Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Powodzenia!!! :). Mój mąż jeszcze nie czuje gotowy, ale coraz częściej mówi o dzieciach, kiedy widzi jakieś dziecko uśmiecha się do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to u mnie zawsze bardziej gotowy byl chlopak (jeszcze nie maż) wiec bedzie troche nie pokolei...ale nie obchodzi mnie to co beda myslec inni dodajac jeszcze ze wiekszosc moich rowiesnikow bawi sie na imprezach itp. ale To moje zycie moja sprawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mysle ze to nie jest taki istotne;) ale nie jestem juz nastolatka wiec sie nie obawiajcie. Czy ty tez chcesz byc brzuchatka na studiach?? ja wlasnie tak zdecydowalam chociaz troszke sie obawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki tak dawno mnie tu nie bylo ze nie jestem w temacie a wiec wybaczcie postaram sie przeczytac do konca Ja juz czuje sie troszke lepiej ale tydzien mialam wylaczony z zycia, nic mnie nie interesowalo Staranka narazie musze na troszke odlozyc, najpierw do konca leczenie a wiec smutno mi i niewiem czy moge z wami zostac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki tak dawno mnie tu nie bylo ze nie jestem w temacie a wiec wybaczcie postaram sie przeczytac do konca Ja juz czuje sie troszke lepiej ale tydzien mialam wylaczony z zycia, nic mnie nie interesowalo Staranka narazie musze na troszke odlozyc, najpierw do konca leczenie a wiec smutno mi i niewiem czy moge z wami zostac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koliban
trzymam kciuki za Was dziewczyny żeby się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA: Nick i Wiek............ cykl......Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)amber208-28...........4......16.01.........brak....... .......uk 2)anitelkaa-27...................08.01..........brak.. ..........Warszawa 3 )Anted-34..............0.........???........synek(02.0 8) .. ..Pomorze sr. 4)Atka-22 ...............1.......02.02..........brak......Wrocław/Kłod zko 5 )dexa 25…………………..2… ; ;…….01.01……………brak ….Wrocławokolice 6) Ilaaa-27................2.........24.01..........brak …..Birmingham(uk) 7) KarolinaM-30..........0...........?...........synek(01 .0 7...Warszawa 8) Klara20.................1........14.01.........brak... ...........Gdańsk.. 9) Kobietka a taka22....3........12.02..........brak..... ......Katowice 10) Lady love-20.......... 1 .........???.............brak..........Ruda Śląska 11)Malgosia81...........3.........08.01...........brak .............Opole 12)Markotka-23..........1........ok.25.01.......brak.... . ...... Konin 13)Megi34..................1.........21.12..........syne k .. ........Gdynia 14)Milutkaa................1.........02.02.........brak. ............Rzeszów 15)Nefretete23..........1..........12.01.........brak... ........Zakopane 16)Nusienka -24.........3..........04.02.........brak....Szczecin/Dublin 17)olenka81 - 27........4...........16.01........brak............Londyn 18)olga55.................4..........31.12.........brak. . ........Poznań 19)Skorpionka-27.......0.........20-21.01......córeczka( 1 0. 07)…UK 20)Suri-30................2.........19.01..........brak. . ...........śląskie BRZUCHATKI Nick i Wiek..........Tydzien Ciazy............Termin.........cykli starań 1)Kasia495..................8..........................0 1 09..........5 2)Kami111...................7...................wrzesień 09.........8 3) Angioletto............... 6...................wrzesień 09.........1 4) Trąbka....................5...................wrzesień 09........??? 5) Szuszunia................ 5...................20.09.2009.........??? 6) Emamcia................. ???..................wrzesień 09........??? 7) Amigagdynia.............17.................30.06.2009....... ..0 8)Nitaanita..................8...................sierpie n09..........??? 9)aulidka.....................6...................13.09. 09.............3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi - jesli szukasz pasa, wejdz na Ebaya, jest mnostwo ofert. Ja wlasnie kupilam testy owu. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anite, nie nigdy. To bedzie pierwszy cykl. Chce sprobowac, bo wszystko inne zawodzi jak narazie. A Ty juz uzywalas kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie korzystałam, ale chyba spróbuję z ciekawości. Jaka jest zasada działania takiego testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!! Ale zescie naskrobaly, fiu, fiu... Chyba nie dam rady przeczytac :-O Megi, jak Twoje testowanie? Konsekwentnie czekasz do jutra??? Trzymam mocno kciukasy!!! 🌼 A ja troche sie martwie. Bo mam niska tempke, ale co ciekawe mierzona w ustach czy pod pacha jest jeszcze nizsza, wiec nie wiem, czy moj termometr zaszwankowal, czy jakas oslabiona jestem...... W kazdym razie wybiore sie chyba do gina w przyszlym tygodniu, postanowilam na wlasna reke nie szprycowac sie tymi wiesiolkami jednak, tylko z lekarzem pogadac. Z przyjemniejszych rzeczy to wybralam sie dzis na megazakupy ciuchowe, co sprawilo mi niebywala radosc. No i wybieram sie do nowej pracy, co tez pozwoli mi nie myslec o staraniach. Tylko nie wiem, jak ja wyrobie tyle godzin wpracy bez malego??? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markotka.........
nie wkrecaj siebie i dziewczyn ; ze niby ktoras z was pisze pod pomaranczowym nikiem!!! to nic nie znaczy jeszcze , ze kts zna duzo faktow :) sama czytam was od poczatku kazdego posta ........powod??????? szykuje sie powoli do tego zeby zostac mamusia i ciekawi mnie jak wygladaja starania , a pozniej ciazka i tak dalej.......wiec nie panikujcie lepiej bo szkoda nerwow i niezasluzonych podejrzen .....to moze tylko popsuc wam atmosfere a bylaby szkoda :) ale oczy trzeba miec szeroko otwarte ......kilka ladnych lat juz jestem na kaffe i zdarzaja sie rozne nieprzyjemne bardzo historie od ludzi co niby sa naszymi przyjaciolmi :( pozdrawiam i owocnych staran :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anite - pokazuje on owulacje na 24-36 godz wczesniej. Poczytaj wczesniej ten topik lub inne i tam znajdziesz mnostwo informacji na ten temat. Ja chce sprobowac, bo z obserwacji organizmu nic nie wychodzi. Jesli prawdziwe jest twierdzenie, ze owu pojawia sie na 14 dni przed przewidywana @, to ja juz nic nie wiem. U mnie sluz plodny pojawil sie 20 dni przed planowana @ (planowalam wg sredniej dlugosci cyklu). Natomiast @ dostalam przedwczoraj, czyli 3 dni za wczesnie, a jesli odjac od tego 14 dni - to 1 stycznia juz zadnego sluzu nie mialam. Nie wiem, czy napisalam to zrozumiale. Z tego powodu chce sprobowac tych testow bo w innym czasie mam sluz plodny, a w innym czasie pojawia sie rzeczywista owu. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angi, slonko, co Ty robilas w szpitalu??? Mam nadzieje, ze wszystko u Was w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenka...A może tylko w tym cyklu tak miałaś, chociaż nie wiem, mogło też nie byc owolucji. Powiem Ci, że ja od jakiegoś roku nie mam tych bólów owulacyjnych, a wcześniej przez kilka lat miałam świetny naturalny sygnał. No ale na szczęście regularność cykli się utrzymuje, żadne stresy, podróże, nic nie wpływa na duże wahania cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenka...> A czy Ty dopiero teraz poczułaś, że chcesz mieć dziecko, czy już wcześniej? Zauważyłam, że jesteśmy w tym samym wieku. Jaki jesteś miesiąc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anite, ja jestem z wrzesnia. Od wrzesnia 08 zaczelam sie starac, a we wrzesniu 07 wzielam slub. A Ty dlugo sie starasz? I z jakiego miesiaca jestes? Jesli chodzi o bole, to mialam w tym cyklu, na 100% i slu z tez mialam, ale to bylo 20 dni przed przewidywana @. Tymczasem dostalam @ 3 dni wczesniej niz sie spodziewalam. ta zasada 14 dni mi teraz nie pasuje. Dlatego kupilam testy zeby sprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×