Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiosenna kotka

DR SIREK -BIELSKO-CO SADZICIE?

Polecane posty

Gość Babska draff
Klinika z zewnatrz jest bardzo ładna na ul.bystrzańskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fikuśny fiołek
No rzeczywiście rozruszało się to forum....juz 17 stron ,pamietam jak długo bylo 9. Tylko tak jak pisała poprzedniczka piszcie konkrety o swoich doswiadczeniach po operacjach lub ewentualnie przed...\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to właśnie takie strony(elestyczna) podnoszą twoje kompetencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak do końca to nie wiem co tam p*********e ale zapamietajcie sobie jedno Siras rules czyli Sirek rządzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie kultura ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suffer inconvenience
Czy jest tu na forum jakaś osoba po udanej korekcie nosa i czy może polecić dr ? Z góry będę wdzięczna za jakiekolwiek wpisy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suffer inconvenience
Dodam jeszcze tylko,że miałam kontakt z dziewczyną która sama była po korekcie nosa od sirka z tego co pisała udanej i że zna 4 swoje koleżanki którym też zrobił super nos.... Czy jest więc jeszcze ktoś kto mógłby go polecić jeśli chodzi o nos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suffer inconvenience
A jakieś normalne wpisy tu się jeszcze kiedykolwiek pojawią ? Będę czekać cierpliwię.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani ze śląska
Normalny wpis...o.k Ja miałam korekte nosa u sirka...3 lata temu. Jestem zadowolona,nie miałam żadnych komplikacji,nosek wyszedł naprawdę super,a jeszcze po mnie robiła koleżanka i też nie narzeka. Kazdy chirurg ma swoją czarną stronę,ale sirek operuję już 20 lat i ma niezłe doświadczenie....ja jestem super zadowolona. Idź śmiało...ja z mojej strony serdecznie polecam...choć oczywiście ryzyko jest ale u każdego chirurga. Sirek to naprawdę dobry specjalista,mozna mu zaufać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani ze śląska
Dodam jeszczę,że to prawdziwy lekarz z powołaniem w tym co robi...nie z przypadku poszedł na chirurgię plastyczną bo jest naprawdę świetny w tym co robi . Także ja z moich doświadczeń polecam a zrobisz już jak zechcesz. Trzymaj się,głowa do góry i nie czytaj tych głupich komentarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suffer inconvenience
Do Pani ze Śląska Dziękuję serdecznie za wpis. Uspokoiłaś mnie. Jeszcze raz dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani ze śląska
Nie ma za co-jak masz jeszcze jakieś pytania to smiało pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suffer inconvenience
Czy operacja nosa bez względu na to jaki sie ma nos przed kosztuję 6500 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do runner
Konsultacja polega na tym,że dr wypośrodkuję czego oczekujesz i dobierze implanty...nie ma ustalonej granicy ile trwa konsultacja dla jednych jest to 0,5 godz dla innych 15 min. Piersi bardzo bolą po operacji niestety,u mbie było ciężko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do runner
Aha jakbys jeszcze miała jakieś pytania to pisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysuia
Ile kosztuję konsultacja w sprawię nosa u Sirka ? Czy dr robi symulację komp,czy pokazuje zdjęcia innych pacjentek ? Jak wygląda taka konsultacja przed op nosa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Mysiua
Dr nie robi stymulacji komputerowej,mówi co może zrobic a co nie. KOnsultacja trwa w zależności od potrzeb....czasem nawet godz. To tak w skrócie...a na kiedy jestes umówiona na konsultację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Mysiua
Nie ma tzw konsultacji w sprawie nosa są to ogóle konsultację...ja płaciłam 100 zł ale teraz jest chyba drożej coś ok 130 zł. Jeszce jakieś pytania ? Pisz smiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Mysiua
Głowa do góry,nic się nie bój będzie o.k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysuia
A czy to prawda,że w lecie nie powinno się mieć operowanego nosa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Mysiua
Dr sirek raczej preferuję nie robienie operacji nosa w lecie.... ja miałam robiony w październiku ale może to pzrypadek...nie wiem....zapisz sobie najlepiej wszystkie pytania na kartce które chcesz zadać. Powodzenia i ślicznego noska jak mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wisażystka
Jestem bardzo zaskoczona,że przez jakis czas dr sirek miał tak duzo złych wpisów....no chociaż w pewnym sensie rozumiem bo najwięcej osób pisze którym op sie nie powiodła.... ja uważam dr sirka za prawdziwego mistrza ,wie co robi. Każdy ma swojej niezadowolone pacjentki ale dr sirek ma też masę zadowolonych mi,in mnie. Dziekuję dr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wisażystka
Ja też byłam zaskoczona taką masą negatywów... sirek to naprawdę dobry lekarz,nie jest nastawiony na zysk.... dobrze ,że znowu zaczeło być o nim pozytywnie. myślę,że te negatywy też są potrzebne i nie mam pretensji do dziewczyn które piszą o nim źle bo pewnie ich to boli ale my którym sirek wykonał super operację też musimy go bronić bo w pełni na to zasługuje. Tym którym op się nie powiodła...naprawdę mi przykro,ale wiem,że to nie winna sirka po prostu te operację są skomplikowane i tak naprawdę nikt nie wie jak to się skończy...mi na szczęście wszystko super się udało i wam tego życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wisażystka
Ważne,że teraz znowu się uspokoiło i ludzie piszą pozytywnie... dr sirek miał chyba 11 stron samych pozytywów przez pierwsze lata założenia konta na kafeterii....to o czymś świadczy...a przecież jest coraz lepszy...tak sądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie dokładnie znajduję się klinika ? gdzieś blisko dwora głównego pkp ? Wybieram się tam na konsultację,niestety nie znam za bardzo Bielska bo jestem z Krakowa. Mapka na necie mi nic nie daję bo wiecie ,nie mam orientacji w terenie. Mógłby ktoś szerzej napisać gdzie znajduję się klinika i jak do niej łatwo trafić. będę czekać na wasze wpisy.... chodzi mi o to koło którego dworca w bb jest najbliżej ? bb główna,leszczyny czy mikuszowice ? Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wisażystka
Nie wiem jak ci to dokładnie napisać.... wysiądź na dworcu bb leszczyny i pytaj się o ulicę bystrzańską. klinika jest blisko drogi cała niebieska....koło niej jest przystanek mzk ale nie wiem dokładnie jakim numerem można tam podjechać. To tak w skrócie jakbyś miała jeszcze jakieś pytania to pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak wysiądę w tym bb leszczyna to daleko to jest ? na nogach tak w przybliżeniu ile minut ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak jest z uszami ? jak operuję uszy ? bo z tego co czytam to on jest najbardziej od nosów i biustu ? Kiedy można już sobie zoperowac uszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
była tu niedawno pani która chciała zoperować uszy córki,musisz z nią nawiązać kontakt,może jej córka jest już po operacji...zostaw maila swojego...pa pani pisała kilka tyg temu więc jest wielce prawdopodobne,że jej córka jest już po operacji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ta pani córka zoperowała już sobie te uszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×