Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiosenna kotka

DR SIREK -BIELSKO-CO SADZICIE?

Polecane posty

Gość gość
Ja miałam operację powiększenia piersi u dr Sirka 20 lat temu. Miałam wtedy 20 lat. Piersi zrobił mi super, jestem mega zadowolona. Jest jedno "ale" piersi wyglądają w dalszym ciągu bardzo atrakcyjnie, ale w dotyku zrobiły się b. twarde. Utworzyła mi się tzw.tkanka włóknista wokół implantu i niestety muszę wymienić wkładki. Zrobię to u dr Sirka. Mam do niego zaufanie. Zastanawiam się też nad zrobieniem plastyki brzucha. Niestety po 2-ch porodach wygląda brzydko, no i lata lecą. Ćwiczenia niestety nie pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suzyx Czy jestes już po operacji zmniejszenia biustu? A moze ktos inny jest mi w stanie odpowiedzieć na kilka pytań na ten temat,ja mam zabieg zaplanowany na koniec czerwca,mam wiele watpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuzyX
Do gość: niestety jeszcze nie, termin mam w sierpniu! Ale ok 20 czerwca umówiłam sie na wizytę bo mam kilka nurtujących pytań :) a czego chciałaś sie dowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje,ze odpowiedziałaś. Trochę sie martwię jak to jest po zabiegu,kiedy mozna wrócić do pracy,czy to faktycznie tak bardzo boli itd. Myślałam ,ze jestes już po zabiegu i opowiesz jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuzyX
Jeszcze nie, w sierpniu dam znac jak jest po :) ale z tego co wyczytałam to pewnie boli ale da sie przeżyć i obstawiam ze do pracy typowo za biurkiem bez dźwigania ciężarów mozna wrócić, tylko oszczędzając sie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoykA35
Ja zdecydowałam się na zabieg biustu dla poprawienia jego wyglądu na konsultacji zastrzegłam ze nie zależy mi na zmianie rozmiaru :) a ustabilizowanie wysokości i jedrnosci . doktor zaproponowal podszycie mięśnia z wypełnieniem implantem :) tlumaczyl ze podnosząc miesien zmniejszy się rozmiar automatycznie :/ rozmiar inplantu dobral wedlog tabelek wyliczonych z moich pomiarow obwodu wysokości rozstawu i szerokości u nasady piersi . implant wydal mi się duzy bo 380 ml ale doktor zapewnia ze efekt tylko przy takim wypelnieniu będzie zadowalający . obecnie nosze rozmiar 70 C , i MAM 85 CM W OBWODZIE . zABIEG ZAPLANOWANO NA 18 PAZDZIERNIK 2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćB
Witam Cie SuzyX to Ty masz 2 08 operacje u dr Sirka w Bielsku jeśli tak to internet jest dostępny telewizja darmowa sale 2 osobowe z łazienka weź kilka buteleczek wody mineralnej bez gazu jsk chcesz coś jeszcze to napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćB
Do SuzyX dziewczyny pytają gdzie masz operacje jak napiszesz ze prywatnie to zobaczysz co Ci napiszą jak kiedyś ze to reklama prywatnej kliniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuzyX
Do gośćB: Słabo bo naprawdę sa miłe :) każdy robi operacje jak chce... Ale wiadomo jak jest ludzie sa różni wiec juz nic tam nie pisze zeby nie wzbudzać awantur :) moge Cie prosić o @ gdybym miała jakies pytania? Moze powiedz mi jak długo tam byłaś po operacji 2 dni czy dłużej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćB
Cześć SuzyX ja operacje miałam we wtorek o 8 rano a w czwartek po 10 rano wypis do domu wszystko było bardzo dobrze a na opatrunki jeździłam dwa razy w tygodniu tak jak pisałam do szpitala małe buteleczki wody jakieś małe jogurty wieczorem dostaniesz kolacje kawy niepozwalaja po takiej operacji kilka dni pic pisz co jeszcze chcesz wiedzieć będę tu teraz cześciej zaglądać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćB
Tez jestem tego zdania ze sa miłe tylko czasami któraś wypali ze jak prywatnie to to reklama a i tak jest inaczej prywatnie operuje jeden lekarz masz codziennie z nim kontak zupełnie ninaczej niż na NFZ opieka super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćB
SuzyX przeczytaj wpis od agatek na wizaz to co opisuje to jakaś masakra co przeszła psychicznie i taka jest różnica miedzy prywata a NFZ mnie włosy dęba stanęły jak to czytałam a podobno tak cudownie w Łacznej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuzyX
Do goscB przed chwilką czytałam! Straszne... No różnica mega bo wszyscy w Bielsku są mili juz od początku, spóźniłam sie 10min a Pani sie śmiała ze to zegarki sie spieszą ;p Ja mam pytanie co polecili Ci na blizny i jak często to stosowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćB
SuzyX po 5 tygodniach od zabiegu stosowałem plastry które zakłada sie na 23 godz odkleja myje szarym mydłam i jak wyschną zakłada sie je na następne 23 godz one działają miesiąc sa bardzo wygodne bo wycięta jest kotwica i kółko na brodawkę poleciła mi je pielegniarka pani Ewa jak chodziłam na opatrunki bo tylko ona je robi a wcześniej tylko maść betadyne i gaziki ona wszystko mówi na opatrunkach a po 3 miesiącach zaczęłam stosować Dermatix ultra trzy razy dziennie jak coś Ci sie przypomni to pisz zawsze chętnie odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćB
SuzyX w tej klinice człowiek czuje sie mega super wszyscy sa bardzo bardzo przyjaźni dla pacjenta lekarze pielęgniarki pianie salowe jest fajna atmosfera z tymi pidzamkami to spoko góra rozpinana jest najlepsza bo do zmiany opatrunku wygodna a buteleczki z drenów można dać w pasie do spodenek ja tak miałam było spoko pozdrawiam trzymam kciuki za Ciebie bądź dzielna bo ja jestem już 8 miesięcy po i ćwierkam z radości to pierwsze lato z zarabistymi piersiami jestem szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuzyX
GośćB a gdzie mozna kupic taka piżamkę zapinana z przodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćB
SuzyX ja kupiłam w sklepie klimczok na 2 pietrze w Bielsku możesz poszukać na internecie tez bywają może h& m i na sierpień to krotki rękaw pozdrawiam pisz jak coś :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja mam zabieg jutro rano,straszńie sie boje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćB
Do gość Wszystko bedzie super jesteś w bardzo dobrej klinice za pare dni będziesz szczęśliwa a za pare miesięcy będziesz skakać z radości pozdrawiam napisz jutro po zabiegu jak sie czujesz trzymam kciuki myśl tylko pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje napisze na pewno właśnie jadę na zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćB
Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćB
Do gość jesteś już w swoim pokoju napewno jest wszystko dobrze jak sie poczujesz lepiej napisz kilka słów Jestes Wielka teraz tylko bedzie lepiej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za miłe słowa tak już po, wszystko ok personel miły a pan doktor Sirek cudowny człowiek jeszcze raz dziękuje za dodanie mi otuchy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćB
Jak sie czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćB
Pisałam ze wszystko bedzie dobrze a dr Sirek to naprawdę cudowny człowiek cały personel jest super duże brawa dla Ciebie odpoczywaj jak bedzie coś bolało to powiedz pielęgniarce to zaraz dostaniesz tabletki z jakiego rozmiaru zmniejszalas i jaki masz teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuzyX
Do gość ;) daj znac jak było?! ;) ja mam zabieg dopiero w sierpniu ale iż sie boje, napisz jak sie goji, jak efekty kształt itd... ;p jak opowiesz bedzie mi raźniej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam rozmiar g teraz myśle ze jakieś c, suzy nic sie nie martw jest naprawdę dużo lepiej niż myślałam jedyne co boli to głowa i kręgosłup od leżenia w jednej pozycji poza tym nic nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćB
Super ze tak to zniosłas do spania podnieś trochę oparcie w łożku lepiej sie śpi w pozycji pół siedzącej z rozmiarem masz tak samo jak ja teraz po 8 miesiącach maja rozmiar D sa piękne jędrne jak u 20 latki jeśli możesz napisz ile masz lat :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 31 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×