Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiosenna kotka

DR SIREK -BIELSKO-CO SADZICIE?

Polecane posty

Gość do KASIA PODBESKIDZIE
Nie daj sobie wmówić,że to winna twojego organizmu.... Dr każdej pacjentce to mówi... Przerobiłam to niestety na sobie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia podbeskidzie
Hej czy jest tutaj na forum jakas osoba, która miała poprawkę u dr Sirka i jaki jest efekt po niej? Aneta - jeśli masz jakies pytania pisz tutaj, w skrócie napisałam jak to było z moją operacją, co chciałabyś jeszcze wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do KASIA PODBESKIDZIE
Kasiu nie lubię tak pisać na forum,zawsze bardziej kameralna atmosfera jest na priv.... jak znajdziesz czas to napisz .... Będę czekać... Pozdrawiam... Po co pisać na tle całego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa**
czy dr sirek robi poprawki za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciekawa
Tak dr sirek robi poprawki za darmo Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
Jestem po operacji redukcji piersi. Jeżeli ktoś potrzebuje opinii, porady, zdjęć czy spotkania piszcie. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa**
Dzięki za odpowiedź. Miałam operacje nosa niecały miesiąc temu i juz się boje czy jak cos będzie nie tak jak trzeba czy będę musiała placic za kolejną operację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciekawa
Pozdrawiam cię bardzo serdecznie trzymaj się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciekawa
Mam kilka do Ciebie pytań odnośnie operacji... Podałabyś do siebie maila :-) Jeszcze raz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na na na la la la la
na na na na na la la la la

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja apeluję, żebyście dziewczyny pisały na forum nie na priv. Ja też szukam dobrego lekarza. Nie dla mnie, tylko dla córki. Jak coś nie wyjdzie to sobie tego nie daruję. Do Bielska mam najbliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
a co córka chcę sobie zoperować.... poza tym żaden lekarz nie daje 100 % gwaracji a operacje czysto plastyczne najczęściej się nie udają.... przemyśl to sobię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
Prawdziwe ranking są takie,że 50 % operacji plastycznych się udaję a 50 % nie udaję....jest to poważna ingerencja w nasze ciało....więc to ty musisz przed sama sobą podjąć decyzję czy warto..... Może po prostu idź n=do Sirka na konsultację i porozmawiaj...to najlepszy sposób w końcu to on cię będzie operował nie my. A i jeszcze coś...ile ta twoja córa ma lat...10,że za nią muszisz sie martwić i pytać czy jest już dorosła i jeszcze bardziej się martwisz,że popełni najwieksze głupstwo w swoim życiu. Idź na konsulatację...kosztuję chyba 130 zeta. Tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma 12 lat. Odstające uszka od urodzenia. Wygląda to tak, ze w małżowinie usznej brakuje zagięcia w tył i uszka są właściwie prostopadle do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
Idź do dr i porozmawiaj o tym...i juz wszystko będziesz wiedzieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieszynianka ;-(
Sirkowi Nie nie i jeszcze raz nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franciszka :-)
Sirkowi tak,tak ijeszcze raz tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sirek rules Siras rządzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mączka cieszyn
U mnie na razie po op od sirka wszystko o.k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokoj z tą niesia-karolciamala , Tylko ona nikomu nie podala nigdzie ani na emailu gdzie lub u kogo miala operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
Możesz rozjaśnić swoją wypowiedź...? Czemu piszesz o niesi...ona kiedyś udzielała się na ogólnym forum... Nie zrozumiałam twojej wypowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Być moze
Na tym forum jest osoba, która miała nieudaną operację u dr S. Zaczepia ona inne forumowiczki i opisuje obszernie swoją przygodę z operacją. Robi wzmożoną nagonkę na dr, zachowuje się dosyć niepokojąco. Być może to niesia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciamala
karolciamala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka :=
Trochę więcej wyrozumiałości dla ofiar operacji plastycznych.... Nawet na stronie bodajże dr Sankowskiego jest nota gdzie pisze on,że osoby po nieudanych zabiegach wpadają w depresję. No bo jesli ktoś całe życie żył z kompleksem a po operacji typowo estetycznej uszkadza sobie zdrowie to to nie jest takie nic... Pacjent zostaje pozostawiony samemu sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie tej Niesi już święty spokój.... Dość się nacierpiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorotka := gdzie to pisze?podaj linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka :=
Napisz sobie w google abc zdrowie dr andzrej sankowski a tam są 2 filmiki. Pacjent po nieudanej operacji Poprawianie skutków nieudanych operacji plstycznych. Mówi tam o tym,że osoby po nieudanch zabiegach są wymęczone psychicznie i częśto w depresjach czyli jest to normalna reakcja po nieudanych zabiegach bo przecież każdy chcę żeby mu się powiodło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No faktycznie Dorotka Sankowski dobrze mówi op plastyczne to poważna sprawa. Polać mu....wreszcie ktoś mądrze nie zamiata problemów pod dywan... No bo jeśli się nie uda to co dzieję się z pacjentem....można sobie wyobraźić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiezdna wojna1
No rzeczywiście bardzo wartościowe wywiady.... Godne posłuchania i zmuszenia siebie do refleksji Dzięki Dorotka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×