Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lentilka

staram sie o dzidziusia , mieszkam w Anglii

Polecane posty

ja mieszkam z litwinami i ta dziewczyna zrobila satatke,ktora smakowala jak kotlet schabowy i buraczki u mamy:P wiem ze dala tam surowe buraczki,surowe ziemniaki,surowa marchewke i jakies mieso i to wszystko razem smazyla,ale nie wiem jak ona to dokladnie zrobila,ona nie zna polskiegi i angielkiego wiec bede musiala z jej facetem pogadac to mi przetlumaczy,ale naprawde smaklowala zajebicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja Kokosowa bezo, ja bym chyba nie wytrzymala musialaby, znac ale wiesz Aneczko, czasem ci powiedza ze dziewczynka pomalujesz pokoj na rozowo a tu chlopiec , u nas wrodzienie wlasnie jest sytuacja, ze kuzynka mojego meza oczekuje dziecka, alale rzadko z nia rozmawiam, bo jakos tak blisko ze soba nie sa, ale na swieta sie widzimy i ona wlasnie pokazywala zdjecia i ona zna plec, a tam cala rodzina ze nie ze oni nie chca znac plci, ja bym chyba tak nie wytrzymala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokosowa beza mozna taka powiedziec:) jak mialam 15 lat to mama mi braciszka urodzila wiec pamieta co nie co:P a i boje sie tez strasznie jak mi sie te malensto zachlysnie,serce mi przy tym staje,albo jak sie zaniesie w placzu,boze ja panikuje nie wiem co mam robic,ale mysle ze wszystko przede mna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko85 napisalam prosta!!!prosta!!!ja nie bede nic smazyla, chyba ze taka dobra no to od wielkiego dzwonu zrobie, bo czasem budzi sie we mnie kucharzenie :-))) ale tylko czasem i wiecie co nie umiem piec zadnego na serio zadnego ciasta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lentilka moja siostra miala miec Dawidka,miala cesarke i po cesarce przychodzi do niej pielegniarka i mowi ''i jak pani mysli co sie urodzilao'' a moja siostra na to ze chlopak,a okazalo sie ze mamy sliczna Alicje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie sie wydaje, ze jak bedziemy miec dziecko, to ja juz nigdy nie bede spala normalnie tylko ciagle bede nasluchiwac, czy wszystko w porzadku, pocieszajce jest to, ze okres niemowlectwa nie trwa w niesknczonosc :-D ale i tak zawsze wszystkie mamy sie czyms przejmuja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lentilka ona prosta bedzie,wrzucasz wszystko na patelnie i reszta sie robi,ale najpiew ja ja sprawdze i powiem jaki stopien trudnosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lentinka robie rybe po grecku jedna salatke robie z pieczarek marynowanych , kukuryczy , czerwonej fasoli , selera w sloiku , jajek ,szczypior, majonez , druga taka bardzo szybka jest to salatka warstwowa na sam spod daje poszarpana salate lodowa ,pozniej idzie marchew starta na grubych oczkach , kukurydza , ogorki pokrojone w plastry , pomidory koktajlowe przekrojone na polowki , i jaja opokrojone na cwiartki polewam to wszystko majonezem zrobie jeszcze muszle faszerowane tez szybko sie robi i sa bardzo dobre .. kupuje sie takie duze muszle z makaronu gotuje sie , farsz tunczyk z puszki do tego idzie ogorek konserwowy , papryki czerw , zielona , zolta, kukurydza wszystko wymieszac doprawic przyprawami i nadziewa sie tym farszem muszle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam piec nie lubie:)mam przy sobie brata,ktory jest piekarzem wiec czasem zrobi jakis chlebek,albo buleczki pyszne:) paczki, rogaliki i takie tam:) nawet ostatnio nie gotuje bo robi to moj M i brat:) my z narzeczona brata pracujemy na dzien wiec chlopcy gotuja zeby nie isc glodnym do pracy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja cora tak mi sie zanosila w czasie placzu az do 3 roku zycia czasmi tracila bezdech robila sie sina boze co ja wtedy przezylam , bylismy z nia u lekarza , robilismy wszystkie mozliwe badania i nic nie wyszlo lekarz powiedzial ze po 3 -cim roku zycie minie jej to i minelo jak reka odjal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie juz slyszalam o paru przypadach ze dzieciaczki sie tak zanosza,to jakis koszmar normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh dziewczyny, musialam isc przekasic mandarynke bo zglodnialam, eh, do jutra w takim razie, no mnie sie podoba ta salatka warstwowa, jutro sie dopytam, Aneczko, koniecznie zapytaj o stopien trudnosci tej salatki!! Spijcie dobrze dziewczyny!!! Pa pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu nocne pogaduchy byly... teraz musze to wszyyyystko nadrobic:) lwiatka rzeczywiscie sliczniutkie sa:) a co:) co do sklepu top shop, to nie bylam nigdy, nawet nie wiem czy u nas jest:P wiec nie wiem czy lubie:P aneczko, zaraz msze zmykac obiad robic, ale pozniej wysle Ci maila:) to podam swoje first name;) i chce wiedziec jakie lentilka ma imie, nietypowe. ja tez nie mam popularnego:) nie znam nikogo o tym imieniu:P Kokosowa beza, ja kocham imie Gabrysia, ale moj maz nie za bardzo. chcialam Liwia, moj maz do mnie Oliwia??? i rzeczywiscie to jest pierwsze pytanie, a Oliwii nie chce. bardzo bym chciala Lenke, ale moj M nie chce. powedzial ze nasze 3 dziecko (a wlasciwie 3 ciaza-zabezpieczyl sie gdyby za pierwszym razem byly trojaczki:P) moze miec tak na imie (malpiszon planuje miec tylko dwojke).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam Was zapytac o dentyste tutaj, zaczyna mnie zab bolec, i jak znam zycie to kanalowe mu sie przynalezy- u mnie nigdy plaba tylko od razu kanalowe. kiedys moja dentystka zalozyla mi plabe i kilka tyg pozniej musiala zeba i tak zatruwac. nie wiem kompletnie jak tego dentyste znalezc, a jak juz go znajde to ile zaplace. i jak sie z nim wogole dogadam?? slownictwa dentystycznego to ja ni w zab:P i wogole to dobrzy oni sa? bo patrzac na uziebienie anglikow to chyba raczej nie:( do polski nie moge teraz jechac, cholera, poradzcie cosik... a co do salatki, to mam kilka, pozniej cos tu napisze.moja uubiona to ozywiscie warzywna, ale troche roboty z nia jest:( uwielbiam gotowac:) nienawidze zmywac:P lentilka moge Ci podac PROSTE ciacho, miksera nawet nie trzeba:P z orzechami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny 🖐️ i buziaki 😘 Masonowo za wczesnie chodzisz spac :-D Ja tez bardzo chetnie dowiem sie jak masz na imie, podaje moj mailik lentilka@buziaczek.pl a propo chodzenia spac, to ja dzisiaj wstalam przed 11!! i znowu sie wkurzylam na siebie za te pozne chodzenia do lozka i bardziej za pozne wstawania 💤 jak juz wszyscy dzien rozpoczeli i wogole, a ja dalej w pizamie...💤 strasznie pochmurnie u mnie dzisiaj dzisiaj zajrze tu ale pewnie pozno, bo jednak w ciagu dnia sie troche lenilam, a jak juz wspomnialam, chata prosi sie zeby cos z nia zrobic Kokosowa bezo, czy w tej salatce z salata lodowa i marchewka, chodzi o ogorka zielonego, czy kiszonego? i jeszcze mnie zaciekiwily te muszle, nie widzialam takich, gdzie to mozna kupic? Aneczko85, zapytaj o ten przepis nie spieszy sie ale chetnie bym sie dowiedziala Masonowo- oczywiscie ze biore przepis na ciasto, jeszcze jak nie trzeba miksera, no to koniecznie, z nieba mi spadlas!!!🌻 i na salatke tez!!!jak bys potrezbowala jakies slowa do dentysty to chetnie Ci pomoge, bo ja za niedlugo bede pracowala za tlumacza, wiec nie ma problemu!!! No to dobra dziewczyny , do zobaczenia pozniej!!!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6:20 wstaje wiec wczesnie chodze spac:( a w weekendy juz z przyzwyczajenia godzina 22 i oczy mi sie kleja:P zaraz idziemy do biblioteki jakies ksiazki sobie pozyczyc, jak wroce to otworze moj kulinarny zeszycik i Wam tu skopiuje pare rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, troche mam zaleglosci w ploteczkach tak czytam te przepisy i az zglodnialam -ide cos przekasic. Ja tez mam chatke zapuszczona i musze ja troche oczyscic. Salatek to ja nie robie; glownie to klasyczna polska- ale to raz na rok :-) bo nie chce mi sie kroic. A tak czesciej to tylko tunczyk z kukurydza i majonez. Pycha. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiem wam cos. Dzisiaj w pracy byla babeczka z coreczka- 9-mcy. Dziewczynka sliczniutka, oczy ogromne, usmiech od ucha do ucha; w wielkim skrocie cudenko. Po krotkiej rozmowie jej mama powiedziala ze zapisala mala do AGENCJI MODELEK!!! Mala ma kontrakt na 3 lata!!!! Na razie jeszcze nigdzie nie wystepowala, ale moze w przyszlosci. Co wy na to? Bo ja mojego malenstwa to nie chcialabym ciagac po jakich agencjach; szkoda takiego bebe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ masonowa ja tutaj bylam zmuszona isc do dentysty bylam u hinduski mloda lekarka , bardzo mila pierwsza wizyta polegala na ogladnieciu zebow zrobienia przeswietlenia , kolejna wizyte mialam za kilka dni mialam dwa male ubytki wiec mi je odrazu zrobila plus leczenie kanalowe , nie placilam nic poniewaz mam karte NHS ale tez mam srebne dwie plomby , jak pojade do Polski wymienie je na biale bo za jedna plombe biala musialabym placic 140 f , jesli chodzi o Polskich stomatologow mam namiary na klinike w Coventry slyszalam duzo dobrych opini ale niestety mam kawalek aby tam dojechac .. lentinko muszle makaronowe kupuje w asdzie ale widzialam tez w lidlu z tym ze z kolorowego makaronu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:) hehe kokosowa bezo dobre to bylo:P masonowa ja to tak dlugo siedzialam bo mialam 3 dni wolnego,ale jutro niestety do pracy ide wiec moge siedziec do max 23.00 bo tez wstaje wczesnie,ale ide 3dni do pracy i znowu 3 dni wolnego:P a na dodatek teraz mam najbardziej plodny weekend:D juz dzis zaczelam starania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko witaj 👄 owocnych staranek zycze .. tak dla wyjasnienia jestem na etapie odchudzania i udzielam sie tez na innym forum wiec sorki za moja wpadke ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokosowy beziku ja tez probuje schudnac:( w sobote ide do Sainsbery (nie wiem jak sie to pisze) bo sa tam wegetarianskie szynki i miecho:) przechodze na wegetarianizm:) ale tylko taki polowiczny:P jak ktos mi miesko zaproponuje to nie odmowie:) ale narazie bede starala sie oganiczyc tluszcze zwierzece bo one bardzo tlucza. zobaczymy jak mi to odchudzanie wyjdzie... a co do dentysty to myslalam ze jak sie go szuka to tak jak GP. tak? i myslalam ze sie nie placi, no bo po cos place te skladki, to tak jak ide do GP. mam karte NHS ale myslalam ze to do leczenia w Polsce. co raz bardziej mnie ten zab boli:( jak inaczej znalezc dentyste? widzialam jeden gabinet, i w poczekalni paru pakistanczykow. mam nadzieje ze znieczulenie od razu dawaja. JAK ZNALEZC DENTYSTE W TYM KRAJU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masonowo!!! wyslalam Ci maila!!!trzymam Cie za slowo jesli chodzi o to ciasto zwlaszcza, bo ja lubie zbierac przepisy, tez mam specjalny kajet!!! Dziewczyny posprzatalam!!!ale podlogi umyje w sobote, bo wtedy moj M musi jechac do swojego taty wiec najlepiej sie myje jak go nie ma w domu :-D Czesc Emigrantko🖐️ no nie bardzo mi sie podoba taki pomysl, nawet jak ja bym chciala, to wiem ze na pewwno ten pomysl nie przeszedlby z moim M, on jest bardzo przeciwny takim rzeczom, takze u nas by to nie przeszlo,profesjonalne zdjecia u fotofrafa jak najbardziej, ale po to, zeby pojawily sie u nas na scianie, a nie zebym ja mialam jakies portofolio dzidziusia tworzyc, niektore matki to naprawde maja poprzewracane w glowach, ech... mam nadzieje, ze u was w porzadku, ja po sprzatnieciu obejrzalam z moim M Shreka w wersji angielskiej, brakowalo mi glosu Stuhra, bo go uwielbiam ale i tak fajnie bylo, nie uwierzycie moj M ogladal Shreka cz.I po raz pierwszy, ale juz nadrabia zaleglosci i czekaja go kolejne czesci!!! Aha Masonowo, czy Ty testy owulacyjne wykonywalas o tej samej porze, czy kiedy ci sie pzrypomnialo, bo te akurat co ja mam to pisza, zeby wykonywac o tej samej porze miedzy 8rano-10 wieczorem, dziwne, bo ja myslalam, ze to nie ma znaczenia kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×