Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lentilka

staram sie o dzidziusia , mieszkam w Anglii

Polecane posty

Masonowo widzialam Cie na NK, wygladasz super!!!mozna powiedziec, ze jest z Ciebie hot chick!!! i mezus tez niczego sobie ;-)czyli moja teoria o uroczych lwicach dalej sie potwierdza :-D ale teraz nie rozumiem Twojego ostatniego wpisu, bo specjalnie zwrocilam uwage i uwazam ze Twoje proporcje sa ok, wiec po co te szynki wegeterianskie??????zreszta po co to sie w ogole odchudzac, kiedy w tm roku wlasnie zaciazymy i i tak bedziemy grubsze niz normalnie, wiec po co to?Masonowo, prosze sie odzywiac zdrowo i nie wymyslac sztucznych problemow!!! ja nie jestem zwolenniczka dziewczyn chudych jak Victoria B.jezeli tak ma ktos genetycznie to w porzadku, ale zeby zyc tylko na lisciach salaty, to nie nie nie nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lentilko kochana, ja rozumiem ze chcesz mi humor poprawic, ale ja wiem swoje:P lustro mam i wiem, ze trzeba pare kg zrzucic:( Ty za to lasencja jestes:) odchudzanie wrecz zabronione! zazdroszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masonowo, mnie tez dzis na spanie wzielo, krotka poobiednia drzemka nikomu jeszcze nie zaszkodzila przeciez, ale koniecznie musi trwac krocej niz godzine, w przeciwnym razie klapa... Masonowo, rob jak chcesz ja tylko mowie, ze nie widze sensu, i tak zakonczymy ten rok z brzuchami i tak, albo z brzucham na calego, albo z brzuchami po porodzie, a tak apropo czy ktos wie ile taki brzuch sie utrzymuje, bo ja myslalam ze jak sie urodzi dzidziusia to od razu brzuch sie robi mniejszy, ale ktos mi powiedzial, ze to nie tak, no to ciekawe jak w takim razie??? Mam jeszcze jedna sprawe, zaczelam mierzyc temp. mam juz za soba 1cykl, a w tym cyklu zauwazylam ze az 4dni z rzedu mam ta sama , dziwne co nie?normalnie zawsze sa jakies wahania 1stopien w ta, w tamta, a tu ciagle tak samo, sprawdzalam juz nawet termometr czy aby dobry, ale pokazuje inne temp. wtedy co trzeba, a mnie ciagle ta sama, czy ktos wie o czym to swiadczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masonowo, co jest nie tak z twoim humorem, o co chodzi, co to za dzien mialas?ktos cie wkurzyl? Gdzie sa wszyscy?Aneczka pracuje, no to wiadomo. Kkosowa beza przygotowuje impre roku, jakies saltaki i te sprawy. Ale co robi Koineczka, Emigrantka,2222, tez w ciazy i w uk i turkusowej tez nie widac.... odezwijcie sie dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto mnie wkurzyl? szanowny maz mnie wkurzyl!!!!! obrazalska pierdola!!! afere zrobil o pierdole, teraz ja w sypialni a on przed telewizorem. pierwsza sie nie odezwe!!!!owulka za kilka dni, wale ja, nie przeprosze bo nie mam za co! lentilko temp sie nie martw, widzialam wiele wykresow gdzie temp byla jak od linijki odrysowana, i wszystko dobrze sie konczylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zaczelo padac, co to za kraj!!!!!!! terez to juz mi sie kompletnie wszystkiego odechcialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz co ja dzisiaj tez sie poklocilam ze swoim M, juz sie pogodzilismy, ale rano jak wstalismy(akurat dzisiaj ma wolne) to humory byly nie tego, bo sie obrazil za to co mu powiedzialam wczoraj wieczorem, chodzilo ze ja myslalam ze bedzie jakies bara bara, nawet pizamke sexy wlozylam, a on siedzial przed telewizorem na dole, i ja czekalam, czekalam w koncu jak juz wylaczyl ten cholerny telewizor , to ja juz zasypialam i wdupie mialam cala zabawe i do tego nie umyl sie i tym mnie tez wkurzyl i mu nagadalam, ale potem przeprosil i jeszcze chcial zebym ja tez przeprosila, a ja nie bo nie mam za co, myslal ze sobie razem powiem sory i bedzie spoko, nie nie nie, to byla jego wina, wiec on ma przeprosic no i przeprosil. No tacy sa :-D :-D :-D Szczerze to ja sie czesto kloce/sprzeczam z moim M, ale jeszcze z nikim sie tak szybko nie godzilam :-D to tez jest pewien plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o ta temp. to na fertility nazywaja takie wykresy flat temperatures, ale nie wiem o co chodzi,dlaczego ciagle ta sama. A slyszalas zeby pic wode przed owulacja, Tez w ciazy i w uk, chyba o tym pisala, ale nie wiem o co chodzi tez dokladniej, ja i tak pije duzo wody bo lubie, a propo przygotowan do ciazy to ja odstawilam kawe, najpierw redukowalam, ale teraz w ogole nie pije, chyba, ze sie czuje senna to wtedy ale i tak z duza iloscia mleka, ja nawet zaczelam pic herbate z mlekiem, bo moj M tak pije i ja tez tak zaczelam, jak rodzice u nas byli, to tez zaczeli pic z mlekiem herbate, mimo ze nigdy tak nie robili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szok!!! szok!!! przyszedl i przeprosil!!!! po prostu SZOK!!!!!! nie wierze, to chyba pierwszy raz!!! nigdy tak szybko mu nie przechodzilo musi mu na prawde na tym dziecku zalezec, skoro tak szybko sie ze mna pogodzil - w weekend zaczynamy przytualnki na calego bo owulka nadchodzi:) SZOK!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbata z mlekiem fuj fuj,ble!!! nie znosze:P kawy wogole nigdy nie pilam, a woda jakos mi nie wchodzi. a co do Twojej klotni to ja kilka razy tez mialam podobna sytuacje, czlowiek sie wyszykuje i czeka, a ciolek siedzi i tv oglada:P ehh, faceci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ekstra, musi mu na Tobie zalezec!!!a ze bobaska macie w planach to pomaga, no weekend juz sie praktycznie zaczyna :-)))) 😍😍POWODZENIA😍😍 my prawdopodobnie w tydzien po was hi, hi, hi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteria-us
dziewczyny, dyskutowac sobie mozna, ale zeby sie wszystkim chwalic ze facet woli ogladac tv niz z wami baraszkowac ??? Zastanowcie sie troche nad soba, albo ze facet sie nie myje i do lozka wlazi, lovely :P, nietrudno sie domyslic co was czeka za 15 lat ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
hello dziewczynki i ja tu troche dzisiaj pozagladam,ooooooch brzuch o brzusio to trzeba dbac jak tylko beda dwie kreseczki na tescie bo wtedy to zachodzi wiele hormonalnych zmian w naszym ciele i ze skora rozne rzeczy sie dzieja.oliwka i balsamy (COCO BUTER DLA CIEZARNYCH) i wcierac co rano i wieczór i masowac,zeby rozstepow nie miec.jesli urodzisz normalnie czyli silami natury to spoko brzuszek szybko wroci do normy a jak bedziesz karmic piersia to jeszcze szybciej bo podczas karmienia cyckiem szybciej macica sie kurczy i brzuszek spada .jak cesarka to tu sprrawa ciezsza bo brzuch powoli spada macica tak szybko nie wraca do swoich rozmiarow no i co z tym idzie brzusio zostaje.jak najszybciej wbic sie w majtki sciagajace ,ja sie smieje ze na starosc to w stroju pletwonurka zostało mi spac!!i kupic sobie pas specjalny po porodzie no i balsamy ujedrniajace w ruch ,algi kawa i te sprawy a potem troche cwiczen 2 razy solka i nie bedzie sladu po ciazowym brzusiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie sie odezwalas 22222!!! czesc 🖐️ u mnie to najciezej sie zabrac za jakies cwiczenia, juz naprawde musze byc zdesperowana, zeby za cwiczenia sie chwycic, najbardziej lubie basen, na silownie sama nie ide, jak juz mam sie tam wybrac, to musze byc z kolezanka, ooo ale lubie biegac po plazy zwlaszcza!!!szkoda tylko, ze tu pogoda taka kijowa!!! dobrze wiedziec o tych porodach!Mnie tylko jedna kolezanka powiedziala, ze po cesarce dluzej zabiera dojscie do siebie, ale nie chcialam z nia dluzej gadac na ten temat, bo mowila ze miala straszny porod a rodzila w Anglii, a ja nie chce sluchac za bardzo dolujacych historii. Ja chyba pojde dzis wczesniej spac, bo musze zaczac wstawac o normalnych godzinach w koncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafetria us, a tobie chyba zal dupke sciska, bo nic nie wiesz o facetach, i pewnie sama bidulko siedzisz w domu i wrozysz sobie kiedy wyjde za maz 😭 😭 😭 no niestety moj maz do perfekcyjnych nie nalezy i czasem trzeba mu przypomniec o pewnych rzeczach,ale perfekcyjnych nie ma, ale nawet zanim go poznalam brudem nie zarosl, nie wali od niego, wiec uwazam ze trzyma sie w normach!!!na pewno metroseksualny nie jest bo balsamow do ciala nie uzywa, kredek do oczu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
ja rodzilam 10 lat temu w polsce i mam jakies porownanie i mowie ci ze tu jest ok nie ma sie czego bac,najgorzej jak ktos jezyka nie umie to wtedy sa poprostu nieporozumienia i ktos potem jest nie zadowolony jedna u nas miala zatrucie ciazowe i miala cesarke po cesarce utrzymywalo jej sie b.wysokie cisnienie musiala zostac w szpitalu jeszcze przez tyd po porodzie i skarzyla sie potem ze okropne jedzenie bylo, moral taki ze ona poprostu miala specjalna diete i nie jadla tego co wszystkie inne ,pewnie jej tam ktos o tym wspomnial ale ona jezyka ni w zab a potem niezadowolenie! najbardziej niezadowolone sa te co pierwszy raz rodzily i nie maja zielonego pojecia jak to w polsce jest!co do dojscia po porodzie to juz naprawde zalezy od osoby jedne szybciej jedne nie, jak jestes osoba energiczna a nie ciepla klucha to pewnie sie szybciej pozbierasz!p/s jak sie znalazłyscie na naszej klasie bo chetnie sie dolocze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat ta dziewczyna mowi dobrze po ang, z tym, ze to bylo jej pierwsze dziecko, na serio nie dopytywalam sie, cos bylo nie tak, ale to moja dobra kolezanka i jej powiedzialam, ze na razie nie chce sluchac takich historii, bo sie tylko zdoluje. Jesli chodzi o NK to najpierw we trzy wymienilysmy sie imionami z reala :-D a potem padla propozycja ze zobaczymy sie na NK, wiec podaje swojego mailika lentilka@buziaczek.pl tam wymienimy sie reszta 22222 pewnie zaciekawil Cie moj brudny, niechlujny maz, :-D :-D :-D bo juz zostalam zjechana...😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dzieczyny:) kurde co jest dzisiaj z tymi chlopami?? ja tez sie posprzeczalam z moim M:( mam plodne dni,licze na jakies przytulanie,a on mi mowi ze chyba nie da rady bo zmeczony jest,no myslalam ze wyjde z siebie, teraz siedze na kompie,ale zaraz mu powiem ze ma zlazic z lozka bo spac ide wiec pewnie mu przejdzie:) jutro znowu do roboty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lentika podejrzewam ze to ty widniejesz na ostanim znajomym u masonowej wiec cie zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko!!!tak tez sie domyslalam, ze to od Ciebie pochodzi to zaproszenie, wiec zaakceptowalam ta sympatyczna buzinke!!! Bier go za fraki i dawaj!!! 😍 😍 powodzenia😍😍 Nie przejmuj sie moim nickiem mnie tez sie czesto litery przestawiaja, nie nasza wina, te klawiatury jakies takie robia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
nieeee chcialam was poprostu zobaczyc i tyle. a do kolezanki z gory za 15 lat to sobie meza mozna zmienic!!!I od jednego dnia nieumycia nikt jeszcze brudem nie zarósł ani nie umarł wiec odpusc sobie,a co do bzykania to wiesz mi tez sie nie chce czasami na mojego spojrzec i ani nie mam na nic ochoty wiec co w tym złego ze czasami ktos sobie poleniuchuje!!!!!!!!wolnosc tomku w swoim domku i tyle.ok wchodze na skrzynke i pisze ci moje dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aukcje charytatywne
Na aukcji sa np polskie koledy :D moze zeby poczuc sie za rok w swieta jak w Polsce ktos kupi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jesli chodzi o to mycie, to ja i moj M, mamy rozne teorie, on uwaza, ze mezczyzni moga sie myc co drugi dzien, bo on nie stosuje balsamow i sobie usuwa jakas wastwe lipidowa czy cos,ale i wyjatkiem moze byc brudzaca praca, ja natomiast uwazam ze bezwzgledu na wszystko trzeba codziennie :-) Moj M ma tysiace wymowek na kazdy temat i , nawet zaczelam go nazywac excuse-er, chociaz nie ma takiego slowa :-) Oczywiscie, ze M mozna zmienic i to mu tez w czasie tej nieszczesnej nocy powiedzialam i to go najbardziej zabolalo i sie obrazil :-))) ale juz mu przeszlo, cale szczescie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane:)) wrocilam z Asdy, tyle siat mielismy ze z taxowki ledwo do domu doszlismy:P ale mam spokoj z obiadami na caly tydz i ciezsze rzeczy kupione na przyszly:) jutro jeszcze Sainsbery, bo musze tej wegetarianskiej wedliny poszukac, i wracajac na kebaba do Pakina-obiad z glowy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha lentilko, ja caly czas pamietam o tych przepisach tylko nie mam czasu. moze dzis, jakies mecze moj bedzie ogladal to sie odczepi na troche ode mnie i powpisuje co mam i lubie:) a tak wogole to co Ty gotujesz? Twoj maz lubi polska kuchnie? czy mieszkasz? troche po polsku a troche po angielsku? fasolka z tostem i te sprawy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez w ciazy i tez w UK
czesc dziewczyny, dawno mnie nie bylo. To eszystko przez prace.Jak przyjde to nic mi sie nie chce. Juz zauwazylam ze tyje, ale nie wiem czy to dzieckoczy przez to ze sie obrzeram. pozdrawiam was bardzo serdecznie. Wiecie co dalej mnie dreczy jedna rzecz.Mianowicie te 26 tyg. Przeciez jak im powiem ze jestem w ciazy i to bedzie np 30 tydz mojej pracy w tej firmiea oni beda znac moja date porodu topolicza ze zaszlam w ciaze jak mialam przepracowane np 23 tyg zamiast 26. Prosze was pomozcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×