Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

Witaj Asiulka 1981, bardzo się cieszymy, że dołączyłaś do naszego grona:) A co do witaminek to ja narazie biorę tylko kwas foliowy (folik) bo moj gin nie przepisał mi żadnych witamin, wyniki były okej. Może teraz na wizycie coś da, wkońcu idę za tydzień, już dni odliczam, bo mojego szkrabka zobacżę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak z czasem na pewno Ci każe witaminy brac b tak trzeba, Asiula daj życ w domu bajzel ale dzisiaj już może zakończymy składanie. A Ty z pierwszym w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefciu wiem jak to jest my też niedawno kupowaliśmy meble do salonu, a aktualnie czekamy na mebelki do kuchni, część ma być pod koniec przyszłego tygodnia :) już sie nie mogę doczekać bo też mam bajzel, wszędzie rzeczy z kuchni! a w ciąży jestem z pierwszym dzidziem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zajadam spaghetti bo własnie zrobilam :) proszę się częstować, mmmm pyyyyycha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuje, juz zjadlam:)) A dziewczynki, bo podobno w ciązy mogą zrobić się jakieś krwiaczki na jajnikach itp, czy wtedy to jakos mocno boli kłuje czy cos? Bo mnie od paru dni pokuwa ten prawy bok ale tak sporadycznie i niezbyt mocno ale kurcze martwie sie bo tyle sie tez naczytalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaak\'u ;] Mi sie na początku ciąży(10 tydzień.) zrobił krwiaczek, tyle że nie na jajniku... ale faktycznie bolało po prawej stronie, no i miałam lekkie krwawienie... Najlepiej by było gdybyś skonsultowała się z położną. Słyszałam, czy czytałam nie pamietam... że kłucie w prawym jajniku jest takim normalnym objawem. Nie martw się, ja też zawsze czytałam i wyszukiwałam sobie jakieś dziwne choroby.... a w rezultacie wszystko było i jest dobrze :D Zadzwoń i się zapytaj. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej zasmarkana mamusiu:) wiesz ja na szczęście nie mam żadnego krwiawienia, ani plamienia i nie boli też tak zeby miala powod do niepokoju ale wiesz wlasnie jak sie czlowiek wszystkiego naslucha naczyta to potem sobie uraja wmawia i zaraz panikuje że bóg wie co sie dzieje.. byle do wizyty jak najszybciej i znowu bede spokojniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na sekunde - u Asiulki jest wszystko oki:) to na jajniku to ciałko żółte a nie żadna ciąża czy torbiel. Gin.podejrzewa,że to będzie jedna fasolka a to drugie to malutki krwiaczek;)No i Ciąza prawidłowo sie rowija;)i jest wsystko OKI:) I lekarka bardzo fajna i sympatyczna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już spokojniejsza bo mogę sobię kupić na te moje kołatania serduszka lekarstwo. Może i ciśnienie przez to mi się obniży. Gina kazała wykupić Aspargin. No to wysyłam mężusia do apteki a ja dalej pracuję:) Znaczy coś tam udaję że pracuję bo dzisiaj mało mam pracy:D a taka śpiąca coś się robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo Kasiu ale super wieści, bardzo się cieszę że u naszej Asiulki wszystko w porządku, Ci lekarze to jednak są niepoważni - straszą jak nie są pewni do końca co jest grane.. ale dobrze ze wszystko się wyjasnilo i wszystko w porządku jest, juhuuuu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O super że u Asiulki dobrze i dzidzia sie rozwija jejeku super. Asiulka ta 2 a ty blondynka czy brunetka bo musimy Was jakoś odróżniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi znów dzidziuś bulgota;) Słuchajcie, czy cycki to caly czas rosną i bolą???bo mi już normlanie aż zaczynają przeszkadzać...:)takie baalony mi sie zrobiły:) (mój małż nie narzeka wcale...:)ale on tego nie dźwiga:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Asiulka biała i Monia witajcie wsród ciężarówek ! Asiulka 83 super że jest wszystko pki bardzo się cieszę !!!! ja własnie gotuje zupkę ogórkową :) zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika,no nie...ogórkowa;) baaaardzo lubie;) a ogóry to każde i w każdej ilości:D Stefcia to córcia bedzie tancerką;)skoro tak szaleje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×