Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

no pewnie ze szanse sa plemniki moga przezyc w twoim ciele nawet 5 dni tak wiec spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trezba by bylo siedziec caly dzien w lozku i nogi na sciane,hehhe do tego nieprzegrezwac sie.. tak jakos czytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku tak bardzo bym chciała by się udało :) Staram się o tym nie myśleć ale to bardzo trudne bo tak jakoś instynktownie myśli same wchodzą w głowę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym zawsze lepiej 1-2 przed owulacja bo zanim plemniki tak dotrą(ok 5 godzin) to akurat bedzie jejeczko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! witam nawe koleżanki.. ja tylko przyszłam na chwilke was odwiedzić angi trzymaj się jakoś.... poprostu nie umiem sobie nawet wyobrazić jak sie czujesz...:( dziś jade do kina więc.. pewnie odezwę sie dopiero jutro, pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z corką zaszłam za pierwszym razem :) Postanowiliśmy że chcemy dzidzię i się udało ,a teraz to....szkoda gadać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu tak cicho?? ja wlasnie sie narobilam jedzonka na imprezke..jest salatka, ryba po grecku,galaretka i szaszlyki..mam nadzieje ze wszyscy przyjda heh:P...teraz pora relaxuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitelka ah wlasnie super nianie ogladalam :D siedze sama chlopcy jeszcze z zakupow nie wrocili heh ale sie wciagneli :P co u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chyba Twój mały jest grzeczny? ;). A ile on dokładnie ma? A nic, mojego męża też nie ma, weekend oddzielnie, musiał wyjechać, ale czasem dobrze tak trochę oddzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha mam nadzieje ze beda prezenty :D moj maly ma 2 latka jest grzeczny jak dzwonilam to maz tak go chwalil mowi ze jest grzeczny jak jeszcze nigdy chyba wujek tak na niego dziala heh uwielbia swoich wujkow jak sa u nas nie odpuszcza ich na krok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój bratanek ma 2 lata i ostatnio się rozbrykał. Ale zauważyłam, że ładnie się bawi sam zabawkami, bo znam takie urwisy, co ich zabawki zupełnie nie bawią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na piwo raczej nie sa autem pozatym mezus nie chodzi na piwo ale w domku pewnie beda drinkowac heh jego barat jutro juz wraca do polski wiec napewno podrinkuja :) ja z soczkiem dotrzymam im towarzystwa ;) wczoraj tez drinkowali i moj mezus mowi no to po drinie patrzy na mnie i mowi raczej po soczku bo ktos tu jest w stanie blogoslawionym :D heh no i tak oswiadczyl bratu radosna nowinke :D a brat jego na to ze musi sie tez juz postarac zeby nie bylo roznicy za duzej heh tylko ze on jeszcze matki dla dzieci nie ma :P wiec to nie takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj Kubus mial taki okres ze byl z niego szatanek heh czasem bylo ciezko ale jest tak zawziety ma charakterek zreszta wiadomo po kim :P po mamusi i tatusiu heh ale oboje szybko zareagowalismy i teraz jest anioleczkiem :) zabawkami tez ladnie sie bawi ale najbardziej lubi majsterkowac z tata lub pomagac mi w kuchni sprzatac wycierac myc podlogi :) no i chce wszystko robic sam :P ostatnio przyniusl nowa lampe kroa kupilismy i mowi tatus noz daj a Lukasz mowi nie kubusiu tatus to zrobi i bedziesz mi pomagal na to on nie ja sam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Atka :) ano mój bratanek też ciągle ja siam, siam, a jeść to już obowiązkowo siam. A jak z mówieniem? Mały mojego brata jeszcze nie zabardzo, ale zauważam, że przybywa mu słówek które wymawia, jedne lepiej inne gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha,ha :)ja trochę się obiadem i domkiem zajęłam.Potem sie polożyłam trochę bo słaba dziś jestem jakaś chyba te antybiotyki tak działają.A teraz odpaliłam kompa na chwilkę by do Was zaglądnąć :D Od ąngi jak widzę nie ma wieści?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mowi wszystko z dnia na dzien wiecej i porawniej potrafi odmieniac np mamusia mamusi itp czasem w jego zdania brzmia smiesznie np zobacz pilka uciekl heh ale mowi wszystko a najlepiej jak sie sam upomina np jak sie przewroci to mowi "no widzisz uwazaj" sam do siebie hi hi taka mala papuzka z niego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej ale mnie glowa boli ide chyba spac dzieczynki :P wezme sobie szybki prysznic i myk do luzeczka a co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie Emamcia co sie będziesz męczyć ja tak zrobiłam 3h wcześniej i odrazu lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×