Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiosenna kotka

DR SIREK -BIELSKO-CO SADZICIE?

Polecane posty

Gość Malaga11
Hej. Bardzo proszę o kontakt z dziewczyną która była pacjentką u Pana doktora Sirka w Jego klinice. Bardzo mi zależy na chociażby rozmowie telefonicznej z osobą która poddała się zabiegowi powiększenia biustu. Mega się stresuję tym wszystkim ale wreszcie stać mnie na powiększenie mojego maleńkiego A do pełnego B. Czytam tutaj wiele komentarzy na temat zabiegów i widzę, że są pozytywne ale wiadomo mega się waham. Jest mnóstwo klinik i dobrych lekarzy do wyboru którzy różnie się cenią za ten zabieg , ale mi przede wszystkim chodzi o pełen,100% profesjonalizm. Zależy mi na tym aby dodatkowo się nie stresować jeszcze tym czy wszystko "pójdzie" jak powinno. Proszę bardzo o pomoc. Wiele to dla mnie znaczy. Jeśli któraś z Was będzie chciała mnie wspomóc proszę o kontakt mailowy. slimline11@wp.pl Pozdrawiam ciepło i z góry dziękuje za odzew :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusha
Miesiąc temu miałam operacje powiększenia piersi oraz korektę nosa. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Ból pooperacyjny niesamowity. Bardzo cierpiałam, ale warto było. Dr Sirek świetny chirurg. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość oczko
Hej dziewczyny. Tydzien temu miałam operację powiek gòrnych. Super opieka, nic nie boli , no może tylko po, ale warto!!!!! Pan doktor super człowiek. Wszystko wyjasnij i nawet w trakcie operacji wszystko mòwił. Dziewczyny warto zrobic coś dla siebie. Efekty już sa!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sparks0
Hej dziewczyny jestem umówiona na konsultację ale dopiero na lipiec ,jak każda mam wątpliwości :( powiedzcie proszę jakie są piersi po operacji w dotyku bo czytałam rożne bzdury : że zimne, że twarde ,że lepsze małe niż sztuczne a tak naprawdę to nie wiem . Ja jestem tzw. deska od zawsze marzyłam o większych teraz mogę spełnić marzenie mam prawie 40 na karku ,chyba ostatni dzwonek na taki zabieg . No i najważniejsze pytanie czy dr Sirek jest dobry w cycusiach proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Z
Ja miałam operacje powiek górnych a moja mama górnych i dolnych. Mamy taką genetykę niestety... Zrobiłyśmy operacje u dr Sirka właśnie w Bielsku-Białej, chociaż jestem z Katowic. Tutaj też mamy kilku chirurgów plastyków, no ale dr Sirek cieszy się najlepszą opinią na całym śląsku. Ja i mama jesteśmy mega zadowolone. Blizna była cieniutka a teraz jest już niewidoczna. Mama wygląda o 10 lat młodziej. Super zabieg. Doktor jest spokojny, wszystko wytłumaczył, daje takie ciepło i poczucie bezpieczeństwa. Pani z rejestracji przesympatyczna. Pielęgniarki i cały personel bardzo opiekuńczy. Akurat za każdym razem kiedy tam byłam (konsultacje, kontrole, opatrunki itp.) było dużo pacjentów i jak sobie rozmawialiśmy w poczekalni to akurat wszyscy byli zadowoleni z zabiegów. Ja wiem, że z mamą wybrałyśmy dobrego specjalistę a chyba nawet najlepszego na południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka Kato
Robiłam piersi u Sirka 3 meisiące temu. Mój biust jest PIĘKNY! Nic dodac nic ujac. Wszystko wspominam pozytywnie. Trochę boloalo na poczatku, no ale to w koncu opracja a nie miziu mizu. Efekt jest super, dobor implanow idelany, jakosc implanow tez. Ni chce robic reklamy i nie uzyje nazwy marki, ale powiem ze z najlepsze. Kontakt z doktorem sirkiem bardzo ok, moze konsultacje nie trwaja zbyt dlugo, no ale jak ma tlumy pacjentow, to trudno sie dziwic. Nie żałuje i szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość201589
A ja robilam biust u tego Dr. kilka lat temu i mam dzis na nim grudki oraz jakby cellulit wyczuwalny pod reka i widoczny przy napieciu miesni. Usg nie wykazalo raka ale nie wiem czym to jest spowodowane. Wkladki silikonowe pod miesien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jestem przed operacją piersi, termin na koniec września, mnóstwo pytań w głowie i wiele wątpliwości.. martwi mnie kwestia powstawania tych torebek włóknistych i w ogóle jak to jest po latach z tym biustem? na konsultacji dr mówił, że operuje od 88 roku i że pacjentki nie wracają, torebki zdarzają się rzadko, a innych problemów właściwie nie odnotował,no chyba, że Panie po prostu decydują się po latach na większy rozmiar, no ale to inna sprawa.. zastanawiam się, czy to na pewno możliwe, że jak zrobię już te wymarzone piersi, to mogę sobie z nimi przejść przez życie bez problemów, że tak powiem.. a nie co parę lat trafiać z powrotem na stół.. może wypowiedzą się dziewczyny, które mają implanty od lat?.. szukam generalnie wszelkiego wsparcia od tych, które już to przeszły, bo im bliżej do realizacji marzeń, tym - ze strachu i obaw - zaczynam zastanawiam się - "a w sumie,może sobie zostanę na tym A, może nie jest tak źle..." :P heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crisstine
Witam, We wrzesniu czeka mnie operacja podniesienia i powiekszenia piersi, oraz plastyka powlok brzusznych. Poprawiam sie po ciazy kompleksowo! ;) z racji tego, ze operacja bedzie rozlegla, z dnia na dzien mam coraz wiekszego pietra... :( czy znajde kogos na forum po podobnym zabiegu? Najbardziej interesuje mnie, czy wytrzymam bol jednoczesnie w piersiach i brzuchu i jak wyglada pobyt w klinice po operacji...co mam zabrac do szpitala? Czy bede mogla sie poruszac? Wesprzyjcie!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crisstine
Naprawde nikt nie pomoze? Milo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Crisstine , dwie tak poważne operacje na raz to czyste szaleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crisstine
Lekarz nie mial z tym problemu... wiem ze bedzie bardzo bolalo po ale niestety nie moge rozlozyc tego na dwa razy.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Crisstine . ja jestem po operacji podniesienia i powiększenia biustu, po operacji jak jesteś na środkach przeciwbólowych to ból jest do wytrzymania, ale nie jest lekko, ruchy są bardzo ograniczone nie wolno podnosić rąk i nie wolno nic podnosić, nie wolno się podpierać rękami wstając z łóżka tylko za pomocą mięśni brzucha i tu zastanawiam się jak to będzie wyglądało u Ciebie. Mnie klatka piersiowa bolała jakiś miesiąc czasu. Po powrocie do domu leki przeciwbólowe brałam tylko na noc, przez dzień i tak leżałam plackiem starając się jak najmniej ruszać. Życzę powodzenia. Jak masz jakieś pytania to pisz na agata__27@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzusi
Witajcie dziewczyny, Ja mam konsultację 15 października a operację 3 listopada. Całe życie doskwierał mi problem małych piersi i wreszcie, po urodzeniu dwójki dzieci, w wieku lat 37 zdecydowałam się. Chyba. Bo cały czas się waham. Mam niski próg bólu i boję się tego zabiegu. Po cesarkę byłam jedną z najbardziej cierpiących pacjentek... Nie wiem też jak wytłumaczyć mojemu synowi, który ma 8 lat i jest już kumaty, na pewno zauważy, że mama z deski stała się cycoliną.... Mam też córeczkę, która bedzie maila 9 miesięcy jak będę po operacji, boję się, ze jej nie udzwignę, ze nie będę w stanie się nią zająć w nocy...Pomóżcie w dylematach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, to mamy podobnie - 37 lat, dwójka dzieci, tylko że ja 3 i 5 lat, operacja zaplanowana na 9.10.. też mam mnóstwo wątpliwości, boję się bólu jak cholera (też jestem po cesarce, nawet dwóch), ale cóż.. też marzę aby mieć cyce w koncu ;D od miesiąca "przesiaduję"na Wizażu w wątku piersiowym,co naprawdę dużo daje - silna grupa wsparcia i skarbnica wiedzy ;) zapraszam Cię tam, jak masz ochotę, możesz dołączyć (mój nick palmitis) tutaj zaglądam czasem, bo to wątek stricte dr Sirek, ale niestety niewiele się tu dzieje :/ http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=825998 pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzusi
Dziękuję, zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@niusha moge prosić o jakiś kontakt priv w sprawie korekty nosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz podać cały twój adres mailowy to napisze coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W styczniu miałam operację powiększenia i podniesienia piersi u dr Sirka, w jednej piersi blizna nie ładnie się zrosła i pierś jest troszkę mniejsza. Jutro jadę na poprawę tej blizny i uzupełnienie piersi tłuszczem. Ciesze się ze lekarz robi poprawę, to nie z jego ani z mojej winy tak się stało ze blizna tak się zrosła i nie ponoszę dodatkowych kosztów za ten zabieg. Jak wrócę do domu to napisze jak przebiegł zabieg. Ktoś jest też tutaj kto miał robioną jakąś poprawkę u dr Sirka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catherine_31
Witajcie dziewczyny. Dr Sirek to świetny lekarz, wg mnie najlepszy. Jestem dwa miesiące po operacji powiększenia piersi i korekty nosa. Obie części ciała miałam poprawiane podczas jednej operacji. Jestem bardzo zadowolona z efektów, choć strasznie się bałam. Nie dość, że dwa zabiegi na raz, to jeszcze w tym nos z którym różnie może być. Nos wygląda super, tak jak chciałam. Jest w sam raz, zgrabny, symetryczny, no idealnie do mnie pasuje :) Nawet nie chcę patrzeć na zdjęcia sprzed operacji :) Piersi stają się coraz bardziej miękkie, bo na początku były dość twarde i bałam się że tak już zostanie. Kocham moje nowe piersi. Opieka w klinice super profesjonalna. Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona i wdzięczna doktorowi za moje nowe "ja" :) Nie bójcie się dziewczyny, jak tylko żałuję, że się wcześniej nie zdecydowałam na operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa Ja
Doktor Sirek idealnie dobrał mi implanty. Moje wspaniałe Mentorki 323 350 ml są dla mnie stworzone. Cóż naturze czasem trzeba pomagać :) Pobyt w klinice rewelacja, mimo że na początku piersi mnie bolały. Opieka super, przemiłe panie pielęgniarki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, wybieram się na konsultację do dr. Sirka, proszę podajcie jaki jest koszt zabiegu powiększenia piersi i jaki jest czas oczekiwania na zabieg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa Ja
Ja za zabieg powiększenia piersi płaciłam ok. 15 tysięcy, dodatkowo 200 zł za biustonosz, ale okazał się taki wygodny i dobry jakościowo, że kupiłam sobie drugi i będę go miała do ćwiczeń. Fajne jest to, że nie trzeba w klinice u dr Sirka płacić dodatkowo za opatrunki, kontrole, znieczulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Czy wiecie ile kosztuje plastyka powłok brzusznych u dr Sirka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate1812
Jesli chodzi o biust to super! Robiłam go prawie 10 lat temu i nadal jest piękny do tego stopnia ze moi byli partnerzy myśleli ze jest prawdziwy! Wszystkie koleżanki robiące biusty w Anglii gdzie teraz mieszkam zaluja ze nie pojechali do niego zamiast wydając fortunę w funtach i tak bardzo jak mogę polecić piersi to boje się bo to chyba normalne teraz wymyśliłam plastykę brzucha i jadę na konsultacje pod koniec lutego takze pytanko: Czy któraś z Was robila u doktorka liposukcje albo plastykę brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptica
Witam wszystkie dziewczyny!!! ja miałam zabieg powiększenia piersi osiem lat temu u Dr Sirka.Byłam mega zadowolona,ale nie cieszyłam się długo,bo przesunęła mi się wkładka w lewej piersi,co absolutnie nie jest winą Dr.Sirka.Da się z tym żyć,ale jest to trochę uciążliwe,ale chcę napisać że Doktor jest bardzo w porządku powiedział że w każdej chwili może mi to poprawić bez żadnych kosztów choć nie jest to na razie konieczne,ale zawsze mam drzwi otwarte do Doktora jeśli będzie konieczna operacja.Nigdy nie zostawia pacjenta z problemem,jeśli chodzi o mnie jest bardzo dobrym specjalistą i polecam klinikę wszystkim dziewczyną.Pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to się przesunęły ? dlaczego ? coś zrobiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuzyX
Witam, zastanawiam sie nad operacją zmniejszenia biustu u doktora Sirka, czy któraś z Was moze powiedzieć mi jak to wyglada? Doktor sam dobiera rozmiar czy pacjentka no i oczywiscie czy po operacji piersi bedą podniesione, jędrne i ładnie ukształtowane? Czego mozna sie spodziewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×