Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
lonely7

rozszczep

Polecane posty

:( :( Tumonia.... przykro mi bardzo :( :( ja mam nadzieje że u nas ok ale jak oststnio Szymek wrzeszczał to właśnie tez wydawało mi się że ten języczek jest taki rozlazły na dwie części... a powiedzieli Ci od czego to mogło puścić? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nala87
tumina czy ciekło coś twojemu synkowi pokarm noskiem? ty nic się nie spodziewałaś, że mógł gdzieś jakiś szew pójść, tzn. że jest gdzieś przetoka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tumonia
Maksik mial bardzo szeroki rozszczep na koncu - i po operacji lekarz mi mowil, ze musial tam mocno naciagnac miesnie , i ze moze zdarzyc się tak, ze tam szwy nie wytrzymaja. Przetok szczesliwie nie mamy. Noskiem nic nie lecialo. Szczesliwie mozemy rozpoczac cwiczenia logopedyczne.Trzymajcie sie cieplo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tumonia, bardzo mi przykro, dobrze, że tylko jeden szew i mimo to możecie ćwiczyć u logopedy. Nie martw się, będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janet99 Miałam mnóstwo badań, bo ja ciągle mam infekcje w ciąży dróg rodnych, ale co dokładniej za badania miałam robione to nie wiem. Miałam kilka razy pobierany wymaz na czystość pochwy. Teraz mam kontrolę 1 czerwca o ile dotrwamy z moja mała do tego czasu;P Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialublin
hej ziewczyny ma ktos z was termin na wrzesnien jak my:):) pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poker137
do smutnej 2011 tel.605868858 pytaj o panią Hanna Wawrzyniak Kujawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik2102 Jak byłam wczoraj na wizycie to pytałam o chrupki i doktor mi powiedział że dopóki są w buźce szwy to nie podajemy.Dieta ma być aż szwy się rozpuszczą całkowicie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia dziękuję Ci bardzo :* :* no to u nas to jeszcze potrwaaaaaaa niestety... u nas jeszcze pełna buzka szwów.... a jak po wizycie??? mam nadzieję że same dobre wieści :) i teraz mam prośbe do dziewczyny która pisała do mnie na maila w sprawie dr, Szczygielskiego i zdjęć Szymka , w weekend albo coś koło tego... dzisiaj niechcący skasowałam skrzynkę odbiorczą :( :( i nie mam adresu.... więc prośba żeby napisała jeszcze raz a odpisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, zadzwoniłam do IMiD i jakaś miła pani mi powiedziała, że nie muszę się umawiać na pierwszą wizytę tylko wystarczy przyjechać w pn lub pt :) fajnie, to teraz czekamy na poród i potem w drogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik2102 Marysia tez ma jeszcze szwy i malutka dziureczkę ale i wielka szanse że sie samo zasklepi a reszta to dobrze szew i podniebienie ładne.Kolejna wizyta za 4 tygodnie.A jak Szymuś wkłada palce do buźki .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia nooo wkłada wkłada , pilnuję ale nic to nie daje, zagladam mu do buzki , i wydaje mi sie że nic tam nie ma tzn zadnej dziurki ale heh to tylko moje spostrzezenie :) wczesniej wydawało mi się że na końcu ten języczek jest rozdwojony ale przyjrzalam się dokładniej i wydaje mi sie że jednak nie :) my jedziemy na kontrolę 29 czerwca :D janet :) dokładnie tak :0 wczesniej Ci juz pisałam że nie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaasiaaa
witam niedawno mój synek miał operacje na rozczep podniebienia i teraz uczymy go jeść buzia ale nam to nie wychodzi problem w tym ze ma on sekwencje pierw-robe nie daje sobie smoczka włożyć do buzi próbuje,y strzykawka i tez słabo ma ktoś z was może jakaś rade sprawdzony sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tumonia
kaaasiaa - ile ma Twój synek? Prze operacją był karmiony sondą? Próbowałaś łyżeczką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaasiaaa
Mały ma 7 miesięcy od początku sonda karmiony ma cofnięta szczenke problem w tym ze zaciska buzie przy jakiejkolwiek próbie podania czegokolwiek do buzi przy tm mocno plącze oraz jak coś już mu wleje wodę np strzykawka to dusi sie i ulewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania lubin
do kasiaaaa a gdzie mial robiona operacje przez kogo jak mozna wiedziec pozdrawiam moja ma miec we wrzesniu w imid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaasiaaa
w imid dr.piwowar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana lublin
to daja sonde dzieciom po operacij my tez mamy operacje u dr piwowara zadowolona jestes]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialublin
hej mam pytanie czy wasze dzieci tez tak wkladaly palce do buzi moja tak wklada ze nieraz sie uraza jesstesmy pare miesiecy przed operacja mamy calkowity roszczep podniebienia i lewostronne wargi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaNikuś
Mój Nikuś przed operacją wkładał wszystko do buzi, a po operacji przestał. Te nasze dzieciaczki są bardzo mądre:) My jesteśmy 5 mc po operacji i dopiero teraz Mały na nowo zaczyna coś wkładać do buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tumonia
kaaasianie a - niestety trzeba cierpliwosci, jak w ogole nic je to probuj strzykawka. Jak jest Twojego synka z językiem, miał podcinany pod spodem ? WIem, że dzieciom z sekwencja P-R, czasami język przeszkadza, bo sie cofa. Cierpliwosci i spokoju Ci zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialublin
mam pytanie takie do was dziewczyny moja mala juz konczy 4 miesiace nie mam pojecia jak dawac jej cos np jakies obiadki ze sloika itp dawalam lyzeczka jakos mielila ale duzo wylatywalo dzis sprubowalam butelka szlo ale jak mocniej pocignela to sie krztusila:) jak dawaliscie wy yrostka zabkowegomoja corka ma roszczep podniebienia i wyrostka zabkowego lewostronny wargi pozdrawiam operacxje mamy we wrzesniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) Aniu Szymek identycznie lewostronny miał :) ja dawałam zupki hmm może w dziwny sposób ale przynajmniej nic nie wylatywało : łyżeczka i od razu smoczek uspokajający :) zatykało mu tą dziurke a się nie krztusił i nic nie wylatywało. no i duuuzo łatwiej sie podawało z butelki wielofunkcyjnej LOVI , ona jest silikonowa i zamiast smoczka ma łyżeczkę :) i tak np kaszkę podawałam łyżeczką do 6 mca a zupki tą powyżej bo ona ma wiekszą dziurkę :) jak dla mnie to rewelacja :) ponieważ łyżeczka, miseczka, .. i wiecznie coś z łyżeczki spadało, a tam masz wsio w butli i naciskając ją wyciskasz na łyżeczkę :D naprawdę moge polecić :) no i ten smokulec w drugiej ręce od razu można trzymać :) a karmienie w foteliku an półleżąco . no teraz po operacji od razu łyżka w ruch poszła bo w sumie umiał jesc tylko dziurka przeszkadzała ,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania lublin
hej asik dziekujemza pomoc jutro kupie taka butelke moze bedzie lepiej z lyzeczki strasznie jak dawalam wypadalo tez prubowalam butelka i moniem nukiem do roszczepow to jak pociagnela mocno to sie krztusila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania :D :D :D no polecam naprawde :) Donia... my mamy dopiero 29 czerwca, na wypisie napisane mialam że za 8-10 tyg :) jak na razie to te szwy po bokach poodniebienia sie już rozpuściły :D i zostały tylko te co ida przez środek :D takie białe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka12345
Witam, mam pytanie do rodziców dzieci które były operowane w IMiDz. Co mam zabrać ze sobą aby dziecku ułatwić pobyt w szpitalu. Czy są tam warunki do przygotowania mieszanki? I ile właściwie trwa operacja? Moja córcia będzie operowana na początku czerwca. Ogromnie się denerwuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka napisz do mnie na maila , a-s-ka@hotmail.com tutaj post gigant by wyszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania lublin
stokrotka kto operuje dziecko my mamy we wrzesniu operacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×