Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

my tez czasem nie mowimy do siebie no powiedzmy milo:D:D Ale to rowniez z milosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale ja nie o tym :) zresztą jak byście posłuchały to zaraz by wam włosy demba stanęły:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem, u mnie tez to samo. Zwlaszcza u znajomych co maja z 20 lat heh. Ja tez jestem jeszcze mloda, dla niektorych moglo by sie to wydawac dziwne ze planuje juz dzidziusia, a wlasciwie dochodzi to do mnie ze chce zaczac planowac heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem :) milutka ja też mam dopiero 23 lata, w czerwcu skończę 24, dla wielu osób też jest to jeszcze bardzo młody wiek i myślą jeszcze o imprezach a nie o dzieciach. My jesteśmy bardziej poukładane i odpowiedzialne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem :D:D:D Kami,siostrzyczko:)tez mnie mdli-naturalnie:D Markotko,no zapracowana jestem,musze stworzyc pozory zeby jutro dostac wolne hahha:D:D:D wiec ide teraz szefowej do sklepu:)wroce za pol godzinki do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Nie zapomniałm o was, ani na chwilke, po prstu nie mam humoru i mało czasu. Czasem do was zagladam i czytam o czym pisałyscie i uciekam- prak czasu. Teraz jeszcze szukam pracy i mam tyle na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam a to bobo
to jakieś zwierzątko? Przestańcie infantylizować dzieci... to człowiek, tylko mały a nie jakieś bejbisie, bobo i jeszcze te staranka... Dorosłyście w ogóle do macierzyństwa???? czy tylko dorosłyście do bobo, bo takie słitaśne?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA: Nick i Wiek............ cykl......Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)anitelkaa-27...................08.01..........brak.. ..........Warszawa 2)Anted-34..............0.........???........synek(02.0 8) .. ..Pomorze sr. 3)Atka-22 ...............1.......02.02..........brak......Wrocław/Kłodzko 4)dexa 25…………………..2……….01.01……………brak ….Wrocławokolice 5)Ilaaa-27................1........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 6)KarolinaM-30..........0...........?...........synek(01 .0 7)...Warszawa 7)Klara20.................1........14.01.........brak... ...........Gdańsk.. 8)Kobietka a taka22....3........12.02..........brak..... ......Katowice 9)Lady love-20.......... 1 .........???.............brak..........Ruda Śląska 10)Malgosia81...........3.........08.01...........brak .............Opole 11)Markotka-23..........1........ok.25.01.......brak.... . ...... Konin 12)Megi34..................1.........21.12..........syne k .. ........Gdynia 13)Milutkaa................1.........02.02.........brak. ............Rzeszów 14)Nefretete23..........1..........12.01.........brak... ........Zakopane 15)Nusienka -24.........3..........04.02.........brak....Szczecin/Dublin 16)olenka81 - 27........4...........16.01........brak............Londyn 17)olga55.................4..........31.12.........brak. . ........Poznań 18)Skorpionka-27.......0.........20-21.01......córeczka( 1 0. 07)…UK 19)Suri-30................2.........19.01..........brak. . ...........śląskie BRZUCHATKI Nick i Wiek..........Tydzien Ciazy............Termin.........cykli starań 1)Kasia495..................8..........................0 1 09..........5 2)Kami111...................7...................wrzesień 09.........8 3) Angioletto............... 6...................wrzesień 09.........1 4) Trąbka....................5...................wrzesień 09........??? 5) Szuszunia................ 5...................20.09.2009.........??? 6) Emamcia................. ???..................wrzesień 09........??? 7) Amigagdynia.............17.................30.06.2009....... ..0 8)Nitaanita..................8...................sierpie n09..........??? 9)aulidka.....................6...................13.09. 09.............3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULUJĘ wszystkim nowym brzuchatą .... :) - dbać koniecznie o siebie i swoje pociechy. 🌻 ❤️ moje :) Obiecuje,ze bede czsciej zaglądac, bo troche was zaniedbałam. Musicie mi wybaczyc. Muszę sie pochwalić,że do konca 2009 biezemy slub :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam a to bobo- weź spierdalaj, bo nie mam humorów na takiego typa jak ty pomarańczku. Nudzi ci się?? to załóż sobie topik i ubolewaj. Jeden założyliście i co?? Nie wtrącając się tam, gdzie cie nie pytają. Z toba kończę pisać. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Atki-pamietasz to???? Witam. Zapraszam wszystkie kobiety, które pragną postarać się o swoje maleństwo w roku 2009. Razem zawsze będzie nam raźniej. Będziemy sie dzielić swoimi sukcesami i niestety porażkami. to Twoje slowa.wiem ze nie masz czasu.nie dziwie sie,przeciez szukasz pracy ale nie zapominaj ze zycie sklada sie rowniez z porazek i nie wplno uciekac.nie jestesmy tu po to by tylko zachodzic w ciaze i dzielic sie swoimi radosciami.jestemy po to by sie wspierac.w kazdej sytuacji,tak? tesknimy za Toba!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobietki :) no nareszcie doczytalam o co chodzi, co prawda nie wszystko bo zajeloby mi to chyba tydzien, no wiec angioletto nareszcie cie znalazlam,:D brakowalo ciebie na naszym topiku-to mowi kula szpiegula :p ale widzialam tez ze nitaanita tu byla- no mowilam wkoncu wszystkie byscie zostawily najstarsza brzuchatke w tabeli sama :( angioletto, ale czasem to mialyscie tu pomarrrrrrranczowo, oj oj ,jakie wypowiedzi od nich miodem plynace :o pozdrawiam wszystkie dziewczynki jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, ja zmykam. Będę jutro po południu, bo jestem od rana na uczelni. Papa :) P.S. Trzymajcie kciuki za test!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widze ze niz demograficzny nam nie grozi:) ,fajnie ze szykuje sie baby boom i sciskam mocno dziewczynki z kropeczkami w brzuszku :) wczoraj mi sie zaczal ten @ baaardzo obfity i w dodatku jakas krostka mi sie zrobila przy wejsciu do pochwy kurcze no... po co wsadzalam tam ten termometr i cudowalam z temperatura, mąż sie ze mnie smial ze tam co innego sie wsadza i mam za swoje ;), mam nadzieje ze mi to szybko przejdzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny..zalamal sie pode mna swiat....zwolnili mnie wlasnie z pracy .tzn jesscze niby moge byc 2 tyg.. a takie plany byly..mieszkanie..dzidzia..co ja teraz zrobie:(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×