Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka_

Śluby - październik 2009

Polecane posty

Gość wizażystka stylistka
Witam wszytkie Panie, Jestem dyplomowaną wizażystką.Ukończyłam Wyższą Szkołę Wizażu Stylizacji i Charakteryzacji na potrzeby Fashion we Francji.W swoim doświadczeniu mam liczne sesje modowe i artystyczne we Francji jak tez w kraju.Wykojuję m.in. makijaż ślubny. Zainteresowane panie zapraszam do obejrzenia galerii na mojej stronie.Pozdrawiam www.wizaz.priv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotoprimo
bardzo chętnie doradzę w zakresie ślubu www.fotoprimo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vip077
Polecam samochód w stylu retro alfa-romeo 4-osobowy kabriolet z dachem. Stronka internetowa www.galaxy.katowice.pl nr tel. 606-178-206 Wypożyczaliśmy ten samochód w zeszłym roku.Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patilllllka
podnoszę dziewczyny :) coś nam tu jakichś głupawych reklam przybyło na topiku :( a ja w dalszym ciagu nie mam fotografa i kamerzysty próbuję się zdecydować wreszcie bo póxniej mi nikt nie zostanie przeciez do wyboru ale jakoś cięzko to idzie. Z narzeczonym raczej teraz zajmujemy się remontem naszego przyszłego mieszkanka....idzie powoli i te ceny wszystkiego to porażka żeby chociaż mieć jeden pokój żeby było gdzie spać i się umyć :) to będzie dobrze :) zastanawiam się jeszcze nad dekoracja sali na wesele ale z tego co widze to cena ponad 1000zł więc chyba zrezygnuje.....zreszta sala sam aw sobie jest ładna wiec może nie bedzie to potrzebne jak myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz może zdjęcia sali? my również najprawdopodobniej rezygnujemy z dekoracji, mamy salę prostą ale elegancką i naszym zdaniem nie potrzebne są już żadne większe dekoracje. a już na pewno nie będzie balonów, serpentyn itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patilllllka
może jakies jedno albo dwa znajde to przeslę ci na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soksabajde
www.fotoania.pl fotografia ślubna - wrocław, pozdrawiam forumowiczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..widzę, że topic umarł :) ożywię go :D dziś skończyłam ostatnią sesję w życiu i ogromnie się z tego cieszę. Teraz TYLKO - druga część pracy mgr i koniec 5 lat:D cieszy mnie to ogromnie :) z racji tego, że mam więcej czasu wolnego - zajmę się w końcu tymi zaproszeniami. Transportu jak nie miałam tak nie mam :) W sb może wybiorę się z przyjaciółką ogladać suknie, właśnie - są jakieś godne uwagi salony w Katowicach bądź okolicach? Jeśli tak to piszcie :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja też slubuję 17.10 :) i też jestem z Katowic :) fajnie, że jest ten topic, będziemy mogły powymieniać się informacjami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam, mozna sie przylaczc? Jestem ze slaska mam 22 lata slub zaplanowany na 03.10.2009 mamy kamere, zespol, sale, kościoł czyli chyba wszytko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka nie wiem jak z cenami w tym salonie bonie bylam tak nigdy tylko zlalazlam strone w internecie ale mi bardzo podoba sie kilka sukienek stamtad. http://www.modaslubna.pl/pracownia/kontakt.htm a co z tymi zaproszeniami bo nie wiem czy wczensiej pisalaś , robisz sama czy zamawiasz? Co do sukni mam upatrzony mniej wiecem model i juz przymierzalm cos podobnego zeby zobaczyc czy bedzie mi w tym dobrze no i czekam az bedzie blizej zeby wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do zaproszeń to na początku również zastanawiałam się czy nie robić ich ręcznie. jednak po przeanalizowaniu sytuacji (czytaj ja wszystko robię a K. "podziwia" jedynie efekt) zrezygnowałam i najprawdopodobniej zamówimy choco2: www.allegro.pl/item528394850_nowa_kolekcja_recznie_robione_zaproszenia_choco.html tydzień temu przyszła próbka i bardzo nam się podoba. a czym jedziecie do ślubu? nasz wymarzony jaguar jest już zarezerwowany a pozostali właściciele tych samochodów żądają astronomicznych kwot. eh trzeba będzie zweryfikować plany ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patilllllka
troche nam ten topik zamarł chyba mało nas na ten październik :) zainteresowana ładne te zaproszenia my jakos jeszcze nie wybieramy myslimy ciągle że jeszcze duzo czasu a to chyba jednak zleci....wszystko nam teraz zabiera remont cała kasę i czas niestety ale gdzies trzeba mieszkac :) co do samochodu to chyba weźmiemy coś takiego jak nowe bmw po prostu nie podobają nam się takie zabytkowe czy limuzyny. A jaguar fajny ale taki, którego chcielismy zajety więc juz nie szukamy. A ja zaczynam powoli ogladać suknie ale jak na razie to jeszce żadnej nie przymierzyłam tyllo chodze i ogladam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam, co do zaproszeń to muszę przyznać że bardzo ładne. Jeszcze nie myślałam o zaproszeniach ale mam koleżanke ktora zajmuje sie dekorowaniem sal i robi również ręcznie zaproszenia, być może poproszę ją o zobienie zaproszeń. Co do samochodu to kurcze średnio sie znam na markach i w ogole nei zalezy nam na jakimś ekstra samochodzie ale możliwe ze pojedziemy passatem takim jak ten srebrnym w jasnej skórze http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.edmunds.com/media/roadtests/comparison/2002/familysedan/volkswagen/02.vw.passat.f34.500.jpg&imgrefurl=http://www.edmunds.com/reviews/comparison/articles/49540/page8photo.html&h=315&w=500&sz=35&tbnid=1Uf_PX7TjszbZM::&tbnh=82&tbnw=130&prev=/images%3Fq%3Dpassat%2B2002&hl=pl&usg=__thReA85H1RKlxRZtUV16WIhGvPk=&ei=IZeQScoPifDRBa7claML&sa=X&oi=image_result&resnum=1&ct=image&cd=1 albo jakaś nowsza audica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a czemu macie ślub w październiku a nie jakimś innym miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patilllllka
ja mam w październiku bo po prostu juz nie było innego wolnego terminu na wybrana przez nas sale a nastepny rok czekać nie chcielismy. Rezerwowalismy troche za póxno po prostu - w lipcu, nie wiedziałam że sa aż takie problemy z terminami. I tak to był ostatnio wolny termin 24 październik na ta sale bo listopad juz by odpadał.......nie narzekam jednak bo w tym roku październik był nawet ładniejszy od sierpnia. A co bedzie teraz czas pokaże :) może nam sie z pogoda uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie było tak ze pojechaliśmy ogladac sale tak luzno zupelnie w zeszlym roku w czerwcu czyli w 2008 a slub chclismy za dwa lata czyli w czerwcu 2010 i chcielismy sie tylko rozejrzec. ALe pojechalismy na jedna sale na druga i druga nam sie traznie spodobala i pytalismy o wolne treminy a on ze we wrzesniu jest termin ( ale mojego chlopaka kuzyn mial miec we wrzesniu ale nie wiedzielismy ktorego wrzesnia ) i kolejny termin wolny to był 3.10 i jakos tak szybko poszlo :D ale na co czekać po 7 latach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas październik wyszedł drogą eliminacji. od zawsze chcieliśmy się pobrać wiosną lub jesienią. do wiosny było jednak za blisko i baliśmy się , że nie zdążymy ze wszystkim, wrzesień był paskudny a październik... październik jest idealny. i tak zostało :) figaa - my również jesteśmy długodystansowcy - 8 lat razem. reakcja znajomych na wiadomość o ślubie: no nareszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie My tez chcelismy albo czerwiec albo wrzesień a tu przewrotnie pażdziernik wyszedł :) co do reakcji znajomych to było to samo heheh a ile macie lat jesli mozna spytać , bo my tak jak to nazywasz długo dystansowcy w sumie tylko dlatego ze ja mam dopiero 23 lata (za miesiac) podejrzewam ze gdybysmy poznali sie jak mialam 20 lat to juz dawno bylibysmy po slubie a tak to jakoś tak lecialo. Ale czas leci szybko nie? 7 lat mineło jak z bicza strzelił a 8 miesaicy to dopiero zleci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj leci ten czas leci, zanim się spostrzeżemy będzie już październik :) mam 27 lat, eh nie mogę napisać że dopiero :P ze ślubem czekaliśmy aż K. się obroni (termin czerwiec) i oboje będziemy mieś w miarę stabilną pracę. wesele w większości chcemy sfinansować sami by kosztami nie obciążać rodziców. na dzień dzisiejszy ostro oszczędzamy. oby były tego efekty w październiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my z tez czekaliśmy az bedziemy samodzielni finansowo. Bo pewnie gdyby nie praca moja to bym sie w zyciu nie zgodzila, w sensie nie chcialam brac ślubu i być na utrzymaniu męża. CO do kosztów wesela to podobnie jak WY finansujemy troche sami, tzn z mojej strony to ja ostwo oszczedzam aby odciazyc, moj chłopak az tak nie musi zaciskac pasa ale i tak chce czesc od siebie dołożyć do wesela. Teraz spotyka sie coraz częściej z tym ze młodzi albo sami urządzją wesele albo choć w jakiejś cześci. No ale moze to przez te nasze cieżkie czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję się do listy: 1. Deauville 26Bydgoszcz 10.10.09 16:00 2. ...zainteresowana... 26 Katowice 10.10.09 14.00 3. cymanonka 23 Lublin 17.10.09 4. smerfetka_ , 23, Katowice, 17.10.09, 13:00. 5. wrotka85, 24 lata, okolice Wrocławia, 17.10.2009, godzina 16:00 6. patilllllka 23 Katowice 24.10.09 7. Medea23 10.10.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patilllllka
z tym finansowaniem widzę, że wszędzie podobnie....ja w tym roku koncze studia dzienne więc z mojej strony kasę dają rodzice jakos składają a mój narzeczony sam sobie płaci...ze znalezieniem pracy ciężko bywa, również nie chce byc na utrzymaniu przyszłego męża dlatego mam nadzieję,że załapię się od września do pracy w szkole :) co do przygotowań jakoś mi ostatnio wszystko się zatrzymało nawet już nie myślę,że wesele w tym roku w dalszym ciągu nie mam fotografa i kamerzysty a wiem, że to juz ostatni dzwonek, tak samo jak nie mogę się zdecydować na pierwszą piosenkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to i ja sie dopisze skoro datami wpisujemy to umieszczam sie na pierwszym miejscu ;) 1. Figaa______________23 ____Zawiercie______03.10.09____14.00 2. Deauville ___________26____Bydgoszcz_____10.10.09_____16:00 3. ...zainteresowana____26_____Katowice______10.10.09____14.00 4. cymanonka__________23_____Lublin_________17.10.09_____? 5. smerfetka_ _________23_____Katowice______17.10.09___13:00. 6. wrotka85____________24 ____k/Wrocławia__17.10.09___16:00 7. patilllllka_____________23 ____Katowice _____4.10.09_____? 8. Medea______________23________?__________10.10.09____?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to i ja sie dopisze skoro datami wpisujemy to umieszczam sie na pierwszym miejscu 1. Figaa______________23 ____Zawiercie______03.10.09____14.00 2. Deauville ___________26____Bydgoszcz_____10.10.09_____16:00 3. ...zainteresowana____26_____Katowice______10.10.09____14.00 4. cymanonka__________23_____Lublin_________17.10.09_____? 5. smerfetka_ _________23_____Katowice______17.10.09___13:00. 6. wrotka85____________24 ____k/Wrocławia__17.10.09___16:00 7. patilllllka_____________23 ____Katowice _____4.10.09_____? 8. Medea______________23________?__________10.10.09____?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×