Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiosenna kotka

DR SIREK -BIELSKO-CO SADZICIE?

Polecane posty

Gość gość
No kurde nie moge tego znalesć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
Czemu nie możesz znaleść ja od razu znalazłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj oj oj ten wasz siras

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drafodiff3
Do Niesia1 A co to jest to ptchpir ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena_5
Jest w tym o czym pisała Niesia.... I co z tego ? ze tam jest....co to zmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe ?
Dlaczego niesia udziela się na forum dotyczącym dr Sirka? To małe forum na kafe i skad ona tutaj? A jak ktoś napisał, ze miała ona operację u dr Sirka to zaraz się odezwała... hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciekawa ?
Co to znaczy małe forum.... Każdy chirurg plastyk tzw osiedlowy ma małe forum.... No bo czy znasz jakiegoś chirurga np z Bydgoszczy....też pewnie ma jakieś 10 stron wpisów... Takie skupin ma 4 strony tylko.... W każdym wojewódzctwie...jest chociaż jeden chirurg prawie każdego większego miasta...więc nie maja oni przecież od razu 200 stron wpisów..... A co cię to obchodzi co tu robi niesia...co w tym niby takiego ciekawego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciekawa ?
oczywiście nie chciałam cię urazić...jak tak to przepraszam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość excimitation mark !!
Tak samo ciebie nikt nie pyta czy jesteś byłą,obecną czy przyszło pacjęntką dr...czy jesteś jego zwolenniczką czy przeciwniczką...takie forum jest po to,żeby napisać coś o swojej op....tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to lubię...jak forum zyję..... Dzielcie się opiniami,przemyśleniami.....niech to forum wreszcie zyję...... Piszcie co myślicie i jak się czujecie po op.....czy szalejecie ze szczęścia czy nie..... Rozwałmy to forum naszymi komentarzami...dobrymi i złymi bo takie jest życie.... Let's go....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość excimitation mark !!
masz rację...rozruszajmy to forum.... sirek nic się nie stało...oooo sirek nic się nie stało....nic się nie stało...ooooooooooooooooo....nic się nie stało.... yeahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka :=
No dobra rozruszajmy...tylko piszcie konkrety o operacjach...jakieś rady...itd... A wy piszecie o za przeproszeniem d****h.... ja w inteligentną konwersację chętnie się przyłacze... więc niech ktoś zapoda fajny temat....wtedy forum na pewno się rozruszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Bielska
Forumowiczki, Nie do końca rozumiem, dlaczego w pewnym momencie zaczęły się kpiny i drwiny na temat doktora Sirka. Jestem w stanie zrozumieć, że mozna byc zadowolonym, lub nie z zabiegu, ale krytyka dotyczaca kompetencji jest ponizej jakiegokolwiek poziomu i swiadczy o piszacych. Byłam u niego na zabiegu aż 4 razy (rozległe blizny pooparzeniowe + przeszczep skóry). Jestem mu bardzo wdzieczna, ale nie o tym teraz bede pisac. Moje leczenie odbyło się w ramach umowy z NFZ dlatego nic nie płaciłam. To chociażby dowód na to, że doktor Sirek nie ma parcia ani na szkło ani na kase. Jakby miał, to by się nie bawił w blizny, przegrody, i inne rzeczy na fundusz, tylko robil by ciagle zabiegi za kase. Inni sa mega komercyjni, czy Sankowski, Szczyt, Wilgus robia cos na nfz? Sorry, ale doktor Sirek nie placi mediom za wywiady itp. Jest skoncentrowany na tym co robi. Ma doktorat, czyli tytuł naukowy. Sorry ale super Szczyt tylko pisze doktor a powienien pisac lek. Sirek jest KONSULANTEM WOJEWODZKIM w zakresie chirurgii plastycznej. To jest tutuł nadany z ministerstwa. Czyli to on w naszym wojewodztwie kontroluje innych chirurgow i konsultuje te najbardziej skomplikowane przypadki. A to stowarzyszenie chirurgów o ktorym ktos pisal wczesniej, faktycznie sprawdzilam i on jest tam czlonkiem nadzwyczajnym. Takze zanim ktos zacznie pisac głupoty o tym, czy doktor w ogóle skonczyl specjalizacje, to niech sie zastanowi. Cieszmy sie, że w naszym regionie mamy takiego specjaliste. Jak ma pytania, to zapraszam do kontaktu gewa1@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość excimitation mark !!
Ja myślę,że nikt nie chciał obrazić dr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria_basen
A ja myślę,że taki jest po prostu już urok bycia chirurgiem plastykiem..... Wiem,że sirek ma tytuł dr.... tak naprawdę na każdym forum jest połowa zadowolonych a połowa nie i to nawet od tych gwiazd.... i chyba każdy chirurg musi sobie z tym radzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria_basen
Jka jeszcze coś mogę dodać...jak wchodziłam na kafe od róznych chirurgów to zawsze tak raz na mies...pojawia się skrzeczące grono super zwolenniczek które nie pozwolą nic złego powiedzieć i grono przeciwniczek..... na każdym forum każdego chirurga plastyka...nikt normalny się tym nie kieruję bo w necie można kogoś podnieść pod niebiosa nie zgodnie z prawdą i na odwrót... To zjawisko tak powszechnę,że mnie nie dziwi i nie szokuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria_basen
aha i jeszcze jedno nie jestem po stronię żadnej ze stron.... jestem tak naprawdę przed op ale czytając te lawiny zachwytu i niechęcie u każdego chirurga w polsce....wogóle przetałam się tym sugerować...chyba liczy się po prostu szczęście... ja też myślałam,że poczytam sobie info o tyym czy tamtym chirurgu i się zdecyduję ale na jakiekolwiek forum wchodzę róznych chirurgów to zawsze jedna kartka klaszczek druga kartka płaczek... więc ma to już gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kłócicie się o tytuły, a czy to jest najważniejsze? Ważne są umiejętności, bo po co mi szewc z tytułem mgr jak nie będzie umiał naprawiać butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragasss
To nie jest kłótnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak konkretnie o co wam chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie konkrety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Bielska
do gość podnoszenie kwalifikacji zawodowych w większości profesji właśnie ma znaczenie. chodzi np.: o zapoznawanie się ze światowymi trendami, przede wszystkim o rozwój. o tyle o ile szewcem można być bez żadnego tytułu, to lekarzem już nie... więc tutaj akurat takie kwestie mają są bardzo istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapoznawanie się ze światowymi trendami to nie zdobywanie kolejnych tytułów naukowych. Szewc też może zdobywać i takie doświadczenie, ale czy potrzebna mu jest wiedza typowo książkowa, czasami nie do końca związana z tym co się robi. Dlatego uważam, że doświadczenie jest jedną z priorytetowych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze jedno, znam ludzi bez wykształcenie, którzy pięknie malują czy grają na instrumentach nie znając nut, niekiedy lepiej od tych po szkołach muzycznych czy ASP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabusia frog
Ale tak konkretnie to o co wam chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabusia frog
Tak konkretnie i po ludzku ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość runner
Do skarbunia i innych, które powiększały piersi u dr Sirka: Proszę napiszcie coś więcej o swoich operacjach. Ja też szukam lekarza, a do Bielska mam najbliżej. Mogłabyś napisać jak wszystko wygląda? Jakie dobiera implanty (jakiej wielkości, jakiej firmy,itp)? Jak przebiega konsultacja (ja jestem umówiona dopiero na sierpień). Będę wdzięczna za każdą odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak zgadzam się że podnoszenie kwalifikacji zwiększ szansę na rynku pracy. Ja obecnie dużo czytam i uzupełniam wiedzę z różnych zakresów. I tak właśnie trafiła na ciekawą stronkę www.elastyczna.pl polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
Ale to jest forum o chirurgi plastycznej.... Cieszymy się,że podnosisz kwalifikację to mądre,ale czemu to piszesz na tym forum. Tu wypowiadają się osoby które chcą iść na operację plastyczną,przeszły taką operację która się udała bądz nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×