Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

Asiulka ale sie cieszę że te forum otworzyłaś. Zobacz ile dziewczyn jest i jak fajnie sie gada. Dziewczyny a powiedzcie jakie teraz można gazetki kupować juz dla kobiet które urodziły. Bym juz sobie kupowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o gazetki o maluszkach, to nie mam pojęcia...póki co kupuję "M jak mama", fajne artykuły są, jest o czym poczytać... musisz sobie przejrzeć parę w saloniku, może któras bardziej niż inna przypadnie ci do gustu :) zmykam póki co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże ja jeszcze nie wierzę tak się cieszę . podeszlismy do tego zupełnie na luzie dopiero jak mi lekarz potwierdzi to uwierz Dziewczyny mam pytanie czy w pierwszych tygodniach ciąży można pic kawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka cykli chyba ze 4 ale ten ostatni sobie odpuscilismy i było zupełnie na luzie myślałam że to tak łatwo nie będzie bo wczesniej dużo więcej czytałam forum ' jak zajsc w ...'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie gin powiedział że jak mogę wytrzymać to lepiej nie pic całą ciążę. Ale jak mnie głowa przez to boli to jedną słabą na dzień mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Monia- wielkie gratulacje:).Podobno kawa nie jest wskazana w dużych ilościach bo grozi to poronieniem. Czytałam odpowiedź ginekologa na pytanie dziewczyny- ale ona piła 6 filiżanek dziennie- nie wiem jak to jest z małą ilością- bo ja kawy nienawidz Monia ile czasu spóźniał Ci się okres jak zrobiłaś ten test- napisz mi jeszcze czywyszły Ci 2 mocne, czy jedna słabsza kreseczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka80
Asiulka sproboje tego twojego sposobu na te okropne wzdecia moze cos pomoze mi bo juz mam dosc..A jak nie to ide do mojego gin moze on mi cos doradzi.Oby..bo innaczej to oszaleje.Sproboje jeszcze zapytac sie mamy moze ona tez tak miala jak chodzila ze mna w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spóznia mi się ponad tydzien i wyszły mi dwie mocne kreski . a co co tej kawy to ja jak nie wypije porannej kawy to nie funkcjonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka80
no Monia wielkie glatulacje!! Fajnie ze to nasze forum ciezarowek sie powieksza :D Asiulka trafilas z tym w 10 -tke. Nie ma jeszcze z nami Kasiulki30 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka z tymi zaparciami to nie ma żartów. moja sostra jak miała to aż żylaki porobiły jej sie w odbytnicy. lepiej zapytaj gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak się dziwie sobie że tyle wytrzymałam nie robiąc testu Boże tak sobieteraz mysle że ja w sylwestra piłam wódkę mam nadzieje że nie zrobiłam krzywdy fasolce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desagrrr
plosem baldzo :) A do tego mam zaparcia Nasilają się zwłaszcza na początku ciąży, bo zmiany hormonalne osłabiają pracę jelit. Są bardziej dokuczliwe, gdy przyjmujesz żelazo. Poza tym w ciąży wydłuża się proces trawienia, co utrudnia usuwanie gazów. Co ci pomoże? Odpowiednia dieta. A więc: - kupuj produkty bogate w błonnik. Twoja dzienna błonnikowa dawka to co najmniej 20 g – tyle jest go w jednym kilogramie owoców lub warzyw. Jedz więc chleb pełnoziarnisty, musli z mlekiem i otrębami pszennymi, maliny (to jedno z najlepszych źródeł błonnika, mają też dużo witaminy C i kwasu foliowego); - dużo pij, 8–10 szklanek płynów na dobę. Pierwszą szklankę wypij na czczo; - unikaj mocnej herbaty oraz czekolady; - wypróbuj domowe "leki": rodzynki, suszone śliwki, morele, figi, siemię lniane, maślankę, wypicie na czczo szklanki ciepłej wody, zjedzenie przed snem jabłka. Pamiętaj: Brak ruchu oraz stres nasilają dolegliwości – spaceruj, gimnastykuj się, zmień styl życia na bardziej aktywny, a to skutecznie złagodzi objawy. Nie wolno ci na własną rękę stosować środków przeczyszczających! Są też bóle i wzdęty brzuch Wzdęcia to skutek rozluźniającego działania progesteronu i ucisku macicy na jelita. Aby poczuć się lepiej: - wyeliminuj z menu potrawy wzdymające, np. fasolę, kapustę, cebulę; - jedz bez pośpiechu i jak najdokładniej żuj. Pamiętaj: W prawidłowo przebiegającej ciąży bóle brzucha nie powinny występować. Musisz jednak wiedzieć, że przez cały ten okres możesz odczuwać skurcze macicy. Jeżeli nie towarzyszy im ból, występują sporadycznie, nie nasilają się, to wszystko jest w porządku. Położnicy twierdzą, że to ćwiczenia przygotowujące macicę do porodu. W sytuacji odwrotnej (pojawienia się bólu, nasilania się i przedłużania skurczów) skontaktuj się z lekarzem. Dodam,ze kiedy ja bylam w ciazy ktos doradzil mi siegnac po czopki glicerowe i na zaparcia pomogly,niezawodny jednak jest ciemny chleb pelnoziarnisty-polecam i zmykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia nie martw sie nie zaszkodziłaś fasolce bo to początki jeszcze. A co do tej kawy to może będzie Cie odrzucać od niej w ciąży. przeważnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to póki nie będzie mnie odrzucac to jedną góra dwie słbę będe sobie pic . ulżyło mi z tym alkoholem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Beta Hcg wyszło że może być to zarówno 2 jak i 4 tydzień bo podane było w przedziałach. Ale jest to tydzień 2 tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloefix
monika26 ja jestem w 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka80
Monika ja jestem w 17tyg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miła niespodzianka:D Super że grono się powiększa. Stefciu i Shila ja mam aż 9 płyt właśnie kupuję z gazetką do segregatora.\"Encyklopedia zdrowia dziecka\" i cały film płakałam.A teraz muszę poczytać co naskrobałyście. Stefciu ja też się cieszę z tego forum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloefix
mdlosci mam i to straszne przez caly dzien do tego spac mi sie ciagle chce i brzuszek boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×