Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Dobra kochane, ja spadam. Możliwe, że będę jeszcze dzisiaj. Trzymajcie się cieplutko, pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie wpadlam wam powiedziec ze luty bedzie moj :D:D:D napewno a niech mi ktoras napisze ze nie !!!! ;) :) napewno w koncu sie uda jestem tego pewna dbam o siebie jem witaminki nie pale zrobie badania i do dziela :D oczywiscie ze topik jest niesmowity !!! daje sile i nadzieje mozna poczuc ze nie nie jest sie samamu :) caluje was mocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyślałam,że topik można założyć przecież nie koliduje to z tym Atki a jak Atka się odezwie to zobaczymy co powie:)Póki co można mieć dwa topiki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mi podoba sie Nas topik :) dodam tylko ze pisalam juz na innych forach tez byly fajne ale tylko tu czuje sie jak w domu :P :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emamcia :) dzielna kobietko trzymaj się :))oczywiście,że luty jest TWÓJ musisz dołączyć do brzuchatek:):):):):):):) :):):):): :):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! bylam dzisiaj u lekarza i zdziwilo mnie bo nawet nie zbadala mnie ani nie skierowala mnie na zadne badania tylko przypisala mi duphaston bo wczesniej poronila i kazala przyjsc 5 lutego. jak wy poszlyscie ierwszy raz do lekarza to badali was albo skierowali na jakies badania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) witam po dluzszej przerwie :) przyznam Wam sie do czegos.. przed ciaza staralam sie o prace w banku... i wlasnie sie okazalo ze chca mnie przyjac :O na 3/4 etatu.. umowa o prace... i nie wiem co mam zrobic :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jennifer_Jenifer
ten topik jest the best :):):) brawa dla autorki jest w nim duzo ciepla Czytam was od duzszego czasu, nie wiem dlaczego sie przenioslyscie... Pokazałyscie,ze pomarancze mialy racje, bo was wyploszyly... Dalyście cala! Atka chyba nie porzuciłas swojego topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA: Nick i Wiek............ cykl......Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)amber208-28...........4......16.01.........brak....... .......uk 2)anitelkaa-27...................08.01..........brak.. ..........Warszawa 3 )Anted-34..............0.........???........synek(02.0 8) .. ..Pomorze sr. 4)Atka-22 ...............1.......02.02..........brak......Wrocław/Kłod zko 5 )dexa 25…………………..2… ; ; ; ; ; ;…….01.01……………brak ….Wrocławokolice 6) Ilaaa-27................2.........24.01..........brak …..Birmingham(uk) 7) KarolinaM-30..........0...........?...........synek(01 .0 7...Warszawa 8) Klara20.................1........14.01.........brak... ...........Gdańsk.. 9) Kobietka a taka22....3........12.02..........brak..... ......Katowice 10) Lady love-20.......... 1 .........???.............brak..........Ruda Śląska 11)Malgosia81...........3.........08.01...........brak .............Opole 12)Markotka-23..........1........ok.25.01.......brak.... . ...... Konin 13)Megi34..................1.........21.12..........syne k .. ........Gdynia 14)Milutkaa................1.........02.02.........brak. ............Rzeszów 15)Nefretete23..........1..........12.01.........brak... ........Zakopane 16)Nusienka -24.........3..........04.02.........brak....Szczecin/Dublin 17)olenka81 - 27........4...........16.01........brak............Londyn 18)olga55.................4..........31.12.........brak. . ........Poznań 19)Skorpionka-27.......0.........20-21.01......córeczka( 1 0. 07)…UK 20)Suri-30................2.........19.01..........brak. . ...........śląskie 21)ZYRAFKA123.........4..........06.02.........córcia... ......Warszawa BRZUCHATKI Nick i Wiek..........Tydzien Ciazy............Termin.........cykli starań 1)Kasia495..................8..........................0 1 09..........5 2)Kami111...................7...................wrzesień 09.........8 3) Angioletto............... 6...................wrzesień 09.........1 4) Trąbka....................5...................wrzesień 09........??? 5) Szuszunia................ 5...................20.09.2009.........??? 6) Emamcia................. .4.................wrzesień 09..........1 7) Amigagdynia.............17.................30.06.2009....... ..0 8)Nitaanita..................8...................sierpie n09..........??? 9)abcd123.................4....................10.09... ..............3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka_kropeczka
...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka83
staram sie juz drugi miesiac i nic z tego na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka_kropeczka
ja staram sie juz 5 miesiecy i tez nic,ale sie nie poddaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martwcie sie dziewczyny, w ciaze wcale nie jest tak prosto zajść jak sie tego chce. Napewno wam sie uda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jestem w 2 pol cyklu. temp 37.0, wczoraj mialam plamienie. nigdy wczesniej nie zdarzylo mi sie to. termin okresu w nastepnym tygodniu. poza tym nic nie boli. czy moze to byc ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmieniłyśmy miejsce
jesteś teraz tutaj: Nasz topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala0
witajcie:))dawno sie nie odzywalam.Jestem w ciazy juz 10 tydzien nareszcie sie udalo powiedzcie czy ktoras z Was przechodzila ciaze bez wymiotow bo ja narazie nie mam wogole buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonka2309
.........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×