Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Owu nie odczuwam ale potrafię ja zaobserwować na pdst śluzu. Lecz co z tego jak w praktyce nic nie wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam charakterystyczne klucia. Dwa razy owulacje potwierdzila mi ginekolog. Wiec wiem kiedy ja mam. Wiec ciekawa jestem jak to sie przelozy na starania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie grunt to jest nie poddawać się ... Musimy być dzielne. Mi w grudniu się nie udało i walczę dalej. Nie poddam się tak łatwo. tylko przez cały @ jest mi smutno,ale później ciesze się,że mogę znowu się starać. Na każda z nas przyjdzie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle,że przy staraniach poza zdrowiem oczywiście jest psychika jest najważniejsza i tu mam problem bo za bardzo chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to macie fajnie, ze wiecie o swojej owulacji umnie ja nigdy tego nie obserwowalam, sluzu bylo bardzo malo lub wcale, a klucia nigdy:) dobra juz sie nie wchrzaniam:) przyszlam tu odwiedzic angiolette- bo znamy sie z innego topiku:) a rozgadalam sie jak baba na targu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz częściej nas odwiedzać i gadać z nami do woli. A po jakich to topikach się szlaja nasza angioletta??? :) :P Ja tam nie wiem kiedy jest owulka. hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milutkaa- widzę,ze topik założyłaś?? moze mi ktos skróci co sie tu dzialo, bo naprawde mam ogromne zaległosci hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Atka za akceptacje mojej osoby:) no bo ja to taka kula szpiegula jestem, brakowalo mi jej i dlatego zapuscilam moja siatke szpiegowska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez ze staraniowego jak wy wszystkie :) ale unas znacznie mniej bab, i co troche ktos ucieka:( a to ktos nowy i tak wkolo. no i ja juz sie obawiam ze jako najstarszy brzuchatkowiec zostane sama :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... Czyli angi was porzucila hihihi Mój topik ja zauroczył :) To chodz do nas, od nas nikt nie ucieka, tylko dochodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale was tu strasznie duuuzo!!!!! tabelke macie ze ja cie nie moge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja:) No Atka widzę,że Cię Kochana wywołałam:) Kate79 witaj u nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co nie ?? hehe, strasznie nas duzo, ale tak jest raźniej :) A ty w których staraczkach jesteś, bo trochę tych topików jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atka zalozylam bo nikogo tu nie bylo. Poztym ja staram sie za jakis miesiac popmyslalam ze moze ktos tez wtedy "startuje":)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie :) :) :) ale naskrobałyście normalnie na akord ,ale doczytałam w końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam taka propozycje zeby tabelke poszezyc o wiek ;) co wy na to?? zaraz ja zrobie i skopiuje jesi nie bedzecie chciec sie przyznawac to poprostu bedzie luka;) czesc anielka chyba jestesmy same;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam dziś ciekawego? :) Ja dzis samiutka w domu jestem, mąż pojechał do rodziców, a ja ze względu na studia musiałam zostać...ale wiecie co lubię, tak raz na jakiś czas pobyć sama, sama ze swoimi myślami, cisza wokół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitelkaa tak zajrzalam do tabelki wiec czy dostalas@? ;> jestes po terminie? testowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milutka...My jeszcze nie zaczęliśmy się starać. Tylko pod koniec grudnia poniosło nas i była spora możliwość, że zajdę, no ale dostałam okres w terminie...Planujemy pod ok. października zacząć się starać, może wcześniej, ale raczej w drugiej połowie roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa, ja zaczynam starania w lutym wlasciwie w srodku lutego wtedy wypadaja dni plodne. Ciekawe jak to wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×