Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiosenna kotka

DR SIREK -BIELSKO-CO SADZICIE?

Polecane posty

Gość gość
Jeden cycek zrób u Sirka a drugi u Szczyta porównasz i dorobisz tam gdzie lepiej wyglądasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiczek0000
haha świetnie ;] to może mi chociaż powiedźcie czy na konsultacjach pokazuje jakieś zdjęcia ze swoich dokonań czy raczej żadna z Was o to nie pytała ? Nie róbcie sobie jaj, po prostu nie chce "kupować kota w worku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela_bielsko
Dziewczyny, właśnie dzisiaj o 8 miałam konsultację w sprawie nosa. Byłam tam chyba z 40 minut. Doktor jest bardzo spokojny, miły i wszystko mi wytłumaczył. Pokazał mi mnóstwo innych zdjęć i opowiedział o każdym szczególe. Obsługa była bardzo kompetentna. Już mam termin ustalony i nie mogę się doczekać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ewela_bielsko: dlaczego akurat zdecydowałaś się na tego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sistars2
W tym roku miałam plastykę nosa już po ściągnięciu opatrunku bardzo mi się podoba. W klinice jest. miła atmosfera, personel jest o.k. . Nie rozómię aluzji jeśli chodzi o pana doktora Sirka. A tym bardziej że miałam u pana doktora Sirka powiększany biust (1999 roku) i jestem bardzo zadowolona z oby dwóch zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może mogła byś mi wysłać zdjęcia swojego nowego noska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela_bielsko
Odpowiadając na pytanie "gość": Jak pisałam w poprzednim poście jestem po konsultacji i przed zabiegiem korekcji nosa. Zdecydowałam się, że wykonam zabieg u doktora Sirka, bo słyszałam i czytałam o nim mnóstwo pozytywnych opinii, polecali mi go też inni (znajomi, znajomi znajomych itp.), wiem, że Sirek jest konsultantem wojewódzkim na śląsku w zakresie chirurgii plastycznej, więc ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Jeśli prowadzi klinikę chyba jakoś od 1990 r., to operacji wykonał chyba wiele... oczywiście są tez negatywne opinie o nim, jak o każdym... co do nosów to przy wielu nazwiskach na kafeterii są negatywy, ale widocznie taka specyfika tego zabiegu. Nie biorę aż tak do siebie tych wszystkich negatywnych opinii, bo najłatwiej jest wyrażać niezadowolenie w sieci, większość z tych opinii była o depresji, zmarnowaniu życia itp... czyli właściwie "gorzkie żale" bez konkretów. Nie byłabym sobą, gdybym nie poszła do innych specjalistów na konsultację. Byłam u dwóch w Katowicach (pan i pani - nie będę podawać nazwisk) i dopiero po dzisiejszej konsultacji byłam pewna, że chcę go wykonać właśnie u doktora Sirka, więc umówiłam termin. Ufff ale się rozpisałam! To chyba te emocje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy masz operację? Ja cały czas szukam, ale jeszcze nie zdecydowałam się na nikogo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela_bielsko
Odp. do "gość". Termin zabiegu mam ustalony na 29 kwietnia. Niech to będzie ostatnia Wielkanoc z moim krzywym kulfonem i adiós! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może mi napiszesz jak poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela_bielsko
Oczywiście, że podzielę się moimi wrażeniami :) Może umów się na konsultację, to do niczego nie zobowiązuje, poza tym, że trzeba zapłacić 123 złote, ale może akurat pomoże podjąć Ci decyzję na tak albo na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak pisalam wczesniej 01.04.2014 mam zabieg powiększenia piersi. Dlaczego on? Znajoma robiła w Bytomiu zapłaciła chyba 9 tyś ale ma jedną pierś wyżej drugą niżej tzn sutek.Sama mów ze niby ok ale ona sama poszłaby teraz do SIRKA ale nie miała takich środków. Mówi ze widziałam piersi od swoich znajomych zrobionych przez SIRKA i mega go poleca. POnadto przeczytałam cały chyba internet:) na jego temat i ANI JEDNA ZLA OPINIA NA TEMAT PIERSI. Tylko na temat nosów:).POnadto byłam osobiście i mnie przekonał. Bardzo konkretnie , dokładnie i solidnie podszedl do sprawy. TAk więc byłam w lutym upewnić się ,że nie chce a wyszłam z terminem 01.04.2014 .Teraz 17.02.2014 byłam na konsultacji ponownej (darmowej) i wizycie anestezjologa i jestem gotowa. Pokazano mi sale .Jedyne do czego sie moę przyczepić to ,że nie ma dyskrecji przy rejestracji. Co jest trochę niezręczne. Ale napewno zdam dużą relację z tego jak było ...o ile przeżyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ewela_bielsko: super, czekam na relacje po operacji :) Masz rację powinnam umówić się na konsultację, ale chciała bym być prawie pewna gdy już wybiorę się na konsultację bo jakiego lekarza bym nie wybrała mam strasznie daleko do niego iż pochodzę ze wsi. Od razu napisze że nie chodzi mi o pieniądze tylko o te godziny co trzeba jechać do bacha841: dużo było tych złych opinii na temat nosa? może wiesz jakie to były opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela_bielsko
Dziewczyny pamiętajcie, że jestem przed zabiegiem korekcji nosa, więc nie chciałabym wracać do postów od tych niezadowolonych osób. Ja też się dużo naczytałam, ale jak pisałam wcześniej, podjęłam decyzję, że zabieg nosa wykonam u Sirka i tego będę się trzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie jak zalezy Ci na odpowiedzi mozesz przestudiowac sobie te forum. TYlko 20 str i tutaj tez jest kilka.Ale nie pamietam zeby byly jakies konkretne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem 3 lata po operacji nosa od sirka i jestem zadowolona wiec spoko nie bój się -to dobry lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no zgodze sie sirek robi naprawde sliczne dziewczece noski a te wszystkie negatywy to nakreciły dziewczyny którym nie wyszło,ja tez jestem bardzo zadowolona myśle że gdyby sirek urodził się w warszawie miałby tłumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaAllegra888
Dr Sirka polecam w 100 % zrobił mi perfekcyjny biust-jestem mega zadowolona! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betibell
Ja też byłam na konsultacji niedawno i ponownie będę operować biust u tego lekarza ( wymiana implantów) Doktor pokazał mi jakie teraz są i zdecydowanie jestem na tak. Chciałam zabieg przeprowadzić już w lipcu ale doktor odradził mi ten termin ze wzgledu na moj wyjazd w sierpniu w ciepłe kraje:) Terminu jeszcze nie mam ale juz się cieszę na nowe większe oczywiście cycuszki. Sirek operował mi też nos prawie 8 lat temu i biust 10 lat temu. Jestem zadowolona z zabiegów do dziś, ale piersi jednak chcę większe ( mam 300 cc, będę mieć 430:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uszka
Dr Sirek przeprowadzał u mnie zabieg korekcji odstających małżowin usznych i jestem bardzo szczęśliwa :) Dr Sirek na konsultacji wszystko wytłumaczył a w dzień operacji zrobił to perfekcyjnie, jest świetnym specjalistą...bardzo sympatyczna i miła osoba.. Ból w trakcie operacji żaden a po do przeżycia ;) polecam każdemu tą klinikę :) :) moje Uszka są teraz śliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina Bielsko
@ ewela_bielsko Jestes juz po kochana??? Napisz prosze swoje spostrzezenia, za kilka dni bede w Bielsku i planuje u doktora S. podobny zabieg. Na codzien mieszkam poza granicamu kraju i bardzo zalezy mi na czasie. Z gory wielkie dzieki :) Ewelina, BB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancia7777
Cześć dziewczyny miałam kilka tygodni temu operację piersi u dr Sirka, napiszcie czy coś Wam mówił o masażach piersi? Wszędzie na forach dziewczyny piszą o tym... Napiszcie jeszcze czy mówił Wam, że w razie pojawienia się torebki to zrobi operację jej usunięcia za free. Dostałyście gwarancję na implanty? Mnie też wkurza brak dyskrecji w recepcji, pełno ludzi, a Panie otwarcie mówią o moim zabiegu. W DODATKU PODAJĄ SPRZECZNE INFORMACJE PANIE W RECEPCJI ZAPEWNIAŁY MNIE, ŻE DOSTANĘ GWARANCJĘ NA IMPLANTY I W RAZIE ICH SAMOISTNEGO USZKODZENIA OPERACJA ICH WYMIENIENIA RÓWNIEŻ BĘDZIE DARMOWA, A PAN DOKTOR NA KONSULTACJI PRZED OPERACJĄ POINFORMOWAŁ MNIE, ŻE DOSTANĘ ZA FREE TYLKO IMPLANTY A OPERACJĘ MUSZĘ SOBIE SAMA PŁACIĆ. PARADOKS. Dodatkowo oburzył mnie brak konkretnych informacji o komplikacjach poza; torebką i krwiakami, wszystko ogólnie w sumie żadnych konkretów, wszelkie informacje wyciągałam siłą. Anestezjolog wogóle mnie o niczym nie informowała (zagrożeniach) tylko kazała zrobić badania, a zabrakło jednego z ważniejszych tkj RTG piersi. Również informowano mnie na 1 konsultacji, że mogę ćwiczyć po miesiącu może półtora, a na 2 konsultacji przed zabiegiem; że mogę ćwiczyć po dwóch i pół miesiącu. Wszystko dowiaduję się z neta. A jaką informację wy dostałyście? Ogólnie z piersi jestem bardzo zadowolona ale ta cała otoczka sprzecznych informacji zraziła mnie do kliniki, trochę to mało profesjonalne, czytając opinie z przed lat trochę obsługa zmarniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kato2014
Witam, Mnie tez denerwuje gdy w recepcji w ktorej jest pelno ludzi mowi sie otwarcie o zabiegu! Ja zdecydowalam sie na podniesienie i powiekszenie piersi wlasnie czekam na zabieg. Bardzo sie boj***adania mam zrobione oprocz rtg klatki nikt mnie o tym nie poinformowal. Ancia7777 jakie masz implanty? Zadowolona jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancia7777
Mam implanty duże 440 mentor teksturowane anatomiczne gdyż miałam obwisłą skórę i Pan doktor zalecił mi takie aby ją wypełnić. Z efektu jestem bardzo zadowolona choć piersi są twarde ale mam nadzieję, że niedługo zmiękną. Czytając różne fora dziewczyny pisały, że lekarze kazali im masować piersi. Mnie nikt nie zalecał tego, jak będziesz po zabiegu zapytaj się o to. Ja też się cholernie bałam, zwłaszcza tego, że się nie obudzę z narkozy ale zaraz po operacji czułam się super... wogóle mnie głowa nie bolała ani nie wymiotowałam, dopiero po podaniu śr przeciwbólowych miałam małe mdłości ale jak napiłam się wody to przeszły. Przez pierwsze 2 doby bardzo mnie bolało, środki przeciwbólowe nie za bardzo pomagały nie mogłam uwierzyć że za 2 dni wychodzę przy takich bólach. Gdy mnie pielęgniarki zapewniały, że 3 dnia będzie lepiej nie mogłam uwierzyć ale rzeczywiście w 3 i 4 dobie było dużo lepiej. Teraz nie czuję bólu poza nocą, trzeba spać na plecach, prawa pierś mnie boli a rano kręgosłup. Już kupiłam 5 nowych staników piersi w końcu prezentują się super. Jak będziesz po zabiegu to napisz jak poszło, a jeśli masz więcej pytań to pisz :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancia7777
Dodam, że przy takich dużych implantach piersi nie są wielkie mam takie normalne C. Ale już zauważyłam, że jest problem z dobraniem niektórych bluzek które po prostu w biuście są małe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za odpowiedz. Ja mam miseczke B i bede miala mentory 280 takze biust bedzie mial po podniesieniu i wlozeniu implantow rozmiar male D Jak bylam na konsultacji to w poczekalni byla dziewczyna 10 dni po zabiegu i przerazilam sie tak ja bolal biust ze nie umiala wysiedziec w jednym miejscu... To chyba musi bardzo boleć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancia7777
Dziwne te rozmiary, ja miałam też miskę B co prawda miałam luźną skórę ale dr powiedział, że nie muszę jej podnosić tylko wypełnić implantem i miałam wsadzone 440 i wyszła mi miska C. Więc nie mam pojęcia jak to jest. Nie wiem co się działo tej dziewczynie ale ja po 10 dniach już się czułam super i nic mnie nie bolało, wiadomo, że się czuje ten fakt, że jest się po operacji i trzeba się ruszać powoli ale że nie mogła wysiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam obwisły biust i to bardzo... Dlatego musi podniesc, co do wielkosci miseczki to tez tego nie rozumiem ;) ja nie chce miec duzego biustu gdybym miala swoje na miejscu tzn wyzej to by mi takie wystarczyly :) Dzieki za wszystkie informacje, musialam przelozyc date zabiegu na koniec pazdziernika, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym tygodniu jestem umówiona na pierwszą konsultację w sprawie powiększenia piersi u dr. Sirka. Czy mogłybyście napisać ile czasu minęło w Waszym przypadku od pierwszej konsultacji do zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, ja wybrałam termin zabiegu miesiąc po pierwszej konsultacji, nie było z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×