Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedys -laska

zdesperowana,otyła, zdradzana -40-stolatka

Polecane posty

miłego dnia 🌻 a1sa i elemela - trzymam kciuki za dobry początek diety i wierzę w Waszą wytrwałość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja dzisiaj zjem ( dla mnie to musi być zgodne z dieta z NH) sniadanie - niesmiertelny serek 3% z Piątnicy i jedna kromka razowego z pomidorkiam albo ogoreczkiem korniszonkiem II śniadanie - mały jogurt 0% i pomarańczka ( do jogurtu trzeba dosypać łyżkę błonnika) - muszę kupić bo ten błonnik z NH mi nie służy, może dostanę otręby owsiane :) obiadek - piers kurczaka z ananasem i kalafiorek polany jogurtem z czosnkiem i koperkiem podwieczorek - znowu powinnam zjeść owoc ( inny niż na II śniadanie) - ale czesto nie mam czasu na podwieczorek kolacja - zrobie sobie jakąś sałatkę i zjem ją z serem żółtym 17%)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Ciekawa jestem co przyniesie ten tydzień elamela-gratuluję spadku wagi. a1sa- startujemy? 02.03-85,6 :-( (będzie lepiej!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko , oczywiście ,że zaczynamy . Właśnie konsumuję serek i pomidorka , jajko i jabłko spakowane do pracy . Zważyłam sie i... myślałam ,że będzie gorzej - 67, 4 kg . Powodzenia oczywiście dla wszystkich naszych odchudzaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to na dziś koniec jedzenia , nie było tak źle . Moniko , damy radę ??? Damy ! A pozostałym ko0nietkom jak idzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wy czasem nie katujecie się dietką 5 dniową pamiętam to wino wieczorem :D tylko ja ją zawsze przechodziłam w lzejszej wersji bo z racji że nie mogę jesc jajek to jadłam kawałek mięska z drobiu u mnie kiepskawo - bo boli mnie gardło :( a chciałam iść na areobik wieczorem i nie wiem czy dam radę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam wytrawne i mam nieźle zaopatrzony barek , więc czego jak czego ale wina na pewno mi nie zabraknie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko , ja pamiętam ,że w niektórych wersjach zamiast wina , można było pić sok pomidorowy i sama tak robiłam jak brałam np. antybiotyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, to może wersja z sokiem jest dla mnie. Myślę,że żeby nie było monotonnie, to trochę tą dietę zmodyfikuje i zamiast jajka zjem trochę tuńczyka w sosie własnym. A zamiast twarogu-serek wiejski light.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, chcialabym Wam polecić fajne tabletki na cellulit- recellox. Uważam,ze bardzo skuteczne i cena też spoko. Kiedyś brałam inne (duzo drozsze),ale te tez są dobre. Proszę, doradźcie fajny specyfik do smarowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszałam że zamiast wina można barszcz czerwony ( ale chyba lepszy sok pomidorowy albo warzywny) idę dzisiaj do NH się ważyć - właściwie nie wiem po co bo widzę że znowu napuchłam i woda ze mnie jeszcze nie chce zejsc a piłam wczoraj pokrzywe :( :( :( monikamagdalena nie jestem ekspertem od smarowania bo jestem strasznym alergikiem i wiele preparatów jest nie dla mnie napiszę póżniej co zjadłam byłam na areobiku :) ale dzisiaj to już wogóle nie mogę mówić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Cieszę się że tu jesteście i codziennie podejmujecie walkę z nadwagą. Wczoraj powyciągałam z pawlaczy swoje stare notatki i gazety typu „Super Linia” „ABC Zdrowia” i t d .. Znalazłam ze sto różnych diet a w nich dużo przepisów o małej zawartości kalorycznej. Jak przetestuję je na sobie i będą smaczne to przepisze je na nasz topik. Zrobiłam również mały eksperyment przypięłam do pasa krokomierz na 5 godzin od 8:00 do 13:00 W tym czasie sprzątałam, gotowała, prałam i t d . Zawsze wydawało mi się że ja to się w domu nieźle nabiegam, a okazało się że zrobiłam tylko 2 tys kroków. Licząc że mój krok ma 0,5m to wychodzi że w ciągu 5 h przeszłam 1 km . Teraz już wiem dlaczego jest zalecane spacerowanie. Dziś mam zamiar sprawdzić ile km przejdę na zewnątrz . a1sa:) Napisałaś że czułaś się zmanipulowana, oszukana, wykorzystana ,miałaś nadzieję że masz przyjaciół lub dobre koleżanki które Cię lubią za to jaka jesteś, a nie za to jakie stanowisko pełnisz , czyli poczułaś to co ja czułam trafiłaś w samo sedno sprawy. elamela:) Faktycznie kiedy pisałam ten powyższy post byłam przepełniona energią i mocnym postanowieniem zmian. a1sa:) Mam koleżankę która brała hormony można powiedzieć że była nimi nafaszerowana i faktycznie zaokrągliła się ,ale jak tylko je odstawiła momentalnie wyszczuplała co najmniej jakby stosowała dietę cud dlatego też myślę że masz rację z tą opuchlizną obecnie i nie przejmuj się bo to nie tłuszczyk. Kiedyś brałam tabletki Urosept o działaniu moczopędnym, w skład wchodzi: korzeń pietruszki, wyciag z ziela rumianku, sproszkowaną naowocnię fasoli, wyciąg suchy z liści borówki brusznicy, może to pomoże ci pozbyć się opuchlizny,ale najpierw jednak zapytaj się lekarza alamela Ja też stosuję błonnik wybieram żywność bogatą w błonnik i dodatkowo biorę tabletki, jednak u mnie najgorsze jest to że nie systematycznie to robię, przez co czasami doprowadzam się do głodu. Napisz jak na Ciebie działa, czy czujesz się po nim dłużej nasycona pomimo że mniej jesz. monikamagdalena:) Na celulit dobry jest Guam w komplecie jest peeling, błotko, balsam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . Jak wam idzie . U mnie w porządku , odstępstw od diety nie robię , ale dziś jestem głodna , już nie mogę doczekać się jajka o 14 .:D. Zacznę modyfikować dietę jak zacznie mnie nudzić , ale będę ciągnęła ile się da . Dziewczynki , na wydalanie wody z organizmu , bardzo dobry jest aqua femin , tylko ,że bierze się go w drugiej połowie cyklu , jest bez recepty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zaraz kupię ten agua femin już o nim słyszałam - bo pani w NH na ważeniu powiedziała że znowu zgubiłam tłuszcz a zatrzymała się woda :( no ale generalnie waga pomału spada :) a ten tłuszcz to chyba gubię po areobiku dzisiaj moja dieta bedzie totalnie rozwalona bo zaraz znowu wychodze i nie mam czasu ani jesc ani gotowac ale jutro napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko , ja nie .Na razie się zawzięłam i muszę to wykorzystać :P, ale ty nie załamuj sie , tylko dołóż sobie do tej diety jeszcze ze dwa posiłki i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem chora - kaszle straszliwie i wogóle jestem do niczego 😭 😭 😭 czyli sprawdza się że jak człowiek osłabiony od odchudzania to każde choróbsko go złapie :( nie mam siły na nic ale do jedzenia też nie mam siły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, mam nadzieję,ze en głód był chwilowy. Dzisiaj sie trzymam i nawet mam ochotę na wiele rzeczy, nie jedzenie. Słońce świeci i zyć się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Necc
Witam Panie Noszę się z zamiarem otwarcia salonu rekondycyjnego, szczegóły w linku http://www.slender.com.pl/ a ponieważ to niemała inwestycja mam prośbę, czy mogłyby Panie wydać swoją opinię na temat, czy chętnie skorzystałybyście z tej formy ruchu. gdyby blisko Was był taki obiekt. Czy cena 15-20 zł za 80 minutowy zestaw ćwiczeń nie będzie wygórowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elamela zdrowiej prędko 🌻 Monikomagdaleno - tak trzymaj . U mnie na razie dietowo , sama jestem ciekawa ile jeszcze wytrzymam :P Wietrze No a gdzie sie podziały pozostałe dziewczyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczynki :-) ja jestem i cały czas Was czytam, choć ostatnio ciut zaniedbałam się w pisaniu :-) a1sa i monikamagdalena - dziś macie 5. dzień diety; może jakieś podsumowanie? no i ubytek kg ;-) elamela - jak zdrówko? masz rację z tą zależnością choroby i odchudzania, ale chyba najczęściej dzieje się tak wczesną wiosną, zimą lub jesienią; trzymaj się, kochana, i wracaj do zdrowia jak najszybciej :-) miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki 🌻 kuruję się, ale narazie mi kiepsko idzie :( i nie mogę chodzić na areobik 😭 a dzisiaj przeżyłam traume wchodze rano na wagę - chwila radości bo pojawiło się 83,5 kg myślę sprawdze wchodzę jeszcze raz a tu - 119 kg 😭 wchodze jeszcze raz 99,9 😭 przestawiłam w inne miejsce - 117 kg 😭 no nic wyjełam baterie - kupie nowe ale mysle że moja wagę szlag trafił :( kurcze nowy wydatek ( miałam taką porzadną niemiecką co pokazywała też zawartość wody i tłuszczu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hb45
Cześc kobitki szukałam jakiegos fajnego tematu motywującego do odchudzania a ponieważ mam 45 lat więc zajrzałam i bardzo mi sie podoba jak sie wzajemnie wspieracie. Kiedys pisałam na jakims wątku ale temat umarł śmiecia naturalną. Nie mam nadwagi ale całe zycie walczę z kg. W młodości byłam gruba, schudłam ale całe zycie mam wahania wagi kilka kg chciałam kiedys schudnąć jeszcze troche ale sie nie udaje, dopada mnie jojo. Ostatnio ważę najwięcej od 20 lat. Moja waga dochodzi do 70 kg a zawsze trzymałam 63. Chcę schudnąć chociaż 5 kg ale na trwałe. Ostatnio brak mi całkowicie motywacji. Moge dołączyć??? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hb45
Jeszcze dodam, że nie przepadam za warzywami a lubie słodycze, kluchy, sosy, słodki alkohol. Nie lubie ćwiczyć, męczyć się więc zawsze chudłam tylko dietą, nawet kiedyś jak zgubiłam w sumie 30 kg to bez ćwiczeń.. W teorii jestem dobra wiem że szybkie chudnięcie nie jest dobre, ale zawsze jak sie odchudzałam to chciałam szybkich efektów a potem byłam tak wygłodniała że rzucałam sie na wszystko. Teraz chcę schudnąć powoli i na trwałe. Zalezy mi na wyglądzie, dbam o siebie i tymbardziej trudno mi zaakceptować że tyję, zaczynam nie wchodzić w ciuchy a lubie się fajnie ubrać :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) elamela Znam ten ból kiedy waga przestaje działać,miałam to samo tyle że moja uległa całkowitemu zniszczeniu, a byłam z niej bardzo zadowolona bo idealnie pokazywała wagę co do 100g ,wchodząc na nią nawet 10 razy podrząd pokazywała dokładnie to samo, była bardzo czuła bo gdy coś zjadłam i wypiłam momentalnie waga się zmieniała ,a teraz klapa totalna,byłam w różnych sklepach z zamiaraem kupna nowej ale niestety podczas testowania każda waga nawet te z wyższej półki pokazywały różne pomiary po kilku ważeniach. Więc moje zakupy się nie powiodły hb45:) Witaj u nas:) Gratuluje utracenia 30 kg:) Mam nadzieje że będziesz często tu zaglądać:) Dziewczyny Basterka Tija odezwijcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hb45
Bedę zaglądać. Te 30 kg to było dawno i nie na raz. Najpierw kilka, znowu kilka, potem jak poznałam mojego męża to 10 a oastatnie kg straciłam w początkowej fazie 1 ciąży i tak już zostało. Potem wiele lat walczyłam z obżarstwem naprzemiennym z dietami. Od jakiegoś czasu unormowałam swoje jedzenie, jedzenie ani moja waga nie jest moją obsesją, nie myslę o tym. Jem w miarę normalnie, już dawno się nie obżeram, chyba jest to spowodowane nowym stałym związkiem i szczęściem w życiu osobistym, akceptuję i lubie moje ciało nawet jak trochę tyję. Jednak rezultatem tego jest stopniowe tycie a jednak chciałabym wazyć mniej. Brak mi motywacji ale pomału już mam dośc chodzenia na okrągło w największych jeansach bo inne ulubione nie wchodzą. Zamierzam od soboty wziąć sie za siebie. mam nadzieję że czytając was i dołączając tu nabiorę motywacji i chęci do zdrowego powolnego trwałego chudnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×