Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lentilka

staram sie o dzidziusia , mieszkam w Anglii

Polecane posty

wklejam jeszcze ten przepis, bo juz go kiedys na kafeterii dawalam i teraz go tylko skopiowalam:) KOTLECIKI CHLEBOWO-RYZOWE zobaczylam przepis kiedys na opakowaniu ryzu. PYCHA na zimno i cieplo maly bochenek chleba (ja daje pol normalnego bochenka, czy ile mi tam zostalo), zamoczyc go w wodzie lub mleku, odcisnac. woreczek ugotowanego ryzu. wymieszac z chlebem, dodac surowe jajko. i teraz dodatki: moze byc w kosteczke pokrojony ser zolty, albo w kosteczke pokrojona szynka. na patelni smaze pieczarki z cebula, na tarce scieram marchewke, to wszystko smaze, mieszam. do chleba z ryzem dodaje to wszystko, przyprawiam sola, pieprzem, mozna dodac ziola do pizzy, albo ziola prowansalskie, co kto lubi. uformowac kotleciki, obtoczyc w bulce tartej i usmazyc ja to uwielbiam na zimno, albo na chlebku z ketchupem. moja mama je to na cieplo z sosem pomidorowym i ziemniakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, i jeszcze faszerowane jajeczka - jedyna potrawa jaka moj maz umie zrobic:P JAJKA FASZEROWANE - ugotowac jajka, (ja zawsze 6) przeciac wzdluz, wyjac zoltka, rozpackac zoltka, - dodac pokrojona w kostke szynke, - sol, pieprz,majonez, i ta pasta nadziac bialka jajek mozna posypac szczypiorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elle - wg tego co napisalas to ja mam nienormalna prace, i nie martwie sie tym ze jak urodze dziecko to bede musiala 'nienormalnie' pracowac. mysle ze obojetne jest czy ktos pracuje normalnie czy nienormalnie, jak jest na macierzynskim to nie moga go zwolnic, wiec bedzie mial gdzie wrocic. a jezeli po urodzeniu dziecka bedziesz chciala zaczac pracowac normalnie, to ja nie widze przeszkod. ja mam wrazenie ze w anglii nie ma takich problemow z zatrudnianiem kobiet z malym dzieckiem tez w ciazy-besenik jak najbardziej wskazany:) gdybym nie byla taka pulchniutka (hihi) to tez bym chodzila:P lentilko, ja groszek tak srednio lubie, wiec raczej tego mushy pee nie sprobuje. czesto kusi mnie zeby cos dziwnego (czyt. angielskiego) kupic i cos z tym wykombinowac. dzis idziemy do Sainsbery to moze zaszaleje. kupie cos dziwnego i bede pol dnia myslec jak to wykorzystac:P koineczko ja tez zazdroszcze meza kucharza;) moj tylko te jajka potrafi zrobic i moze herbate. probowalam go nauczyc ugotowac jajka, ale konczylo sie na tym ze co chwile musialam do kuchni isc bo pytal czy woda juz sie gotuje:~ ale za to zmywa, przynajmniej to mam z glowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masonowo 🖐️ czesc!!! salatka gyros i te jajka z farszem , tez mi przypadly do gustu, bede musiala odpisac Dobrze, ze nie przesadzasz z tym odchudzaniem, najwazniejsze to wyeliminuj slodycze i zastap je owockami :-D Tez w ciazy iw Uk- ja slyszalam ,ze mozna chodzic na basen, ale najlepiej z woda ozonowana, a nie chlorowana i jeszce spotkalam sie z taka opinia, ze warto po basenie sobie zapodac clotrimazolum na wypadek ewentualnej infekcji pochwy, clotrimazolum jest bezpieczne Tylko nie wiem, czy to mozna dostac tutaj, na pewno jest cos podobnego, trzeba by pogrzebac w necie Ja na razie uciekam, zajrze wieczorkiem 22222 siemanko 🖐️ jak tam po imprezce????mam nadzieje, ze Twoj M poznal gniazdko jak wrocil z pracy, he he he.Moj M tez chodzi nieraz na noc, tez bede musiala wykorzystac ten fakt na babskie spotkanie!!!w koncu karnawal jest, wiec trzeba poszalec, ja slucham wlasnie radia zet i tez podryguje troche :-D :-D :-D U mnie wiatrzysko, jak cholera!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to clotrimazolum juz ktos na tym kafe pytal, czy mozna cos podobnego dostac, trzeba by przeszukac troche kafeterie... a co do mojej dietki to wlasnie pochlnelam kebaba:P owocow jem bardzo duzo, ale to w diecie tez nie za dobrze, bo one kaloryczne sa, cukier maja. czytalam o tym gdzies, ze jak sie odchudzasz to z owocami nie przesadzac. ale ja nie mam zamiaru owocow odstawic, za bardzo lubie. za to slodycze odstawiam. chociaz nie wiem jak dzis z tym bedzie bo M kupil cheapsy,ptasie mleczko i zelki. zapowiedzialam mu ze jak tylko poprosze chociaz o jednego zelka to ma powiedziec zebym spadala na drzewo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owoce maja cukier, ale nie tyle co normalne slodycze, a poza tym owoce maja blonnik, a on ulatwia trawienie i przesuwa w dol gladko resztki strawionego jedzenia :-P Ja za tymi kebabami tutaj nie przepadam, podobnie za hamburgerami, chyba ze z McDonalda... No a zelki, to w sumie nie taka glupia sprawa, bo dobrze robia na paznokcie i wlosy :) no sama nie wiem, tyle teorii, ja przymierzam sie do tego ciasta co podalas przepis, szkoda ze nie mam tej drewnianej lyzki z kulka, moja mama ja ma, pamietam, ze tata tez ucieral mase :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez w ciazy i tez w UK
kurcze dziewczyny to ja juz nie wiem co z tym basenem. Jest niedaleko mnie fajny basen musze tam jechac i sie dopytac. jeju nie moge sie doczekac 19 lutego bo jade na 9 dni do Polski. Juz licze dni. Ja dzis tez zjadlam kebbaba, jeju pychotka. Jutro do pracy, nie chce mi sie bardzo, ale co zrobic trzeba pchac biede do przodu:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez w ciazy i w Uk, nie przejmuj sie tak tym basenem, doczytalam i niby chlorowany nie jest najlepszy, ale to chodzi o to, ze te chemikalia sa be dla dzidziusia, no ale na chlopski rozum to ile ty bys sie musiala tej wody nalykac, wiec wszystko mozna tylko z rozsadkiem i nie skacz na glowke ;-)))) co nie :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez w ciazy i tez w UK
spoko spoko:) Teraz na powaznie czytalam ze jak sie chodzi w ciazy na basen to lepiej sie rodzi. Nie wiem ile w tym prawdy. O a wiecie dzisiaj ogladalam taki film ciaza od A do Z i tam juzna koncu bylo pokazane jak babka rodzi i jej maz byl przy porodzie i normalnie gapil sie jej w samo krocze . Boze dziec=wczyny jak to wygladalo az mnie moja misia zabolala. wszystko bylo na kamerze bez zadnych upiekszen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
no hej dziewczynki ja juz po imprezce bylo całkiem milo,troche alkoholu i dziewczyny wariowały jeszcze troche to by pol nagie fotki trzaskały!!!!!no jeszcze tyle na raz nas nie bylo oprocz obecnosci w pracy!!bylo naprawde milo tylko malenka spac nie chciała całkiem z niej towarzyska osóbka , ale tyle ciotek bylo ze kazda ponosila po trochu.ja tez chciałam w ciazy na basen ale sie rozmyslilam bo w tym okresie strasznie latwo o infekcje a to nie polska i potem jakby cos mi bylo to najpierw do GP trzeba a wez tu facetowi tlumacz ze cos z twoja broszka nie tak!!!!!wiec zaoszczedziłam sobie klopotuA co do jedzonka to w asda kupuje takie male pieroszki ze szpinakiem gotuje je wrzucam na patelnie dodaje masełka boczku w kosteczke który wczesniej podsmazam i dodaje smietane i ziola prowansalskie i kolacja dla leniucha gotowa!!a dzisiaj kupilam takie male kuleczki ziemniaczane ktore smakuja jak nasze slaskie kluski i byly super i sie przy tych kluskach nie narobilam rewelacja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dopiero teraz zagladam, ogladalam ten program na ITV3 chyba, Skating on Ice, nabijalismy sie z moim M z jezdzacych pan :) No i nawet prowadzaca Holly cos tam (bardzo sie podoba mojemu mezowi apropo, bo on nie lubi patykowatych lasek) no wiec nawet Holly jest w ciazy!!!Nie wiem czy ktos z was oglada cos w tv angielskiej, ja niestety nie mam polskiej anteny, zastanawiam sie nad tym canal+ ale do konca nie wiem. Ja bym chyba chodzila na basen, mowie chyba, bo tak jak 2222 pisze tez w sumie trzeba rozwazyc wszelkie mozliwe infekcje, ktore moga sie przytrafic. A wiadomo, jak tutaj patrza na te ciezarne. Wiem, nie powinnam/powinnysmy narzekac na ich sluzbe zdrowia, ale prawda jest taka, ze sa roznice miedzy naszymi krajami i wcale tak zle Polska nie wypada. Gdybym byla kobita z Afganistanu, siedziala w jakiejs chacie ze slomy, no to taka sluzba zdrowia to by byla marzeniem, ale ze zasmakowalam czegos lepszego, no to trudno mi sie ztym pogodzic jednak i nie rozumiem dlaczego te pierwsze 3miesiace nie sa dla nich w ogole wazne???? No nic, jeszce troche pobuszuje po necie i ide spac, bo jutro mam zamiar byc zajeta i znowu sie zajme chata. Jutro gotuje zupe z czerwonej soczewicy, nie wiem czy ktos jadl, ale bardzo dobra mniam mniam i latwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez w ciazy i w Uk, to samo bym zrobila na Twoim miejscu, pojechala do swojego gina, zobaczysz swoje malenstwo na usg, mam nadzieje, ze nie odmowisz sobie tej przyjemnosci, ja bym leciala jak na skrzydlach!!! gdyby moj M byl ze mna przy porodzie to bym mu zapowiedziala, ze ma stac przy mojej glowie, a nie gapic mi sie w krocze :-D :-D :-D zreszta ten koles co ogladalas to i tak byl mocny zawodnik widac, bo dosc ze nie zemdlal ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
lentilka nie da rady nie widziec krocza nawet stojac przy glowie osoby rodzacej aczkolwiek daja jakies przykrycie na brzuszek ale podczas akcji rodzenia podn=osza to tak wysoko ze i tak widac wszystko dlatego ja bardzo sie zastanawialam czy wziasc M bo wiesz widok wychodzacej główki...ja jako kobieta widzac to u kolezanki a trzymalam ja za reke to nie bylam przerazona a roznie pisza o facetach ze potym widoku oni nie moga sie kochac sie z zona ,to powiem ci ze tak roznie slyszałam i czytalam o tych meskich odczuciach,pozatym kobieta krzyczy krew i te sprawy i naprawde chyle czoła przed mezczyznami ktorzy byli przy porodzie,JA osobiscie po tym z kolezanka strasznie to przezywałysmy ,wspominałysmy bo malenstwo szlo z raczka przy główce i wzywano pomoc a my kapnełysmy sie ze cos nie tak a rodzaca całe szczescie nic nie rozumiala po angielsku.ja przez ok tydzien nie moglam dojsc do siebie ale moze dlatego ze wiedzialam ze niedługo czeka to mnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jeny 2222, no to czar prysl...bo ja sobie wlasnie wymyslilam, ze moglabym wziasc mojego M, bo myslalam ze ta plachta, co mnie nia nakryja przykryje wszystko i bedzie, chyba ze kaze mu sie patrzec tylko na moja twarz, ale juz widze jak nie zerka. Jak juz zaciaze to wtedy bede sie matwic. Jestesmy blisko ze soba, nie wstydze sie w ogole mojego M, z potarganymi wlosami, bez makijazu i wogole, ale nie jestem pewna, czy chcialabym zeby akurat widzial mnie w takim stanie... apropo smietany, to jakiej uzywasz, bo ja kupuje taka z asdy, ale wydaje mi sie, ze ona jest bardzo tlusta, taka w czerwonym i chyba niebieskim pudeleczku jak po jogurcie, a czy myslisz ze jogurt naturalny+ziola prowansalskie to by tez bylo dobre,czy musi byc ta smietana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ przezylam przygotowanie do imprezy , nalot gosci i cala ta nasza imprezke , bylo fajnie , zabawnie alczkolwiek dzis leze do gory dupskiem i odpoczywam ...:-) moja dieta polegla w gruzach przez ten weekned wiec musze wiecej czasu poswiecic na cwiczenia ..:-)aby znowu dojsc do formy ... a dziewczynki pisalay o jedzonku czytalam wysmienite przepisy ..:-) teraz juz wracam do Was i bede czesciej zz Wami przesiadywac ...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez w ciazy i tez w UK
wlasnie dlatego ja chyba nie chce zeby moj M bylprzy porodzie. Wiem ze fajnie jest byc z kims dlaktorego twoje cierpienie nie jest obojetne, ale czuje ze bede w takich bolach ze nawet nie bede miala glowy do tego zeby na niego patrzec albo z nim gadac, a moze byc tak ze to jego pocieszanie i mowienie co mam robic zeby mniej bolalao moze mnie jeszcze gorzej wkurzac.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
to tez duzo zalezy od faceta ,mezczyznom nasza broszka kojazy sie z przyjemnoscia i wogole z sexem i te sprawy i to moze byc dla nich powazny szok;) bo to przeciez nie jest raz ciach ,najpierw głowka a potem cialko a potem jeszcze łozysko to sama krew i pozostalosci i nie jest za ciekawe!mam znajomego wielki i silny jak grzmot i wogole lubi sporty ekstremalne i on za nic w swiecie powiedzial ze z zona nie pojdzie!!a z tym przykryciem to jak cesarka to owszem od cycek w dol jestes zakryta i nic nie widac ale to juz jest tak jak przy operacji.Co do smietany to ja kupuje ta czerwona lejaca a czasami normalna z polskiego sklepu,a jogurt kurcze nie wiem czy z tym maselkiem sie nie zetnie.pozniej napisze wam fajny przepis na obiadek pyszny i szybki prosto z restauracji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie nie wyobrazam ze mojego meza mogloby nie byc przy porodzie ze mna!! co mnie to czy go to brzydzi, czy szok! on tam ma byc dla mnie, ma mi pomoc, ma mnie wspierac, a jak mu sie cos nie spodoba to niech nie patrzy. ja sie mojego nie wstydze, niech se zaglada gdzie chce:P on ma mnie za reke trzymac i tlumaczyc co do mnie gadaja po anielsku, jak bede taka zdechla to moge czegos czasami nie zczaic:) lentilko my mamy polska tv, cyfrowy polsat, i angielskiej nie ogladamy. na poczatku probowalam, ale nic mi sie tam nie podobalo, dlatego kupilismy polska antene. 222222 te pierozki wydaja sie bardzo smakowite:) uwielbiam szpinak(przed chwila zjadlam cala miske makaronu ze szpinakiem) musze ich poszukac... a one sa zamrozone, czy jak, gzie je znajde? w jakim dziale? smietane zawsze kupowalam ta niebieska(waski wysoki kubeczek) ale ostatnio jej nie bylo, wiec wzielam czerwona, bardziej plynna jest i tansza wiec teraz ta biore. czekam na przepis na ten obiadek:) ja dzis szpinak a maz zazyczyl sobie hot-dogi z cebulka z Sainsbury taka juz usmazona, przepyszna jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość experienced na niby
ale tu sredniowieczem zajechalo....Jesli facet kategorycznie nie chce byc przy porodzie- nie zmusza sie go. Nia ma nic okropnego w urodzeniu dziecka, normalnego faceta nie odrzuci od kobiety. Nie kazda drze morde przy porodzie- ja mialam epidural, porod przebiegal jak na obrazku, sama urodzilam,bez nacinania( delikatne pekniecie) moj maz plakal ze szczescia. Popatrzcie sobie na porody na you tube, nie sluchajcie opowiesci 'doswiadczonych' kolezanek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby moj maz nie chcial ( a jak narazie chce:P ) to bym go zmusila:P i nikomu nic do tego ja musze przy tym byc, to i on:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
nie wszystkie porody przebiegaja jak w bajce u ciebie z epiduralem,a wogole o czym ty piszesz jaki to porod z takim znieczuleniem wcale sie nie dziwie ze nie darlas mordy bo niby czego jak nic nie czułas!wiesz ale nie wszystkie kobiety chca albo maja mozliwosc dostac takie znieczulenie wez wiec to pod uwage nie słyszalas wypowiedzi naszej minister zdrowia ze kobieta jest po to zeby rodzic i musi ja bolec bo kiedys rodzily bez znieczulenia i dawały rade!jesli chodzi o uk to owszem masz wybór w znieczuleniach tylko najpierw to sobie trzeba troche przeczytac jakie maja skutki dla twojego dziecka a nie brac co daja! a pozatym to teraz kobiety chca rodzic aktywnie w baseniku lub na materacach a tu epidural nie wchodzi w gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
ach ,,opowiesci'' to moga snuc te co nie rodzily a my sie dzielimy doswiadczeniami ktore przezylysmy wiec nie myl pojec kolezanko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:) kurde troche mialam nadrabiania w czytaniu,bo tak sie rozpisalyscie:) jesli chodzi o ten porod,to nie zmienie zdania na ten temat,dzidziusia zrobimy razem i razem bedziemy przy tym jak przychodzi na swiat,juz rozmawialam z mezem na ten temat i on nie ma nic przeciwko:)aczkolwiek jeszcze musze go troche oswiecic co tam bedzie widzial:)ale i tak sie pewnie nie rozmysli:) kurde ogladalam te porody na you tube i normalnie sie poplakalam, i nie ze strachu,ale dlatego,ze to bylo cudne jak klada to dzieciatko:) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobawilam sie troche i uaktualnilam tabelke:) jak Ktos cos chce zmienic, dodac sie , usunac, to prosze bardzo:) STARAJACE SIE 🌻 Nick ................. Wiek ......... Ile cykli ............ Data nastepnej @ masonowa ........... 25 ................ 3 .................... 05.02.2009 lentilka ............... 28 ................ 2 .................... 09.02.2009 aneczka85 .......... 24 ................ 2 .................... 01.02.2009 turkusowa81 ....... 27 ................ 1 .................... 02.02.2009 emigrantka_UK .... 34 ................ 1 .................... ?? london girl ........... ?? ................ 12 ................... ?? ALb ................... ?? ................ 12 ................... ?? ZACIAZONE 👄 Nick .............. Wiek ........... Ktory tydz? ........... Data porodu tez w ciazy ........ 28 ................. ? ................... 23.08.2009 aaniaaa ............. ?? ................. ? ................... ?? W POCZEKALNI *ci, ktorzy sie przymierzaja, bo tez tu takich mamy!!! Koineczka Mariusz BHP amikaaa Kokosowa beza Nasza wierny kibic 👄 222222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
ach bym zapomniala pytałas o te pieroszki to asda lub lidl tam gdzie wszystkie wyroby wloskie i pizze one sa pakowane w foli i sa rozne smaki -RAVIOLI tak sie nazywaja ja lubie akurat ze szpinakiem ale polecam wam rowniez makaron z tej pólki rewelacja zupelnie inny smak niz ten ktory jest suchy no i wczoraj odkryłam te ziemniaczane kuleczki smakuja jak nasze kluski slaskie pycha! a przepis to piersi z kurczaka w kostke przyprawione upiec razem z bialym winem(lepszy delikatniejszy smak wtedy maja) dodac pieczarki,kukurydze,cebulke, papryke czerwona i zółta troszke poddusic a potem zalac smietana i dodac koniecznie swierzej bazyli(asda) na sam koniec. makaron wstazki te grubsze dodac miesko z warzywami w sosie i reszta wina w butelce +swiece i kolacja gotowa. a pyszne normalne ziemniaczki to te malutkie ugotowac dodac ten sam sosik co do pieroszkow czyli podsmazony boczek w(_ lidlu masz takie torebki z pocietym boczkiem w paseczki)masełko i smietana dobra surówka i kotlecik i obiadek smaczniejszy! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, ale macie tempo w pisaniu :-) Nawiazujac do tematu M tak czy nie przy porodzie, to moje doswiadczone kolezanki mowily ze polecaja jak M jest, bo zawsze jest ktos bliski ktory w razie czego moze zmoblilizowac cala druzyne doktorsko-poloznicza i zadbac. Ja bym chciala aby moj M byl obok, bo w koncu to bedzie nasze malenstwo. A do listy juz sie dopisuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość london girl
witajcie dziewczyny:) za 3 miesiace bede miala 30lat! robilam badania,bralam duphaston przepisany przez lekarza,ktory zapewnil mnie,ze po 3 miesiacach brania,wroce do niego z fasolka,ale jakos minelo troche wiecej niz 3 i nie zaszlam... co do miejsca to jakos tak czuje,wiecie,miejsce wynajmowane,stres w pracy,zycie w ciaglym biegu,siada mi juz psycha,a tak sie zawsze zapieralam,ze nie chce miec dziecka hm... moze znacie jakies miejsce w Londynie,gdzie moj mezczyzna moglby zrobic badanie nasienia?!chodzi o miejsce polecone, sprawdzone pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
london girl- a robilas badania na tarczyce, poziom TSH; bo jak ma sie niedoczynnosc tarczycy to moze to miec wplyw na trudnosci w powiekszeniu rodziny. Nie znam miejsc o ktore pytasz; wiem ze w Londynie jest jakas Polska prywatna klinika- ale nie jestem pewna czy maja tam lekarzy specjalistow w tej kwesti, ; sa jeszcze angielskie family planning etc. http://www.fpa.org.uk/ http://www.nct.org.uk/home A probowalas GP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE Nick ................. Wiek ......... Ile cykli ............ Data nastepnej @ masonowa ........... 25 ................ 3 .................... 05.02.2009 lentilka ............... 28 ................ 2 .................... 09.02.2009 aneczka85 .......... 24 ................ 2 .................... 01.02.2009 turkusowa81 ....... 27 ................ 1 .................... 02.02.2009 emigrantka_UK .... 33 ................ 1 .................... 07.02.2009 london girl ........... ?? ................ 12 ................... ?? ALb ................... ?? ................ 12 ................... ?? ZACIAZONE Nick .............. Wiek ........... Ktory tydz? ........... Data porodu tez w ciazy ........ 28 ................. ? ................... 23.08.2009 aaniaaa ............. ?? ................. ? ................... ?? W POCZEKALNI *ci, ktorzy sie przymierzaja, bo tez tu takich mamy!!! Koineczka Mariusz BHP amikaaa Kokosowa beza Nasza wierny kibic 222222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
222222 dzieki, poszukam tych pierozkow, ja kupilam kiedys takie riavoli, ale bylo w puszce w sosie pomidorowym, mi nie smakowalo. tych kulek ziemniaczanych tez bede szukac:) chociaz w polskim mam kluski slaskie, ale w koncu moge sprobowac czegos nowego:) a boczek pokrojony w paseczki uzywam czesto do fasolki po bretonsku:) bardzo dobry wynalazek ten pokrojony boczek:) emigrantko wczesniej gdzies pisalas ze mieszanka tunczyk i majonez jest dobra. i tak sobie mysle czy to salatka czy pasta do chlebka? i rozumeim ze jakos to przyprawic? london girl- musialabys wybrac sie do GP. jak powiesz ze staracie sie ponad rok, to ona Was skieruje na badania. najlepiej jak pojdziesz do GP, on/ona Wam wszystko powie! STARAJACE SIE 🌻 Nick ................. Wiek ......... Ile cykli ............ Data nastepnej @ masonowa ........... 25 ................ 3 .................... 05.02.2009 lentilka ............... 28 ................ 2 .................... 09.02.2009 aneczka85 .......... 24 ................ 2 .................... 01.02.2009 turkusowa81 ....... 27 ................ 1 .................... 02.02.2009 emigrantka_UK .... 33 ................ 1 .................... 07.02.2009 london girl .......... 29 ................ 12 ................... ?? ALb ................... ?? ................ 12 ................... ?? ZACIAZONE 👄 Nick .............. Wiek ........... Ktory tydz? ........... Data porodu tez w ciazy ........ 28 ................. ? ................... 23.08.2009 aaniaaa ............. ?? ................. ? ................... ?? W POCZEKALNI *ci, ktorzy sie przymierzaja, bo tez tu takich mamy!!! Koineczka Mariusz BHP amikaaa Kokosowa beza Nasza wierny kibic 🌻 222222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×