Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

jeszcze jestem matko dziewczyny ja nie wiem co za debile zakladaja temat jak bardzo wkurwia je to ze my tu sobie piszemy o naszych tarankach i ze niby nie mamy sensu zycia dlatego siedzimy ciagle przed kompem i chcemy miec dziecko a ci wielcy ludzie ktorzy sa tak super odlotowi i maja sens zycia szukaja po forum i znaja wszystkie temety na forum heh i pisza ktore sa ok a ktore nie tylko nie wiem gdzie czas po przeczytaniu calego forum na te wspaniale zycie hi hi :D:D ja z ledwoscia moge jeden temat doczytac i odpisac c oc dopiero zagladc na inne fora i tematy ale przeciez my jestesmy nudne a oni ze to maja ten "sens zycia " zycze wszystkim tym piprzonym pomarancza aby nigdy zycie nie skazalo ich takim jak to pisza okropnym "bachorem" zebyscie jeszcze kides nie plakaly w zyciu i nie musisly lezec z nogami do gory widac ze chba was rodzice nie kochali i dlatego jak to mowicie nie chcecie na swiat wydawac dziecka bo po co wspolczuje wam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami wybacz ale nie moge sie opanowac ale masz racje przeciez widzac co pisza ze bycie mama to sprzatanie kupek i tycie brawo przeciez to dzieci jakies bycie mama to o wiele wiecej !!!!!!!!! ale juz dobra nie wypowiadam sie bo nie ma sensu juz mi spac sie nie chce poprostu nie miesci sie w mojej glowie ludzka glupota :P ciekawe co u Angi martwie sie troche :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atka juz usuniety szkoda gadac :D pisza sobie o nas jakie to zalosne jest nasze forum :P nie ma o czym pisac ponoislo mnie troche a co mi tak adrenalina tez dobrze robi hi hi atka pisz co u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żałośni to są oni.... Po co zakładają i usuwają??Kiedyś założyli i poparcia nie mieli. hahaha Jak coś napiszą i ja przeczytam.. to niech wiedza,ze zawsze mi humor poprawiają. Bynajmniej się pośmieję z ich kretyństwa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atka oni tego nie usowaja tylko adnin i juz zalozyli nowy temat czy admin jest staraczkiem hi hi zalosne admin jest normalnym czlowiekiem nie debilem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupota... A gdzie laseczki?? Później mówia,ze mnie nigdy nie ma, a co sama mam siedziec na kafe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jA JESTEM ALE DZIELE KOMPA Z MĘŻEM I UCIEKŁAM NA CHWILKĘ :) ATKA KOCHANA CO U CIEBIE? wiesz Emcia:) ja nie reaguje na takich ludzi bo żal mi ich prawda jest taka,że jak widzę w najnowszych jakieś tematy które mnie nie interesują to nie zwracam uwagi.Widocznie to ludzie których drażni coś co my chcemy mieć a oni nie mają i szukają czegoś co przemawia za tm że bycie matką jest bez sensu. No bo jakoś się trzeba poceszyć tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamamafie...
Czy wy jesteście normalne?????? Jakiś chore krowy,aż brak słów! i to BOBO>>>>brzmi całkiem jak kupa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam test, negatywny :( kurcze, jakoś nie mogę uwierzyć w ten wynik :( Nadal mam mdłości, bóle podbrzusza, brzuch jak balonik. Na mdłości nie wiem czemu, ale tylko mandarynki pomagają. Mam dzisiaj 22dc, planowana @ ma być w piątek, jak nie przyjdzie robię jeszcze jeden test. Zaraz nadrobię co pisałyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamamafie...
moja suczka tak miała- to się nazywa ciąża urojona. Też to masz idiotko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka ja mysle ze to moze za wczesnie do piatku jeszcze prawie tydzien rano test robilas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markotka nie martw się jeszcze za wcześnie zrób test za kilka dni !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich!! teraz poczytalam troche forum z grubsza bo sie rozpisalyscie :) w czwartek robilam test bete i wyszedl mi wynik 3,36 czyli ze ciazy nie ma. jak sobie policzylam to byl to jakis 8-9 dzien po zaplodnieniu ale pomyslalam ze pewnie tak jest ze nei jestem w ciazy. dzisiaj jest mi nie dobrze od poludnia i jak tylko cos zjem to zaraz jestem glodna tak samo jak przy poprzedniej ciazy. dzisiaj tez wyczytalam ze beta pokaze najwczesniej 10 dni po zaplodnieniu albo i jeszcze pozniej. jutro z tej ciekawosci zrobie znowu test ale domowy i moze jednak sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusienka bardzo współczuję utraty pracy :( Milutka witaj w klubie staraczek :) A dlaczego chcesz się usuwać z tabelki? Są w niej dziewczyny, które od czerwca będą się starać, a Ty chcesz się usuwać? Absolutnie zabraniam :P Ja też nie mogę się doczekać ciąży, żeby mieć taką fajną "piłeczkę" przed sobą, ale poród, wrrrr.... też się go boję :( Angioletto kochana, leż dużo i nie przemęczaj się! Masz możliwość pójść prywatnie do lekarza? a kiedy chcesz powiedzieć w pracy, ze jesteś w ciąży? Nie rozumiem, jak może nie być lekarzy w szpitalu, bo jest sobota? No masakra normalnie! Co to za opieka medyczna jest? Angi nie denerwuj się, leż sobie spokojniem śpij dużo! Ściskam Cię bardzo mocno słoneczko!!! Karolina ja też mam niską temperaturę-36,2, myślałam tak jak Ty, że termometr szwankuje, ale mąż sobie zmierzy i wyszło mu 36,8 więc wychodzi na to, że to ja jestem osłabiona i tak się zresztą czuję. Ja jednak kupię sobie wiesiołek i castagnus, o ile oczywście @ przyjdzie, mam nadzieję, że nie. oleńka u mnie druga faza też nie zawsze trwała 14 dni, czasem mniej czasem więcej. emamcia też mam cały czas mokro :P a kupiłaś już ten inteligenty tes ciążowy? witaj żyrafa :) abcd trzymam kciuki! Test robiłam rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) Angioletto, prosila by wam przekazac ze nie bedzie jej dzis na forum, lezy bidulka caly dzien w lozku :(, no niech sobie odpoczywa kobitka nasza... mam z nia kontakt smsowy, bo ze tak powiem jestesmy\"sasiadkami\" z innych dzielnic londynu, ale calkiem blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate a pisała coś więcej? Jak się czuje? Ma cały czas to krwawienie? Pozdrów ją od nas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisala tylko ze zle sie czuje, ze lezy a wlasciwie spi caly dzien i ze odezwie sie jutro-ale nie wiem czy do mnie czy na forum-ja dzis juz tez do niej nie pisze niech wypoczywa, nie bede jej zawracac glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze bardzo:) pozdrawiam wszystkie staraczki i te z fasolkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kate:) Ucałuj ją od nas jak będziesz do niej pisać i powiedz,że trzymamy kciuki i że wszystko będzie dobrze,a Angi niech odpoczywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj te nasze lekarzyny w UK, masakra-no ale nie my pierwsze bedziemy rodzic i nie ostatnie:o, ale i tak masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje,na poczatek przepraszam ze was tak wystraszylam. po tej calej sytuacji w szpitalu to az mnie sparalizowalo.nie moglam wejsc na kafe,za duzo bym sie denerwowala,a mam tego nie robic.postanowilam wiec sobie to wczoraj odpuscic. sama jestem wstrzasnieta tym co zaszlo.niedostalam nawet zadnych lekow na podtrzymanie ciazy,nic!!!jutro pierwszy skan.boje sie ale wytrzymam. Przede wszystkim chce podziekowac Kate,za poinformowanie was co sie dzieje.Kate,kochana jestes-bardzo bardzo dziekuje. ja czuje sie w miare dobrze.jednak boje sie przelozyc na drugi bok bo mnie kluje od razu,tak wiec staram sie lezec nieruchomo,bardzo ostroznie ide do lazienki.mam zle przeczucia szczerze mowiac.juz wiem ze nie chce tu rodzic.to co sie tu dzieje,tego sie nie da opisac!!! koszmar jakis. obiecuje ze potem nadrobie to co pisalyscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! Robilam dziiaj rano test i jest druga kreska. co prawda jasna jale jest i widac ja. maz tez ja widzial nie tylko ja :) pojawila sie minute po zrobieniu testu a moze nawet i szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×