Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozpasany krasnolud

o czym rozmawiacie z parnerami?

Polecane posty

>> e tam piekna, pasztet Ty czy siostra? :o >>ma meza i dziecko hehe maz nieudany ale dzieciak fajny Mąż nieudany bo co? >>Ty lepiej zrób to co miales bo sie obraze w koncu Pamiętam, ja cały czas o tym pamiętam, tylko dwie ostatnie noce nie nocowałem u siebie i nie miałem dostępu do swojego komputera. Pierwsze jego odpalenie, zrobie co miałem zrobić i spełnię twe marzenia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to gdzie Ty sie szlajasz?:-O hehehe ja i siostra no coz maz jej to tępy i ograniczony prostak, nudziarz, leń i szpaner:-O to tak w skócie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> a to gdzie Ty sie szlajasz? Wiesz, ja jestem jak Winetou - wino tu, wino tam :classic_cool: >>hehehe ja i siostra Jeśli Ty jesteś pasztetem, to ja jestem wyborca PiSu :o >>no coz maz jej to tępy i ograniczony prostak, nudziarz, leń i szpaner Prawie jak ja, czy taki jest Twój ideał? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce Cie komplementowac ale inteligencja wyprzedzasz go o lata swietlne:) on sie nawet wyslowic nie potrafi porzadnie, masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> nie chce Cie komplementowac ale inteligencja wyprzedzasz go o lata swietlne Oh dziękuję, aż się zaczerwieniłem na twarzy ;) >>on sie nawet wyslowic nie potrafi porzadnie, masakra jakas Siostrunia wpadła czy jest aż tak głupia, że wzieła sobie takiego frajera? :o Jak zostaniesz moją konkubiną, to będzie Ci zazdrościła tak wspaniałego faceta :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe z pewnoscia pozielenieje z zazdrosci:) badz powazny:) a nie wiem, odjebalo jej a co do wpadki to wiesz no byla ale jak juz byli bardzo dlugo ze soba, mogla wczesniej zerwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> hehe z pewnoscia pozielenieje z zazdrosci badz powazny Poważnie to się w trumnie wygląda ;) Życie to zabawa, wiec bawmy się :classic_cool: >>a co do wpadki to wiesz no byla I wszystko jasne :o >> ale jak juz byli bardzo dlugo ze soba, mogla wczesniej zerwac Mogła, nie zerwała, nigdy nie zrozumiem kobiet :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez nie:) dlatego nie chce miec dzeciaka, pozniej sa komplikacje, nie jest latwo sie rozstac ide, 3maj sie, bye:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> dlatego nie chce miec dzeciaka, pozniej sa komplikacje, nie jest latwo sie rozstac Więc będziemy uważać, żeby żadnego nie zrobić :classic_cool:🖐️ >>ide, 3maj sie, bye bye bye 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×