam na to forum bo wszystkie się znacie itd..., więc chyba tylko Was poczytam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki mam problem , jestem dzis w 36 dniu cyklu, w ostatnich 6 miesiącach cykl miala najdluzszy 35 a najkrotszy 22. w poniedzialek robilam test ale wyszedl negatywnie , jak myslicie czy jest jeszcze szansa ze jestem w ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber ;) nie martw sie jestesmy otwarte na nowe fajne osobki, proponuje tylko zebys zaczernila nicka:) NIE LUBIMY POMARANCZY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunius86 witaj - dlaczego zdecydowalas sie zrobic test? ostatnia @ bylajakas inna ? skapa i krotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helol:D:D:D:D Kate witaj kochana!!!!!!!ciesze sie z Twojej wizyty!!!!:) szefowa powiedziala ze jutro mam przyjsc do pracu wrrrr:(:(:( musze wiec cos wymyslec,bo inaczej dlugo w ciazy nie pochodze i tak juz mnie coraz czesciej brzuszek boli i zasypiam na biurku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto musisz sie kochana oszczedzać!:) Kochane normalnie przepraszam ze was zasypuje ale nie wierze w do teraz ze jednak zaczne prawdziwe starania;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnia @ byla tak jak zawsze, tzn trwala 6 dni, a dlaczego zrobilam? poniewaz od grudnia 2008 zaczelismy "staranko" o dzidzie. niewiem czy wymyslam sobie sama objawy czy jak , ale od jakiegos czasu mam nadmierny apetyt, piersi mi sie troche powiekszyly , i czesto boli mnie od dluzszego czasu brzuch, czasami odczuwam takie klucia w okolicach jajników, ale nie są one bardzo dokuczliwe, poza tym bardzo smakuje mi czekolada z ogorkiem (co wczeniej sie nie zdazalo)hehhehhehehhehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusienka jakto cie zwolnili z pracy????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dlaczego?????????????!!!!!!!!!!!!!!!???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!???????? tak mi przykro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przytulam cie mocno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milutka,po to tu jestesmy:D ciesze sie bardzo ze podjeliscie decyzje:Di gratuluje:D tylko czekac az przeskoczysz do mnie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mam po @ i wiem ze sobie wmawiam, nie robilam testu. Mysle ze nie jestes w ciazy, ale jesli cos Ci mowi ze jednak to dzidzius to moze zrob test z krwi bedziesz spokojniejsza. Chociaz powtorze sie - mysle ze jednak nie jestes w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber kochana powiedz cos o sobie:) od keidy sie starasz itp. oczywiscie jesli nie jestes w tabelce to sie dopisz;) tylko alfabetycznie i jakbys mogla usun mnie bo ja starania zaczynam w lutym.;) angioletto ja tez sie juz nie moge doczekac :) o niczym innym nie marze. Nurtuje mnie tylko jedna sprawa - porod...boje sie go strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okres zazwyczaj mialam miedzy 10 a 15 , w grudniu ostatnio mialam 12. niewiem sama co mam juz myslec.........................:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milutka zwariowalas?????chcesz zaczynac starania z posiniaczonym tylkiem???zaraz ci go skopie:D:D:D:D:D:D masz tam zostac,luty za 3 tygodnie,siedz tu i si enigdzie nie ruszaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D potem tylko pozmieniasz daty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki kochane,ja jade teraz do znajomych poplotkowac,wroce wieczorem:) bedziecie tesknily?:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staramy sie od pażdziernika,wiec juz kawałeczek no i załamka totalna. Wczoraj myślalam, że coś wyszło a tu dziś @ spozniona 1 dzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede strasznie tesknic ;)))) ok nie usuwajcie mnie. Pozmieniam pozniej dane i bede sie z wami stresowac czy @ przyjdzie czy tez nie. amber kochana wiesz o tym ze zdrowa kobieta ma 40% szans na zajscie w ciaze w trakcie dni plodnych? starasz sie jakies 3 miesiace to wcale nie jest dlugo ! :) rozpoczniesz kolejne milutkie starania zycze zeby byly owocne u nas wszystkich:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche, a nawet bardzo niz troche jestem niezorientowana co i jak, ale powiedzcie kobitki kto to ten burak??? bo to jakis dziwny przypadek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate79 - naprawde nie ma sensu o nim rozmawiac - nie ma takiej osoby na naszym forum i tyle ;) amber poprostu skopiuj tabelke wpisz sie i dodaj w komentarzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,że 3 miesiące to jest nic do roku podobno norma ale ja jestem niecierpliwa z natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano w sumie to tak:) a gdzies jeszcze na waszej stronie widzialam taka fajna tabelke, nie wiem jak ona dziala-akurat bylo to wyliczanie dla angioletto czy to bedzie chopczyk czy dziewuszka pewnie to zabawa jakas ale czemu nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam to samo i wiem ze po moim pierwszym cyklu staran, jesli nie wyjdzie to bede zalamana. Dziewczyny czy wy tez macie tak jak ja? tzn odczuwacie owulacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA: Nick i Wiek............ cykl......Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)amber208-28...........4......16.01.........brak..............uk 2)anitelkaa-27...................08.01..........brak.. ..........Warszawa 3 )Anted-34..............0.........???........synek(02.0 8) .. ..Pomorze sr. 4)Atka-22 ...............1.......02.02..........brak......Wrocław/Kłod zko 5 )dexa 25…………………..2… ;…….01.01……………brak ….Wrocławokolice 6) Ilaaa-27................1........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 7) KarolinaM-30..........0...........?...........synek(01 .0 7...Warszawa 8) Klara20.................1........14.01.........brak... ...........Gdańsk.. 9) Kobietka a taka22....3........12.02..........brak..... ......Katowice 10) Lady love-20.......... 1 .........???.............brak..........Ruda Śląska 11)Malgosia81...........3.........08.01...........brak .............Opole 12)Markotka-23..........1........ok.25.01.......brak.... . ...... Konin 13)Megi34..................1.........21.12..........syne k .. ........Gdynia 14)Milutkaa................1.........02.02.........brak. ............Rzeszów 15)Nefretete23..........1..........12.01.........brak... ........Zakopane 16)Nusienka -24.........3..........04.02.........brak....Szczecin/Dublin 17)olenka81 - 27........4...........16.01........brak............Londyn 18)olga55.................4..........31.12.........brak. . ........Poznań 19)Skorpionka-27.......0.........20-21.01......córeczka( 1 0. 07)…UK 20)Suri-30................2.........19.01..........brak. . ...........śląskie BRZUCHATKI Nick i Wiek..........Tydzien Ciazy............Termin.........cykli starań 1)Kasia495..................8..........................0 1 09..........5 2)Kami111...................7...................wrzesień 09.........8 3) Angioletto............... 6...................wrzesień 09.........1 4) Trąbka....................5...................wrzesień 09........??? 5) Szuszunia................ 5...................20.09.2009.........??? 6) Emamcia................. ???..................wrzesień 09........??? 7) Amigagdynia.............17.................30.06.2009....... ..0 8)Nitaanita..................8...................sierpie n09..........??? 9)aulidka.....................6...................13.09. 09.............3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×