Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Wróżka sędzina...dobre. Wyobrażam sobie jej skuteczność w czasie rozpraw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio to działa jakoś z opóźnieniem, czasem po kilku dniach albo tygodniach, chyba na przegląd muszę iść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale ona z tarota wrozy nie wyglada jak te wiedzmy normalna dziewczyna nie ma czarodziejskiej kuli ani nic w tym rodzaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, zostawiam Was czarownice na godzinkę, muszę popracować. Będę oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo chcialam zeby ta moja mi przez skeypa powrozyla ale sie nie zgodzila powiedziala ze musi to byc osobicie pozatym nie jest droga bo kosztuje 50 zl a dostac sie do niej nie mozna :/ ciagle zajeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo ona musi Cię zobaczyć. Niektórzy mają takie zdolności, ale jak mi się tak przez jakiś czas z tymi myslami o kimś i odzywaniem się tych osób sprawdzało ciągle, to trochę zaczęło mnie to przerażać. Choć to działa, jak chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle mam wrażenie, że ja jakoś dużo myślę o innych ludziach, że chyba nawet za dużo, bo przez to czuję się rozproszona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pieknie czarownice jedne :D moze byscie w innym kierunku troche poszly i ciaze zaczely przepowiadac heh ktora kiedy jaka plec dziecka :D heh to bylo by dobre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa hehe ja tez o 21- 22 juz spie. To naturalny sposob organizmu na zregenerowanie sil:) Markotka kurcze a moja ciaza rozpoczela sie od zgagi- wlasnie takiej brzusznej:) Anitelka i emamcia prawdziwe czarownice z was:) Angieletto a u mnie tutaj w szkocji tyle wyprzedazy ale kaski akurat nie ma. A pasow ciazowych nie znalazlas?? Co do mojego samopoczucia to dzisiaj jest fatalnie. Kupilam sobie nospe bo mam tragiczne skurcze zoladka:(. A teraz musze sie zdrzemnac bo padam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amiga no wlasnie nie znalazlam zadnych ladnych,to znaczy byly takie ze sztucznego cieniutkiego materialu,w kolorze zdechlego lososia,rozciagniete jak na brzuch z 9 miesiaca-okropne,i byly takie gumy pod brzuch.ogolniie nic ciekawego niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:))Dzisiaj po raz pierwszy odwiedzilam wasza stronke i jak was czytam to jestescie fajnymi osobami szczerymi przede wszystkim.Ja zbieram sie na odwage zeby zrobic test ale nie wiem czy to nie bedzie za wczesnie.Kochalam sie z mezem 31 grudnia i takze pare dni przed ale od 31 grudnia wychodzilo mi na to ze mam owulacje bo zrobilam test a ostatnia miesiaczke mialam 13 grudnia.Powiedzcie mi kiedy najlepiej zrobic test bo @ mi sie spoznia temp 37.1.. 37.7.jestem zmeczona chodze czesto do toalety lekko pobolewaja mnie sutki ale nie mam odrychow wymiotnych tylko zauwazylam ze nie mam juz takiego apetytu albo ze zjadlabym wszystko tylko nie wiem co.Mam ochote na kwasne:))Odczuwam takze nieraz klucia w jajnikach i nieraz bol w podbrzuszu jakby na miesiaczke i mam tez uczucie pelnosci w dole brzych oraz mam wrazenie jakbym codziennie dostawala miesiaczke bo mam wilgotno i ten sluz jest bialy i lepki ale nie jest go bardzo duzo.Czy to moze byc ciaza.Pytam was bo napewno mi pomozecie:))Buziaki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga,kazdy organizm jest inny.moje objawy to bol sutkow,piersi szczegolnie bo bokach,bol podbrzusza i w koncu brak @. Tak wiec zrob test bo moze sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga rob ten test kobieto ale to juz moim zdaniem jesli nie swirujesz jak wiele znas na tym forum heh to jestes w ciazy teraz teraz po terminie @ mozesz zrobic o kazdej porze wiec kochana biegiem do lazienki i za 5 min nam tu dawaj dobre wiesci ja czekam :D z zacismietymi kciukami :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jestescie dla takich wiadomosci warto do was zagladac:)) ale niestety :(( dopiero jutro skocze po test bo nie kupuje go wczesniej bo robilabym go na okraglo i zawsze bylaby tylko 1 kreska dlatego kupie go jutro i zrobie.Bardzo sie boje tego wyniku ale co tam jak sie nie uda teraz to moze nastepnym razem.:))I wiecie co nie wiem skad to mi sie wzielo ale mam od paru dni takie dziwne przeczucia ze tym razem chyba sie udalo.:)))Jestescie kochane:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a moj organizm swiruje normalnie. Po swietach tak mi sie rozregulowal jak glupi. Wg sluzu to plodne dni mam dopiero teraz. W niedziele wieczorem byly spontaniczne przytulanki, a co tam :-P Brzuch mnie cmi, chociaz to za wczesnie na wszelkie objawy, przez moment poczuylam sie jak w 1. ciazy... ha ha ale na wszelkie objawy za wczesnie jeszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga a juz juz z dreszczykiem czytalam myslalam ze to juz martwisz sie o wynik a pomysl ze jest bardzo duze prawdopodobienstwo ze i moglas juz to wiedziec np wczoraj a ty czekasz niewiadomo na co ;) troche zaplatalam mam nadzieje ze mnie dobrze zrozumiesz :) trzymam kciuki i pisz jutro jak tylko test zrobisz pamietaj zamiast tacie dziecka najpierw powiedz nam :P heh zartuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola jak to teraz owulacje czy ty czasem nie masz @ dostac wlasnie na dniach ? jakos tak jak ja mialas miec chyba co? czy mi sie juz pomieszalo wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emamcia:)) napewno powiem Wam o wyniku.Meza nie ma bo w poniedzialek wyjechal do pracy i bedzie dopiero za 7 tygodni wiec mu powiem dopiero jak wroci zeby nie zapeszyc bo pierwsze dziecko stracilam(Jak oczywiscie pojawia sie 2 upragnione kreseczki):))) chyba ze nie wytrzymam i powiem mu wczesnie.On takze pragnie tego dziecka jak ja.:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic ci sie nie miesza kochana.... Ale tempka nie wzrosla, wiec nie moglo byc owulki wczesniej a teraz jest sluz plodny :-O tak mi sie cos pozajaczkowalo...gdyby nie ta niska temperatura to moglabym myslec ze w ciazy jestem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka zobaczymy jeszcze tydzien do @ u mnie ciagle powyzej 37 :D a powiedzcie kiedy powinna spasc ta temperatura normalnie gdybym nie byla w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×