Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

głupia_małolata

15- letnia córka- pozwolić ?

Polecane posty

Ta dyskusja powinna być z mężem a nie z nami :D Ja pewnie bym swojego dziecka nie puściła :D Powód-za bardzo pamietam co ja robiłam na takich wycieczkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxsdcvgbhnj
[zgłoś do usunięcia] Lusesita de Milagros Dolores a ja swoją puściłam właśnie w tym wieku była ona tez sie pewnie pusciła :) dobre relacje macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym też dziewczyny w tym wieku nigdzie nie puściła. w tym wieku wiadomo krew nie woda, chyba że chcesz zostać babcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym wieku jezdzilam na kolonie z zakladu pracy ojca-tam byl nadzor, opieka, fajnie zorganizowany czas przez wychowawcow. Mysle, ze moze takie kolonie czy obozy to lepszy pomysl. Twoja corka jest nieletnia-nie daj Boze cos sie stanie i ty bedziesz za to odpowiadac. Nie wiem jaka jast mlodziez w tych czasach-mi bardzo podobaly sie takie kolonie-nawet z kolezankami sie umawialysmy, gdzie danego roku pojedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita878
a na ile chce jechac na ten biwak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 14 i w tym roku byłam na weekend z paczką w domkach tyle że 10 km od domu i jakoś nic sie nie stało poprostu rodzice mnie kochają iufają i nie zamierzam ich zaufania zaweiść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×