Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiosenna kotka

DR SIREK -BIELSKO-CO SADZICIE?

Polecane posty

Gość gość
ile bierze z inpanty piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona pacjentka
Miałam zabieg w styczniu i płaciłam 15 400 za implanty Mentor. Nie wiem, czy to dużo, czy to mało. Sugerowałam się raczej kompetencjami chirurga i jakością implantów a nie ceną. Jestem meeeeeega zadowolona i kocham moje nowe piersi :) :) Są piękne, a mąż i koleżanki mówią, że wyglądają naturalnie. Pani z recepcji proponowała mi zabieg na raty, ale się nie zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anija85
Czesc dziewczyny :) wlasanie leze w klinice po operacji nosa.mialam wczoraj w ogolnym znieczuleniu.. Nic nie boli.. Bolalo tylko przez chwile po wybudzeniu ale szybko przeszlo :) siniacZki nabieraja kolorkow i opuchlizna sie powieksza.. Nosek jest poki co dwa razy wiekszy i wypchany.. Ogolnie mam ponoc duze obrzeki i ledwo oczka widac ale jest ok :) Gorzej wyglasam niz sie czuje :) opieka super, mile i zyczliwe pielegniarki.. Polecam!! Sam kontakt z dr Sirkiem tez super, wszystko wytlumaczyl, bardzo opanowany i cieply chirurg. Zobaczymy za jakis czas jak efekty, narazie tylko widze ze jest leciutko podniesiony :) nie bojcie sie dziewczyny.. Powodzenua!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczorek001
Od mojej konsultacji, minęło tyle czasu ze prawie zapomniałam jak będzie wyglądał mój biust po włożeniu implantu, uporczywie wyszukiwałam w internecie kobiet, które miały podobna wejściówkę i wybrały taki sam rozmiar implantu co ja. Okazywało się ze praktycznie każda z nich miała inny rozmiar końcowy. Więc nie wolno się sugerować samym rozmiarem, gdyż ten sam rozmiar implantu może dać całkiem inną wielkość piersi. Dużo piszę o tym w internecie. To zależy bardziej od szerokości i wysokości implantu, wtedy inaczej się układa co daje różny rozmiar. Ja mam operacje za niecałe dwa tyg. Już nie mogę się doczekać ;D Mam nadzieję że wszystko pójdzie dobrze, a za parę lat gdy zdecyduje się na dziecko moje piersi nie zmienia kształtu (dr mówił, że tak nie powinno się zdarzyć, ale czytałam różne rzeczy. ...) Może są tu jakieś mamy, które powiększyły piersi przed ciążą i mnie pocieszą potwierdzając że po ciąży ich piersi nie zmieniły kształtu ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile czeka się od pierwszej konsultacji do zabiegu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ostrzegam przed tym lekarzem-mi życie zmarnował i niestety nie jestem odosobniona,naprawdę się zastanówcie bo lepiej pojechać gdzieś dalej niż potem być w depresji całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczorek001
W jaki sposób zmarnował Ci życie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałam że w plastyce nosa nie jest specjalistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nosach jest pewnie mierny, gdyz wiele wpisow z tego tematu usunieto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hihi.. dobrze ze choć w cucusiach jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie od pierwszej konsultacji do zabiegu minelo dokladnie 12 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upss to nie mam się co spieszyć. Zabieg planuję na styczń 2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam 4 lata temu nos u dr sirka i wyszedł super-jest malutki naturalny piękny....wiem,że nosy są najtrudniejsze ale w moim przypadku było warto...dziękuję doktorze i polecam jeśli chodzi o nosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbaskazz3
zgodzę się z przedmówczynią...jestem już 2 lata po operacji noska od sirka i jest naprawdę piękny-zgrabniutki,śliczny,mały...moja koleżanka też robiła i jest super...wiec dr dokładnie wie co robi...mi życie uratował bo pozbyłam się kompleksów....uwielbiam go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy któraś robiła biuścik w tym roku u Sirka ? Jakie wrażenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobradel
hej kto planuje zabieg powiekszania piersi na poczatek przyszlego roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslę umówic się na konsultację do Sirka w syczniu, ale robiłam usg piersi i mam spore cysty, wiec nie wiem czy bede kwalifikować się do zabiegu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc kobietki, jestem po pierwszej konsultacji chcę powiększyć biust i po ogledzinach doktora wyszło ze trzeba zrobic podniesienie biustu, bardzo chcę powiększyć cycorki ale nie podoba mi sie to ze bedzie blizna w kolo sutka. Czy ktoras z was robiła podniesienie u dr Sirka i jak wyglada sutek po operacji, czy jest on wrazliwy tak jak i przed zabiegiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny , proszę o poradę, nie wiem na jaki termin się zdecydować na powiększenie piersi. Zawsze przedkładam wszystkich przed sobą. Jak szybko można być "użytecznym", tzn ćwiczyć lub jechać np na narty - przynajmniej jako kierowca po operacji. Czy 4 tygodnie wystarczą? I jak to jest z tym bólem? Piszcie proszę , bo czas mi ucieka. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukujemy modelek i modeli z Warszawy do Bazy Modelek na szkolenia z zabiegów medycyny estetycznej. Zapewniamy każdej modelce przez okres 6 miesięcy m.in. jedno szkolenie. Prosimy o kontakt wszystkich zainteresowanych info@bazamodelek.com W mailu prosimy o podanie nr.tel. Zapraszamy na nasz profil https://www.facebook.com/modelkiszkolenia Prosimy również o cierpliwość do każdej zgłoszonej osoby oddzwonimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_36
Witajcie. Ja powiększałam podnosiłam piersi przed wakacjami. Niestety dwójka dzieciaczków wyssała z nich prawie wszystko. Sutek wygląda nawet lepiej niż przed :) bo jest mniejszy i jakiś taki ładniejszy, no a czuły tak samo jak przed :p Szycie wokół sutka - śladu nie ma. Szycie na piesiach - ślad jest, ale blizna zanika z tygodnia na tydzień, smaruję kremem perłowym . Ogólnie jestem bardzo zadowolona i zdecydowanie lepiej się czuję. Jak nie teraz to kiedy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr sirek doprowadził do tego,że po jego praktykach lekarskich nie mogę normalnie funkcjonować...wszystkie złe wpisy usuwa...nie wiem jak ten człowiek ma sumienie operować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenna eris3
też jestem poszkodowana przez tego pseudo doktora-zniszczył mi zdrowie i nawet nie przeprosił.Pisz do mnie to dr i tak to wszystko usuwa...juz kiedyś tu pisałam,ale cię nie pocieszę nie jesteśmy jedyne poszkodowane przez tego "fachowca" operacje.plastyczne@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenna eris3
Już kiedyś napisałam taki post.http://f.kafeteria.pl/temat/poszkodowani-od-dr-sirka-p_5610836 Wklejam link gdyby ktoś nie wierzył. Ofiary praktyk lekarskich dr sirka latami i niestety do końca zycia borykają się ze złamaną psychiką i zniszczonym zdrowiem. Lekarz siedzi bezkarnie i operuję. Pamiętam,że wtedy zgłosiło się do mnie jakieś 5 osób ale żadna nie chciała podać sprawy do sądu-bo się nie uda,bo z lekarzem się nie wygra itd...bo nie mam na to pieniędzy...wiem pieniądze są wielką przeszkodą,ale tu już nie chodzi o wygraną a o uświadomienie,że nie może siedzieć z czystym sumieniem wysyłając na kolejne poprawki bez żadnej odpowiedzialności. Mówiąc tylko no spróbujemy coś poprawić jakbym była królikiem doświadczalnym.Kto mi zapłaci za zepsute zdrowie przez tego lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
irenna a może napiszesz konkretnie,co takiego operował ci doktor,że tak strasznie jesteś poszkodowana Przecież na tym forum możesz napisac dokładnie o co chodzi i nie owijac w bawełnę.Nikt ci tutaj niczego nie usunie a tak każdy traktuje twój wpis niepoważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie, nic z tego nie wynika.... Może warto iść do psychologa, albo psychiatry. Jak widać, to nie problem ciała tylko głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossiaczek
Czesc dziewczyny, ja u Sirka mialam juz robiony nos, piersi i ostanio brzuch. Nos jeszcze w latach 90tych (jest wciaz fantastyczny). Piersi mialam w 2003r a w tym roku brzuch. Z kazdym razem bylam zachwycona zarowno wynikami operacji jak i cala otoczka, podejsciem atmosfera, personelem. Teraz ostanio po operacji lezalam ponad tydzien w klinice, w jednym miejscu blizna nie goila sie tak idelanie i doktor zalecil zebym zostala jeszcze dwa dni wiecej. Teraz jestem pol roku po zabiegu i nie ma zadnego sladu po tej malej rance. Brzuszek cudowany, plaski! Dziwie sie ze tutaj jest tak wiele negatywnych opini dotyczacych nosow, podczas mojego pobytu w klinice bylo 3 pacjentow po operacji nosa, a bylam tam tydzien. Poza tym zawsze jak sie idze na zmiany opatrunkow to tez czekaja ludzie z opatrunkami nosa, zawsze. Mam wrecz wrazenie ze on ze wszystkich operacji robi najwiecej nosow i moze wlasnie dlatego tyle zlych opini ? Bo wiadomo ze czesciej ludzie narzekaja niz chwala. Pan doktor jest swietnym specjalista i naprawde dobrym czlowiek, z pelnym sumieniem moge go polecic. Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola M
Minęło pół roku od mojego zabiegu. W tym tygodniu byłam na konsultacji. Właśnie zobaczyłam zdjęcia sprzed operacji. Niby pół roku a już wcale nie pamiętam siebie z tamtego okresu, jak nie ja. Moje piersi są piękne, a ja czuję się mega kobieco. Polecam Wam wszystkim tego specjalistę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Część dziewczyny. Jestem po konsultacji u dr Sirka w Bielsku-Bialej. Dobrał mi Mentory 280 bo większe nawet by się nie zmieściły. Jeśli chodzi o wielkość nie mam zastrzeżeń. Nurtuje mnie jednak miejsce cięcia. Zdecydowanie zaleca pod piersią, a ja chciałam wokół brodawki. Czy któraś z Was byłaby w stanie się wypowiedzieć a nawet przesłać zdjęcie samej blizny? WhatsUp 506853454

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie kobietki, właśnie wczoraj mialam operacje podniesinia i powiekszania piersi, caly zespół medyczny przed operacja fantastyczny, miła atmosfera pomaga sie rozluznic. Srodki przeciwbólowe pierwsza klasa naprawde praktycznie nic nie boli, no i opieka super kobietki bardzo mile i pomocne w każdej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×