Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Gość mimi15
wiec tak: piersi sa bardzo obolałe, przewaznie stercza sutki i bardzo sutki bola! sa ciemniejsze na okolo:) moze byc tez tak jak przed@ tylko ze bardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi15
poradze jedank isc dzis na zabawe, nie pic, odstresowac sie i wyluzowac i tak az do zrobienia tesciku :) to najwazniejsze -przelamac bariere! a jak sie nie uda to odpusci wtedy na bank dziewczyny zajdziecie znam milion takich przypadkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no nie umiem spac przez nie :P stanika tez nie ubieralam przez jakis czas no ale dzisiaj juz musze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sie zgadza oprocz tego ciemniejszego koloru:( ale co ma byc to bedzie,i tak nie pije alkoholu wiec... :D:D:D Mimi dziekuje.a ty masz juz Malenstwo?? pamietasz cos o sluzie,jedna z nas pytala o to wczesniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionko to niestety nie plotki :( Dziewczyna nie żyje, a lekarz został zgłoszony do prokuratury, ale znając życie nic i tak mu nie zrobią. O tym co się stało prokurturę zawaidomił ordynator OIOM-u. Dziewczynki mogą to być objawy ciążowe, ale też na @. Mnie teraz przed @ też tak strasznie bolały piersi, że nawet stanik mi przeszkadzał i wcześniej nie miałam tak nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi15
no ja to wiem, przez doswiadczenie moich znajomych sama staram sie o dziecko juz ponad 13 cykli i nic, daje na luz bo to bezsensu:( ale wiem tez ze to bardzo trudne, ja raz mialam grype zoladkowa, piersi to nie wiem oszalaly itd masakra byla nie moglam nic nawet nie dotykalam ale neistty to nie to:( i niestetty dalej nic wiec spokoj mnie ratuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markotka kobieto troche optymizmu hehe:D:D:D ja tam sie nie przejmuje tak bardzo,nie spieszy mi sie az taaaaak zeby panikowac ze sie nie udalo:p ale miloby bylo juz zobaczyc te tluste krechy co nie? hehhe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto na pewno byłoby bardzo miło i ja chętnie też bym je zobaczyła pod koniec stycznia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi to zapraszam do nas:) gadamy tu o wszystkim!!! nie tylko o ciazy. przylacz sie:D:D:D a gwarantuje ze znajdziesz tu same fajne babki hehe::D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi15
ja zawsze powtarzalam slowa: lepeij miec przed slubem niz potem miec problemy by wogole go miec:) i tego sie trzymam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto dla mnie nie ma znaczenia czy przed czy po ślubie, ważne że ludzie się kochają i chcą ze sobą być no i oczywiście chcą zostać rodzicami. My z miśkiem już dawno myśleliśmy o dziecku, nie staraliśmy się, ale jakby się pojawiło bylibyśmy bardzo szczęśliwi. Teraz jesteśmy już po ślubie pół roku. W decyzji o dziecku myślę, że najważniejsza jest pewna stabilizacja, czyli mieć gdzie mieszkać i za co żyć, żeby nie martwić się co będzie jutro i za co kupić pieluszki czy mleko. Wiem, że dziecko nie musi mieć wszystkiego firmowego, bo nie to jest najważniejsze, ja jednak będę chciała zapewnić mojemu dziecku to, co najlepsze i nie będę używała tetry. Nie zdecydowałabym się na dziecko nie mając swojego mieszkania i stałej pracy, ale ślub moim zdaniem nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wolalabym mies tak tradycyjnie po...ale niestety moje zycie ulozylo sie calkiem inaczej.najpierw praca,teraz mam nadzieje dziecko,potem slub(2010) a dopiero potem jak wroce do PL do dokoncze studia,chociaz wtedy to pewnie bede musiala zaczac od nowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek swoj mamy,nie za duzy ale wlasny,mimo to i tak chcemy sie gdzies indziej wybudowac.prace mam,tylko tego slubu brak.termin czerwiec 2010.ale mysle ze dziecko pojawi sie wczesniej.nie chce przyspieszac z tego powodu slubu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto ale sama powiedz, czy ten ślub jest Ci aż tak do szczęścia potrzebny? Dlaczego się decydujesz na ślub, chyba nie tylko po to, żeby poźniej mieć dziecko? Nie wiem, może obawiasz się opinii rodziny czy znajomych? Ale przecież to jest Twoje życie, jesteś dorosła, nie masz 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak bedzie u mnie.. jezeli jestem w ciazy to dziecko urodzi sie przed naszym slubem :) mi to w sumie nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markotko,decyduje sie na slub tylko po to by zalegalizowac zwiazek,bedzie nam troszke latwiej jesli chodzi o strone praktyczna i finansowa.natomiast do szczescia tak naprawde nie jest mi potrrzebny,kochamy sie,i po 7 latach nadal jestesmy zakochani:D:D tak tylko pytam,bo sa ludzie ktorym to przeszkadza,szczegolnie starszym ludziom niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro się kochanie i jesteście ze sobą szczęśliwi, macie prace i dom, to teraz tylko dziecka Wam brak :) A ślub, spokojnie, zawsze można wziąć ślub, a z dziećmi różnie bywa, czasami jest już na nie za późno i nie ma co za długo czekać, bo latka lecą i nam kobietom im później, tym trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, że dobrze robisz :) Dla dziecka przecież nie jest ważne to, czy rodzice mają ślub, a to czy je kochają :) Powodzonka :) No dziewczynki, ja spadam :) Życzę Wam wszystkiego najlepszego w tym kolejnym nowym roku, żebyśmy wszystkie zobaczyły nasze maleństwa! Życzę Wam też dużo siły, optymizmu i nadziei! Poza tym oczywiście szampańskie zabawy i nie pijcie za dużo, a co niektóre to najlepiej wcale :P Do napisania w nowym roku, papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was Dziewczynki:) jeszcze w tym Starym Roku:):D życzę nam wszystkim obfitego stycznia w pozytywne teściory:) spełnienia wszystkich marzeń a jeśli to za dużo jak na jeden rok to chociaż tych, które są w pierwszej kolejności;) i oby ten Nowy Rok był dużo lepszy od poprzedniego.. Kasiunia GRATULACJE!!!! mam nadzieję,że niedługo wszystkie do Ciebie dolączymy,żeby nie było Ci smutno samej w tabelce;) A ja znowu muszę ponarzekać..oczywiście miałam w pracy przypał i przy koleżankach zaczęło mnie tak naciągać,że oczy mi powyłaziły na wierzch a one stały i rechotały ze mnie...tak piszecie o tych bolących piersiach i jakos nie pamiętam,żeby mnie kiedykolwiek bolały...jedyne co zauważyłam teraz to to,że się powiększyły i tyle w tym temacie...ale nic sobie nie wkręcam, bo przeciez to za wcześnie na jakiekolwiek objawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Nareszcie zarezerwowałam nick, to ja Taka jedna dziewczyna:) Po pierwsze KASIU, wielkie ogromne gratulacje!!!! Bardzo się cieszę i mam nadzieję, że \"zarazisz\" nas wszystkie:) Po drugie to pragnę wszystkim Wam życzyć wspaniałej zabawy dziś i jeszcze lepszego, pomyślnego, radosnego i owocnego roku 2009-tego:) Angioletto, rzuciło mi się w oczy, że pytałaś co sądzimy i dziecku przed ślubem. Szczerze mówiąc jak sama byłam przed ślubem to raczej uważaliśmy, bo byłam młoda, naiwna i liczyłam się z tzw. \"co inni powiedzą\". A teraz z perspektywy czasu to myślę, że nie ważne jest to, czy dziecko rodzi się przed, czy po ślubie. Ważne, żeby było spłodzone z właściwym mężczyzną poprostu...:) Wszystkiego dobrego dziewczynki:) Ja ciągle czekam na @. Co gorsza, im cykl dłużej trwa tym większa nadzieja i zarazem strach przed rozczarowaniem...:( BUZIAKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienko ❤️G🌼 R ❤️A 🌼 T❤️ U 🌼L❤️ U 🌼J ❤️E🌼 A mnie jednak grypka nie wziela, po prostu mialam cięższy dzień. Bylam ospała,wiec myslalam,ze to na grypkę. @ nadal nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka22
Witam kobietki jestem Karina bardzo bym chciała zajść w najbliszym czasie w ciąze , ale nie bardzo wiem kiedy mam owulke kupiłam test owulacyjny . Mam cykle 26-27 kochałam się z męzem 13dc i nic . Może wcześniej brać sie do dzieła?? A jak test wychodzi 2 dni z rzedu pozytywny to kiedy ta owulka kiedy najlepiej brać sie do dzieła?? Prosze niech ktoś napisze bo już nic nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Karinko! Z tego co wiem to owu pojawia sie ok 14 dni przed spodzewana @. Wiec jesli masz 27 dni to najlepiej probowac w 13 dniu. Tak mi sie wydaje. A jak nie wychodzi to nie wiem, probuj dalej, wszytsko zalezy od organizm. Ja juz sie staram 4 cykl i czekam na wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny!! dziś powiedzieliśmy wszystkim o mojej ciąży:):) radosna nowina:):):) aa tak poza na żadne inne forum się nie przeniosę bo tu mi najlepiej. A tam mogę tylko poczytać:) Was nie zostawię na pewno:):) No i szalonego witania Nowego Roku życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam babeczki w nowym roku,ciesze sie ze mam ten zaszczyt oglosic ten wyczekiwany START!!!!!!!!!!!!! jak sie czujecie???ktoras dzis testuje???pewnie wszystkie odsypiacie zabawe?hehehe:D:D:D mam nadzieje ze nie wypilyscie za duzo % bo moze sie jednak udalo;) u mnie ogrzewanie naprawione ale to i tak nic nie dalo,mam balon zamiast szyji.i czuje jakby mialy mi sie oderwac pluca. mnie nadal bola piersi,szczegolnie sutki sa wrazliwe,wczoraj bolal mnie brzuch lekko jak na @ a jeszcze przeciez tydzien.wiec pewnie @ zbliza sie wielgachnymi krokami.a temp z 37.1 skoczyla do 37.2 ale to pewnie dlatego ze jestem chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane kolezaneczki staraczki i Kasie(mamusię) w Nowym Roku 2009. Weszlam na chwile, żeby zlozyc Wam życzonka Noworoczne.... duzo zdrowka, milosci, owocnych staranek🌼, radości no i kasy... :) Niech ten rok bedzie jeszcze lepszy niz poprzedni:) ❤️ A tak z innej bajki, mialam wczoraj nic nie pić, wypilam kilka martini z pepsi i czuje sie świetnie. :):):):):) @ nadal nie mam, ale napewno za niedlugo nadejdzie, zawsze probuje mnie przechytszyc,ale ja wiem,że i tak zawsze przylezie. Moje piersi sa super- fajnie okragle i troszke pobolewaja od czasu do czasu,ale czasem tak mam na @. Wiec czekam na nią ze spokojem,a poźniej zawszynam staraneczka,ale z glowką. :D pozdrawiam i jeszcze raz wszystkiego naj, naj w 2009 ROKU !!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA🌼 Nick i Wiek...... cykl... ....Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Agatka-24...........0..........???...........brak.... . ......Szczecin 2)Angioletto-24......1.........7.01............brak..... . ......Londyn 3)Anted-34............0.........???.........synek(02.08) .. ...pomorze sr. 4)Atka-21 .............0......28.12..........brak......Wrocław/Kłodz ko 5)Dziewczyna-26....1........29.12......synek(12.07)...... Kraków 6)Ilaaa-27.............1..........31.12..........brak ...Birmingham(uk) 7)Kami-30.............4.........02.01..........................Mińsk Maz. 8)KarolinaM-30........0...........?...........synek(01.07)....Warszawa 9 Kobietka a taka22...2........24.01.............................Katowice 10)Lady love-20...... .1.........03.01..........brak..........Ruda Śląska 11)Mallefemale-25.....1..........???.................... ..........łódzkie 12) Markotka-23......1.........???..............brak........K onin (Wlkp) 12)Nefretete23.......1..........12.01................. ........Zakopane 13)Olenka81...........4........16.01.................. ...........Londyn 14)Pani L.-27..........4..........???............................Lin co ln (uk) 15)Skorpionka-27.....0..........???.........córeczka(10. 07)..UK 16)Vitao-28............0..........???.................. ...........Białystok 17) Trąbka 23.........2..........03.01............brak.........W-w a BRZUCHATKI 🌼 Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........+waga 1)Kasia495.................4....................koniec 08.......nadal 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atka,Dziewczyna26-kobietki cos czuje ze wam sie juz udalo hihih:D:D trzymam kciuki.kiedy testujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×