Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka_

Śluby - październik 2009

Polecane posty

oo to i ja sie dopisze skoro datami wpisujemy to umieszczam sie na pierwszym miejscu 1. Figaa______________23 ____Zawiercie______03.10.09____14.00 2. Deauville ___________26____Bydgoszcz_____10.10.09_____16:00 3. ...zainteresowana____26_____Katowice______10.10.09____14.00 4. cymanonka__________23_____Lublin_________17.10.09_____? 5. smerfetka_ _________23_____Katowice______17.10.09___13:00. 6. wrotka85____________24 ____k/Wrocławia__17.10.09___16:00 7. patilllllka_____________23 ____Katowice _____4.10.09_____? 8. Medea______________23________?__________10.10.09____?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to i ja sie dopisze skoro datami wpisujemy to umieszczam sie na pierwszym miejscu 1. Figaa______________23 ____Zawiercie______03.10.09____14.00 2. Deauville ___________26____Bydgoszcz_____10.10.09_____16:00 3. ...zainteresowana____26_____Katowice______10.10.09____14.00< 4. cymanonka__________23_____Lublin_________17.10.09_____? 5. smerfetka_ _________23_____Katowice______17.10.09___13:00. 6. wrotka85____________24 ____k/Wrocławia__17.10.09___16:00 7. patilllllka_____________23 ____Katowice _____4.10.09_____? 8. Medea______________23________?__________10.10.09____? kurde no nie chce sie ustawic tak jak powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany jak ja bym nie miala kamery i fotografa to bym sie zestresowala ale tylko dlatego ze wiem jak ciezko jest znależć kogoś sensownego, my podpisywalismy umowe w zeszle wakacje z fotografem. Co do przygotowań to u nas tez stoi wszytko w miejscu co do pieosenek o mam kilka typówl ale nie wiem sama, w gole w gre wchodza stare przeboje. Nie wiem jeszcze jak to jest dokładnie z tymi prekanami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero dzis miałam chwile zeby przeczytać cały topic. Wiec co do zdjec to beda w plenerze, ale zawsze mówiłam ze nie chce w inny dzień nie ż w dzień slubu ale w koncu doszła do wniosku ze może to być w tyg ale broń Boże przed ceremonia slubu. I chcialabym jeszcze zrobić fotki przed kosciołem jesli bedzie ładna pogoda ,znaczy napewno będzie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achu23
Witam, jeśli ktoś szuka fotografa na swój ślub to zapraszam na stronę foto-joanna.pl. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patillka - normalnie mam identyczną sytuację jak Ty ;-). Też kończę w tym roku studia i też póki co nie pracuję. I również mam zamiar stać się szybko niezależna, już gdzieś nawet od lipca. Mam nadzieję, że mi się to uda ;-). A w sprawach ślubno-weselnych póki co wszystko stoi w miejscu. A to dlatego, że butów nie mogę sobie ślubnych kupić, bo wiadomo - jeszcze jest zima. Ale mam nadzieję, że w marcu już coś wynajdę fajnego i od razu biegnę do krawcowej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my poczyniliśmy kolejny krok do przodu, wiemy już czym jedziemy :) www.allegro.pl/item556304505_slub_auto_do_slubu_retro_pt_cruiser_slaskie.html mała rzecz a cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cruiser super auto, znajomi jechali nim do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny:) ja tez slubuje w październiku tego roku:) a dokladnie trzeciego. z rzeczy załatwionych mamy: sale(1.5 roku przed podpisywalismy umowe), kamerzysta razem z fotoreporterem, zespół (z ktorym mamy jazdy:o), zamowione ciasta i torty(tak wstepnie), kwiaciarnie, w ktorej bedziemy brac wiazanek dla mnie, ubierany kosciol bedzie i samochod, auto juz znalezione, aha no i zaklepana godz. w Kosciele:) to chyba tyle jak narazie. aha...no i chodzimy na nauki przedmałżeńskie, własnie w niedziele mamy. teraz skupiamy sie na obrączkach i niedlugo bedziemy zamawiac:) no i najwiekszy problem to suknie:o wiem jakiego stylu bedzie sukienka,ale jeszcze nie trafiłam na taka, ktora by mnie niesamowicie urzekła:( na szczescie mam jeszcze czas;) to ja tez sie dopisze do listy:) 1. Figaa______________23 ____Zawiercie______03.10.09____14.00 2. Bajbajka1986_______23_____Turek(okolice)__03.10.09____16.00 3. Deauville ___________26____Bydgoszcz_____10.10.09_____16:00 4. ...zainteresowana____26_____Katowice______10.10.09____14.00< 5. cymanonka__________23_____Lublin_________17.10.09_____? 6. smerfetka_ _________23_____Katowice______17.10.09___13:00. 7. wrotka85____________24 ____k/Wrocławia__17.10.09___16:00 8. patilllllka_____________23 ____Katowice _____4.10.09_____? 9. Medea______________23________?__________10.10.09____?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Figaa______________23 ____Zawiercie______03.10.09____14.00 2. Bajbajka1986_______23_____Turek(okolice)__03.10.09____16.00< br /> 3. Deauville ___________26____Bydgoszcz_____10.10.09_____16:00 4. ...zainteresowana____26_____Katowice______10.10.09____14.00< 5. cymanonka__________23_____Lublin_________17.10.09_____? 6. smerfetka_ _________23_____Katowice______17.10.09___13:00. 7. wrotka85____________24 ____k/Wrocławia__17.10.09___16:00 8. patilllllka_____________23 ____Katowice _____4.10.09_____? 9. Medea______________23________?__________10.10.09____? Sorki za problemy techniczne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajka1986 - niezła jesteś w tych przygotowaniach... O ciastach (tort zapewnia sala), kwiaciarniach itp jeszcze nawet nie myślałam... Przerażasz mnie z tym tempem przygotowań ;) Ja nawet po salonach z sukniami jeszcze nie chodziłam, czekam aż ciut cieplej się zrobi. Na nauki wybieramy się początkiem marca, mam nadzieję że braciszkowie jakoś fajnie je poprowadzą. Dziewczyny ze śląska macie jakieś fajne cukiernie i kwiaciarnie do polecenia? A może polecicie jakichś dekoratorów sali - byle w przystępnej cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajka1986 - niezła jesteś w tych przygotowaniach... O ciastach (tort zapewnia sala), kwiaciarniach itp jeszcze nawet nie myślałam... Przerażasz mnie z tym tempem przygotowań ;) Ja nawet po salonach z sukniami jeszcze nie chodziłam, czekam aż ciut cieplej się zrobi. Na nauki wybieramy się początkiem marca, mam nadzieję że braciszkowie jakoś fajnie je poprowadzą. Dziewczyny ze śląska macie jakieś fajne cukiernie i kwiaciarnie do polecenia? A może polecicie jakichś dekoratorów sali - byle w przystępnej cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zainteresowana🌼 w tym samym dniu sa jeszcze dwa sluby,wiec trzeba było sie spieszyc. a w kwiaciarni tez jest juz troszke osob na pazdziernik:/no a te torty to znajoma Rodzicow bedzie robić,wiec wczesniej, a zreszta robi swietne ciasta:) aha, a nauki w mojej parafii sa tylko raz w miesiacy,przez 3lata(!) wiec trzeba sie spreżac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, jestem tutaj nowa :) mam nadzieje, ze mnie przyjmiecie do Waszego grona :) slub mam 17.10.o godzinie 13:) tydzien temu bylam mierzyc suknie slubne. Musze przyznac, ze obsluga nie byla taka zla, panie bardzo mile i w ogole...az mi sie milo zrobilo :) poki co waham sie pomiedzy dwoma sukniami z salonu Sarah na Kosciuszki 3 (polecam ten salon, swietne kobiety tam pracuja i bardzo dobrze doradzaja). Powoli ruszamy ze wszystkim - mamy zalatwiona na dzien dzisiejszy: - sale - zespol - fotografa i videofilmowanie (udalo nam sie zalatwic w na poczatku lutego, mielismy farta, bo akurat sie terminy zwolnily na nasz dzien :) - zaproszenia i zawiadomienia i inne pierdolki typu wstazki na alkohol - samochod (tez w tym tygodniu zamowiony :) ) - alkohol (wodka, bez win jeszcze) - po czesci dowiedzielismy sie ile kosztuje wynajecie autokaru, a takze mam wybrana kwiaciarnie (z polecenia, a tak jest najlepiej wg mnie). Zastanawiam sie nad - i tu prosze o Wasza rade :) - czy zamiast zawieszek na wodke wystarcza tylko biale kokardki zawiazane na szyjce butelki? ( preferujemy prostote w tych sprawach, bez jakis naklejek itp.) - czy warto miec skrzypka badz fleciste gdy ma sie w Kosciele piekne i olbrzymie organy, ktore daja takiego czadu podczas Ave Maria, ze wszystkie wlosy deba staja (ladnie to ujelam :D ) prosze o rady... danke :D a, i dopisze sie do Waszej sper listy. Pozdrawiam smerfetke - slubujemy tego samego dnia, o tej samej godzinie i w dodatku w tym samym miescie. Jaki swiat jest maly, hehe :) Nick Wiek Miasto Data Ślubu Godzina 1. Figaa___________23 ___Zawiercie______03.10.09____14.00 2. Bajbajka1986____23____Turek(okolice)__03.10.09____16.00 3. Deauville ________26____Bydgoszcz_____10.10.09_____16:00 4. ...zainteresowana_26_____Katowice______10.10.09____14.00 cymanonka_______23_____Lublin_________17.10.09_____? 6. smerfetka_ ______23_____Katowice______17.10.09___13:00. 7. wrotka85________24 ____k/Wrocławia__17.10.09___16:00 8. patilllllka_________23 ____Katowice _____4.10.09_____? 9. Medea___________23________?__________10.10.09____? 10. alles gute _______24_____Katowice_______17.10.09___13:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się melduję :) 23 lata, studia na wykończeniu - praca magisterska będzie broniona w czerwcu (taki jest przynajmniej plan ;) ) i remont naszego wspólnego mieszkania w toku (zamierzamy skończyć przed ślubem) Ślub 10.10.2009 r. Wszystkie formalności (sala, kościół, samochód, obrączki, zespół, fotograf, kamerzysta) załatwione :) Została \"tylko\" suknia. Ostatnio mi koleżanka stracha napędziła, że muszę się spieszyć, bo samo jej sprowadzanie trwa pół roku :| Muszę to jeszcze sama zweryfikować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajka1986 - niezła jesteś w tych przygotowaniach... O ciastach (tort zapewnia sala), kwiaciarniach, alkoholu itp jeszcze nawet nie myślałam... Przerażasz mnie z tym tempem przygotowań ;) Ja nawet po salonach z sukniami jeszcze nie chodziłam, czekam aż ciut cieplej się zrobi. Na nauki wybieramy się początkiem marca, mam nadzieję że braciszkowie jakoś fajnie je poprowadzą. Dziewczyny ze śląska macie jakieś fajne cukiernie, kwiaciarnie i hurtownie alkoholu do polecenia? A może polecicie jakichś dekoratorów sali - byle w przystępnej cenie ;) alles gute - ja bym pozostała przy organach ale wiadomo ile osób tyle gustów. Co do zawieszek to my cały czas się zastanawiamy czy jest sens je robić ale jeśli się zdecydujemy to będą raczej proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluze rada :) - kwiaciarnia "pod schodami" na sokolskiej obok sm.gornik. - hurtownia % - na owsianej w kce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też właśnie jeszcze za sukniami nie chodziłam, bo te śniegi mnie odstraszają ;) Może w okolicach marca-kwietnia się wybiorę. Co do alkoholu to my zdecydowaliśmy się na Wyborową + wina + szampana. Z tą wódką to na tyle nam się poszczęściło, że trafiliśmy na jakąś promocję w hurtowni. Tort weselny, ciasta i inne słodkości zapewnia sala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alles gute: a kwiaciarnia "Pod Schodami" i SM Górnik nie są na Mikołowskiej? Ale może mi się coś pokróliczkowało... Co do hurtowni to masz może jakiś namiar telefoniczny? Nic nie znalazłam na necie a jako że jestem z Ligoty to miałabym blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak na mikolowskiej to mi sie pokickalo :) a nr tel nie mam, moj Narz.z tata tam pojechali i zamowili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy Poloneza, bardzo dobra wodka, moge polecic. liczymy na glowe 0,75 a kupilismy cos ponad 100, powinno starczyc :) win jeszcze nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie będzie około 80 gości i na nich samej wódki przypada 240 butelek (0,5 l). Zaznaczam, że spora ekipa wujków jest ze wsi stąd tyle alkoholu ;) (wesele z poprawinami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my poprawin nie robiny, tylko w domu dla najblizszych :) heh, dobrze, ze moi tyle nie pija hehe :D cos ponad 100 musi im starczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wina to nie pamiętam... nie chcę tutaj skłamać. W porównaniu z wódką symbolicznie, bo z reguły u nas ludzie wolą wódkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam nowe dziewczyny :) 🖐️ rany jak wy pedzicie z tymi przygotowaniami odnoszac sie do tego co napisalyscie to: --obraczki, my mamy złote obraczki ktore narzeczony dotał na komunie ale takie porzadne i orintowalismy sie czy sie da i ile bedzie to koszto wało gdybyśmy chcieli takie: i złotnik powiedział ze bez brylantu to 200 zł za robote a z brylantem 400. Wiec jedne wiekszy wadatek odchodzi :) Ale pytaliśmy kiedy mamy przyjsc zeby je zrobił to powiedział ze kolo lipca bo teraz nie ma snensu bo nie wiadomo czy nam sie nie zmieni wielkosc palca a po co dwa razy robic wiec z tym czekamy do lata. -- zaproszenia sama nie wiem czy juz teraz o tym mysleć. Bardzo możliwe ze kolezanaka mi bedzie robiła zaproszenia ale musze najpierw wzory oejrzeć jakie ma. ale tez jeszcze z tym czekam przynajmniej do maja. A powiedzcie kiedy planujecie zapraszać? Bajabajka slubujemy w tym samym dniu i tyle samo lat mamy. :) --Co do ciast to tesciowa jest cukiernikiem i z jej zakladu bedziemy zamaiwać ciasta i tort. --- wódka jak narazie mamy 84 butelki Polonaise Polish wodka gosci mamy 105 a planujemy dokupic jeszcze 100 butelek wesle jednoniowe No koscioł godzina, kamera,zdjecia, zespoł ,sala juz sa tak jak pisalam juz kiedys Co do nauk to nie wiem jak sie do nich zabrać bo studiuje zaocznie i w weekend kiedy nie jestem w szkole jestem w pracy i tu jest problem, tak naprawd enie wiem co i jak z tymi prekanami wiec niedlugo musze isc i sie podpytac jeszcze raz. CO do sukienki mam pewna upatrzona ale jeszcze nigdy jej nie przymierzalam, za to przymierzalam inna w salonie sukien i bardzo mi sie podobała ale to jeszcze nie jest to samo co ta ktora ubostwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wina to ja myslalam z 15 gora 20 butelek? chyba starczy . a co do kwiatów to nawet jeszcze o tym nie mysllalam była tylko raz z moim ogladac ale to tylko tak przy okazji kupna bukietu imeninowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×