Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

angioletto - witaj kochana Oj u mnie % byly,ale czuje sie dobrze. Śpiąca troche jestem,ale mam jeszcze dość czasu,zeby sobie to odbic. :) Póki co nie testuje,ja do staranek podchodzę na luzie.... Co ma być to bedzie, nic na sile... A tobie moze sie udało......:):) te bole, kto wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis zrobilam bobo test, on ma czulosc 2,5 raza wieksza niz testy plytkowe. Nic nie wyszlo, wiec juz sie nie nastawiam. A co tam, nie teraz to za 2-3-4 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Atko;) sama nie wiem co ze mna,ale podchodze do sprawy tak jak ty:) ze stoickim spokojem.co ma byc to bedzie:) tyle ze ja jestem tydzien przed @,a ty kochana juz prawie tydzien po @,wiec..... ja w kazdym razie kciukasy trzymam za ciebie od rana.radek zrobi mi sniadanko wiec nie bede musiala ich puszczac hehehe:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga trabeczko(przepraszam mam ang klawiaturke) dobrze ze wiesz na czym stoisz.ale......kobieto przeciez ty nadal przed @ jestes wlasnie spojrzalam!!!!!musze cie troszku ochrzanic!!!!!!:D:D:D zaczekaj cierpliwie,testy testami,do @ trzeba swoje odczekac(ja tez ten blad popelnilam):D dziewczyny jedno jest pewne.jeszcze do wakacji to bedziemy zmieniac nazwe tabelki na brzuchatki-wszystkie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj teabka- witaj :) angioletto - nie dziekuje,zeby nie zapeszyc... Wiesz ja sie nie chce napalac i rozczarowac. Lepiej milo sie zawskoczyc, niz smucic. Nawet sama nie liczylam ile sie ta wstretna @ spoźnia. hihi Ale fajnie tu z wami :) Fajnie, bo razniej... Za to 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tak kobietki zamilklyście?? Nic nie piszecie,wiec ide sobie poleniuchować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam Was w Nowym 2009 Roku:) Ja akurat chyba niezbyt rozpoczęłam Nowy Rok, gdyż dokładnie dziś nadranem nadeszła @, ale cóż... może następnym razem się uda. Życzę Wam wszystkim, żebyście nie szły w moje ślady:):):) Hmmm, może to jednak jakiś znak - nowy cykl dokładnie w nowym roku, wszak temat to staranka OD 2009 roku:) Na razie posyłam Wam dużo buziaków i pozdrowienia:), no i aktualizuję tabelkę:) No i witam wszystkie dziewczyny, których jeszcze dotąd nie zdążyłam powitać:) POCZEKALNIA Nick i Wiek...... cykl... ....Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Agatka-24...........0..........???...........brak.... . ......Szczecin 2)Angioletto-24......1.........7.01............brak..... . ......Londyn 3)Anted-34............0.........???.........synek(02.08) .. ...pomorze sr. 4)Atka-21 .............0......28.12..........brak......Wrocław/Kłodz ko 5)Dziewczyna-26....1........01.01......synek(12.07)..... . Kraków 6)Ilaaa-27.............1..........31.12..........brak ...Birmingham(uk) 7)Kami-30.............4.........02.01................... .......Mińsk Maz. 8)KarolinaM-30........0...........?...........synek(01.0 7)....Warszawa 9 Kobietka a taka22...2........24.01.............................Katowice 10)Lady love-20...... .1.........03.01..........brak..........Ruda Śląska 11)Mallefemale-25.....1..........???.................... ..........łódzkie 12) Markotka-23......1.........???..............brak........K onin (Wlkp) 12)Nefretete23.......1..........12.01................. ........Zakopane 13)Olenka81...........4........16.01.................. ...........Londyn 14)Pani L.-27..........4..........???............................Lin co ln (uk) 15)Skorpionka-27.....0..........???.........córeczka(10. 07)..UK 16)Vitao-28............0..........???.................. ...........Białystok 17) Trąbka 23.........2..........03.01............brak.........W-w a BRZUCHATKI Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........+waga 1)Kasia495.................4....................koniec 08.......nadal 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz:) POCZEKALNIA Nick i Wiek...... cykl... ....Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Agatka-24...........0..........???...........brak.... . ......Szczecin 2)Angioletto-24......1.........7.01............brak..... . ......Londyn 3)Anted-34............0.........???.........synek(02.08) .. ...pomorze sr. 4)Atka-21 .............0......28.12..........brak......Wrocław/Kłodz ko 5)Dziewczyna-26.....2........01.01......synek(12.07)..... . Kraków 6)Ilaaa-27.............1..........31.12..........brak ...Birmingham(uk) 7)Kami-30.............4.........02.01................... .......Mińsk Maz. 8)KarolinaM-30........0...........?...........synek(01.0 7)....Warszawa 9 Kobietka a taka22...2........24.01.............................Katowice 10)Lady love-20...... .1.........03.01..........brak..........Ruda Śląska 11)Mallefemale-25.....1..........???.................... ..........łódzkie 12) Markotka-23......1.........???..............brak........K onin (Wlkp) 12)Nefretete23.......1..........12.01................. ........Zakopane 13)Olenka81...........4........16.01.................. ...........Londyn 14)Pani L.-27..........4..........???............................Lin co ln (uk) 15)Skorpionka-27.....0..........???.........córeczka(10. 07)..UK 16)Vitao-28............0..........???.................. ...........Białystok 17) Trąbka 23.........2..........03.01............brak.........W-w a BRZUCHATKI Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........+waga 1)Kasia495.................4....................koniec 08.......nadal 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaja. Po 6 godzinach chcialam wywalic test. patrze, a na nim jest taki cien 2 kreski. Wiem ze powinno sie sprawdzac po 5 minutach ale zawsze jest nadzieja ;) czytalam juz o przypadkach ze dziewczyny tez widzialy kreske dopiero po dluzszym czasie byla ciaza ;) Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja podpisuję listę obecności:) Trąbka 3mam kciuki!! ja też tak miałam:)super:) Dziewczyna cieszę się,że jesteś taka dzielna i nie poddajesz się:) super,że z nami jesteś 🌼 angioletto i Atka 3mam kciuki za Was:) A u mnie bez zmian...w dalszym ciągu mdłości od czasu do czasu, jajniki też czuję...w szczególności lewy...ale na objawy za wcześnie i chyba to urojona ciąża...chociaż jak byłam w 3 ciąży to też miałam takie objawy i to w podobnym czasie, bo test zrobiłam dużo wcześnie i była blada kreska widoczna tylko pod swiatło...głupia jestem i sama się nakręcam a miałam odpuścić i czekać na @ ze stoickim spokojem...no,ale jutro mi przejdzie, bo idę do pracy na 11 godzin i nie będę mieć czasu na zastanawianie się czy zaszłam czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Owocnych staranek i pozytywnych testow. Ja dopiero skonczylam dni plodne, wiec teraz czekam z niecierpliwoscia na brak @. Wczoraj wypilam troche winka, ale postanowilam sobie, ze od nowego roku zero alkoholu, bo nigdy nie wiadomo kiedy sie uda. Jestem bardzo spiaca, nawet sobie nie wyobrazam jak jutro wstane do pracy, bo tyle wolnego bardzo mnie rozleniwilo. Ale juz koniec i powrot do normalnego zycia. Mam nadzieje, ze fajnie spedzacie dzisiejszy dzien, bo podobno jaki pierwszy dzien taki caly rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaycie kobietki w Nowym Roku!!! trąbko, ja tak mialam, do dzis na tym tescie ledwie widoczna kreseczka, wiec nadzieje miej, moze stezenie hormonu za niskie, ale cos tam sie dzieje :-) Jak spedzilyscie sylwestra? My mielismy impreze domowa u nas. Udaną, choc potem przez pol dnia chodzilam, jakby mnie ktos walcem przejechal. Ale po poludniu sie przekimalismy 2 godzinki, wiec teraz czuje sie jak nowonarodzona :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dzisiaj temperaturki nie mierzyłam, dlatego że zapomniałam, bo nie spaliśmy u siebie w domu, no a poza tym to i tak właściwie nie było sensu :) Karinka22 przy takiej dugości cyklu, to wcześniej musicie działać, najlepiej tuż po @ co 2-3 dni :) owulacja nie trwa tylko jeden dzień, a poza tym plemnik w organiźmie kobiety potrafi przeżyć nawet do 7 dni, bo są to dla niego warunki sprzyjające i może sobgie tak poczekać na komórkę jajową :) Kasiu jakie reakcje rodzinki? Atka to może już czas test zrobić? :) Trąbka co się tak z tym testem pośpieszyłaś dziewczyno? Nie sugeruj się za bardzo tym wynikiem po czasie, najlepiej powtórz test jutro albo pojutrze rano, albo najlepiej zbadaj krew. Dziewczyna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w tym nowym roku :) impreza nam sie udała :) nie wypiłam za duzo ( 2 piwka tylko :) ) ale miesiaczke raczej dostane :) nie mam sluzu :( znaczy sie jest go bardzo mało.. piersi mnie wczoraj przestały bolec .. dzisiaj niby znowu bola ale to juz nie to.. temperatury nie mierzyłam, bo byloby bez sensu cos czuje ze jutro temperatura mi spadnie.. i chyba sie załamie, no coz zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku, aby obrodzilo :):):) Kasia gratuluje, ciesze sie razem z toba Trabka, trzymam kciuki, aby drugi test potwierdzil ciaze caluski, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo Radości w Nowym Roku!!! kurcze ja właśnie wstałam z pod kocyka:)takie dziś po imprezowe leniuchowanie:)Imprezka się udala % malutko to i na drugi dzień samopoczucie ok. Pozdrowionak dla WAS!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,ze odsypiacie Sylwestra. Jak sie czujecie?? Ja dobrze, tylko te piersi mnie bolą i czasem swedza. Od dzis zaczynam brac folik, bo to mi nie zaszkodzi,a poznokcie po tym fajnie rosna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwnie nic mi nie wyswietlala,ze cos piszecie- dziwne. Czekam na @,bo wiem,ze przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trąbka- nadzieje zawsze mozna miec,ale lepiej sie nie nakrecac,a pozniej mile zaskoczyc :) Oby sie udało. 3 mam kciuki. olenka81- obys sie go nie doczekala. Karolina M.-my tez balowalismy u mnie i bylo superowo. lady love- obys nie miala racji. Ja to z tym sluzem zupełanie sie gubię. Do wczoraj mialam troche gestego bialego,a teraz nic. Pewnie na @. anted22 - dobre słowa... nawzajem kami111- no to dobrze. u nas tez bylo supcio Czyli wszystkie bawilysmy sie dobrze i tal 3mać. buzaik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuta........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki,pewnie wszystkie juz spicie,ze mna niestety nie najlepiej.ledwo oddycham.ide dalej spac.spijcie dobrze kochane.do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto, trzymaj się nam i zdrowiej!!! Nefretete, ogromnie mi miło, po tym co do mnie napisałaś 🌻, dzięki. Myślałam, że będę rozpaczać, ale szczerze mówiąc to nie byłoby w porządku wobec mojego synka. Notabene przypomniał mi się pewien dowcip: - Kochanie, słyszałeś??, Nowakowie będą mieli kolejne dziecko... - A po co im nowe dziecko, przecież stare jest jeszcze całkiem dobre... Myślę, że Mały pomaga mi ogólnie w różnych sprawach trzymać trochę pionu psychicznego:) Nefretete, mam przeczucie, że tu będzie szczęśliwie:) i że nam wszystkim się uda:) Lady Love, Trąbka, Atka, Kami:) ściskam kciuki:):):):) Pozdrawiam Was serdecznie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam dziewczynki :) Mam wiadomość zrobiłam test i DWIE GRUBE KRECH MI WYSZŁY:):):)!!!strasznie się cieszę tak coś podejżewałam bo od kilku dni miałam takie pojedyńcze kłucia w dole brzucha wieczorami i na rane i troche mi się to wydawało nie normalne piersi też standardowo:) ąle sie nie nakręcałam.I dziś zrobiłam test :)POZYTYWNY!!!nie byłam jeszcze u gin.ale w poniedziałek napewno pójdę mam nadzieje,że nie rozwieje mojej radości :) buziaki:*dla WAS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich dopiero doczytalam do konca kasiu kami gratuluje strasznie sie ciesze nam sylwester udal sie super, londyn super miasto do zwiedzanie ja dzis mam ostatni dzien okresu a potem znow zczynamy sie starac i mam nadzieje ze uda nam sie szybciutko pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dexa
hej dziweczyny moge sie dołączyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dexa pewie ze mozesz sie dolaczyc witamy u nas opowiedz cos o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!! melduje sie grzecznie,coprawda chora ale jednak;) Kami buziaki dla ciebie gratuluje,dbaj o siebie!!!!!pisz nam tu wszystko,ok???jak sie czujesz??? U mnie tempka spadla do 36.9.do @ pozostalo 6dni.ale juz boli mnie brzuch lekko-takie ciagniecie w dol czulam.wiec @ nadchodzi wielgachnymi krokami.no trudno.a piersi nadal bola,sa pelne i sutki wariuja hahaha:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labudka11
cześć dziewczyny jeśli mogę to dołącze do was. mam 26 lat ja staram się od maja 2007 po roku zaszłam i w maju 2008 w 2 miesiącu ciąży poroniłam .pozbierałam się i znowu się staramy.dodam że mam już 3 letniego synka i staram się dla niego o rodzeństwo. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×