Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annuszja Gangrena

Kafeteryjny Klub Plotkarek

Polecane posty

Gość Ju......
Pa, Tajemnico. Pa, Wszystkim. 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeee
tajemnica... i w dodatku masz zaburzenia osobowosci raz piszesz w rodzaju zenskim raz w meskim .. wiedzialam.. ze nie jste z toba dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, no to fajnie mała ma, pewnie już czeka zniecierpliwiona. O ile oczywiście w ciepłej wodzie ją kąpiecie... ju nie mogłaś tego napisać wcześniej? teraz jest juz za póżno!- ale żyje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Plotki o polityce to taki cięzki temat \" to powszechnie wiadomo. baby jako królowe garkuchni nadaja sie jak wiadomo do dbania o ognisko domowe... ;P PS Złośliwa (mowie o Sami) -Twoje miasto zdetronizowało moje na pozycji 2-go najludniejszego miasta w Polsce juz pol roku temu. a niedlugo u mnie bedzie ponizej 700 tys mieszkancow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 53
oj dzialo sie wczoraj, widzę... kwiatek, za takie seksistowskie teksty masz u mnie minus ;) milego dnia, zajrze po 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Kwiatek, taaa ;) niech i tak bedzie, ale czy przeczytałeś uważnie, któryś z postów traktuje o tym, że do KKP wstęp maja tylko Panowie powyżej 180 cm wzrostu? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 53
Luska, kurza morda, Ty tu wszystkich znasz z widzenia?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ovca, Kwiatka znam tylko z wywiadu :D Ale zawsze chętnie piszę coś miłego. Nie to co niektórzy, tacy co prędzej szczezną niż człowieka publicznie pochwalą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kwiatek, za takie seksistowskie teksty masz u mnie minus" ee tam od razu minus ;P jeszcze byś chciała mi obiadki gotować, mniam ;) "Luśka z Windsorów Kwiatku, ale z tego co pisze Oferma, ładnych kobiety chyba nigdy w Łodzi nie zabraknie? " w przypadku łodzianek niestety musze powiedziec ładna czesto nierowna sie mądra :P zreszta generalnie o łodzianach nie mam dobrego zdania... niestety robotnicza przeszłość Łodzi pokutuje... "do niej podobna Kwiatek, taaa niech i tak bedzie, ale czy przeczytałeś uważnie, któryś z postów traktuje o tym, że do KKP wstęp maja tylko Panowie powyżej 180 cm wzrostu? ;P " toż ja się łapię na to... w butach bedzie nawet 185cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w butach bedzie nawet 185cm Kwiatek kryteria dotycza stania bosymi stopami na wadze lekarskiej :P to musisz miec niezłe koturny w tych swoich air maxach 180 ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale zawsze chętnie piszę coś miłego" ano właśnie :) Luśka niemiłych rzeczy po prostu nie pisze, prawda ;) PS ubyło mi 2cm wzrostu już :( cóż, to już wiek chrystusowy ;P czuję ze w tym roku coś wielkiego mnie spotka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku, ja też czuję, że to jest rok przełomowy, ja np. zamierzyłam na koniec roku mieć większe niż zwykle oszczędności i dla równowagi mniej miejsca w łóżku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plotkareczka
Jak to mniej miejsca w łóżku? Powierzchnię łóżka zamierzasz zredukować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska ...jasne ze tak :) a czemu by nie ? Jak ktos zasługuje na miłe słowo to mu je zawsze napisze :D Kwiatek wiek chrystusowy nie jest zły ...wiem cos o tym :P ale w przeciwienstwie do ciebie to raczej u mnie ze wzrostem jakos tak samo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek \"Ale zawsze chętnie piszę coś miłego\" ano właśnie Luśka niemiłych rzeczy po prostu nie pisze, prawda PS ubyło mi 2cm wzrostu już cóż, to już wiek chrystusowy ;P czuję ze w tym roku coś wielkiego mnie spotka ;P kwiatku, coż ja w tym roku zakańczam wiek Chrystusowy.. i jak dotąd nic wielkiego mnie nie spotkało.. wiec moze tak się nie nastawiaj na jakies niezwłykłości z tym zwiazane... a swoja droga widze,że\"kolega\" z moich okolic.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i jeszcze cos.. ja na szczęscie się nie skurczyłam i wzrost zachowałam ten sam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plotkareczka
Czyli jaki ten wzrost? Metr trzydzieści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, powierzchni łóżka redukować nie zamierzam. Może kupie sobie duży termofor, któremu oddam do dyspozycji część łóżkowego miejsca, a może znajdę jeszcze lepszy sposób na zrównoważenie zmian. Brat, i tak trzymaj, bo niewielu nas już zostało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plotkareczka
Wyjaśnienie mnie srodze rozczarowało. No tak. Ciaśniej w łóżku z powodu nabycia termofora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plotkareczka
A to dlaczego szczegółowo nie zamierzasz? Miejsce doskonałe do łóżkowych ploteczek. Zapewniam Cię, że wszyscy z dużym zainteresowaniem zapoznają się ze szczegółami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plotkareczka
A zresztą, skoro nie chcesz szczegółowo, to plotkuj ogólnie. Proszę bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×