Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ifoneczka30283-4

jaki kupic prezent chłopakowi na walentynki??

Polecane posty

Ja jednak jestem za praktycznymi prezentami. Także, moim zdaniem, prezent zależy od tego, czym chłopak się interesuję. Mój uwielbia koszykówkę, a wiem, że jego piłka do kosza już ledwo zipie, dlatego myślę, że dobrym pomysłem będzie sprawienie mu nowej. Na stronie tanisport.pl widziałam bardzo dobry model piłki Nike, do tego w przystępnej cenie, także nie wydam na nią majątku, Najważniejsze, żeby wiedzieć czym interesuje się nasz druga połówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jaki prezent damy tej drugiej osobie zależy od stopnia zażyłości. Myślę, że jeżeli znamy się już długo, to spokojnie można sobie pozwolić na jakiś romantyczny wyjazd - szczególnie panie lubią tego typu prezenty. Świetnym pomysłem na wyjazd jest zabranie tej drugiej połówki w takie miejsce jak hotel Głęboczek na ten przykład. Myślę, że wypad do winnicy urzeknie każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _mała_
witam :D myśle, że prezent nie powinien być wcale drogi a raczej oryginalny',coś co się przyda kochanemu...ja np.kupiłam gre innym razem płytke,gdyż chłopak miał takie zainteresowania(był happy:))albo coś związane z jego hobby,pracą itp.-ma być z tego zadowolony bo same chciałybyśmy w drugą stronę takie być prawda? :D buziaki i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikicziki
ja mojemu zamowiłam biżuterię imienną robioną na zamowienie, nie chciałam żadnych serduszek przepaławianych na pół czy innych słitaśnych rzeczy, bo i ja i mój chłopak jesteśmy na to za dojrzali :P zamówiłam mu za to taki naszyjnik z wisiorkiem w formie okręgu, na którego obrzeżach wygrawerowałam mu napis (treść tajemna ;-)). Kupiłam to tutaj www.bizuteriaimienna.pl - mają dość bogaty asortyment i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Zastanawiam się nad naszyjnikiem z imieniem ze srebra. Co o nim sądzicie? http://www.bizuteriaimienna.pl/Produkt/229-925-srebrny-imiennik-zakrcone-litery-z-acuszkiem.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melanie:*
Hej kobietki nie ma co sie kłócic kazdy ma swoj gust... Ja Mojemu zrobie romantyczna kolacje w domku,po zapalam swieczki, owszem mozna kupic boxerki czy tam cos innego i do tego goracy buziak (moze cos wiecej he he) i zyczenia złoze. Bardziej to doceni niz to co mu kupie bo chociaz bedzie wiedział ze mam go w serduszku i mi na nim zalezy bo to dla niego sie starałam gotujac ta kolacje a jak sie chodzi po sklepach to jeszcze z przyjemnoscia bo moze cos dla siebie wyrwiemy w sklepie he he. Zalezy jak komu lezy xD PZDR. DZIEWCZYNY I TRZYMAM KCIUKI ZA UDANY WIECZOR I PREZENT WALENTYNKOWY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines123
polecam strone www.milyprezent.bazarek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durne jesteście ?
facetom nic się nie kupuje na walentynki, w tym dniu ewentualnie to oni powinni obdarowywać kobiety, im nie zależy na takcih gestach ale to i dobrze bo na nie nei zasługują, tych którzy zasługują też trzeba krótko trzymać i nie rozpuszczać prezentami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kevlan
Ja polecam gwiazdkę z nieba ;) Np. www.gwiezdnyprezent.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam, że z okazji walentynek należy dawać prezenty, które najbardziej kojarzą się ukochanej osobie z nami. Dlatego wydaje mi się, że dobrym prezentem może być cyfrowa ramka na zdjęcia. Widziałam ostatnio taka na medialux.pl i bardzo mis się spodobała. Przed wręczeniem wystarczy wgrać do niej kilka wspólnych zdjęć i efekt murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka_900
Dla mnie to tez zawsze jest jakis tam problem,bo chyba my mamy troszke gorzej,bo trzeba dobrze znać swojego faceta. Ale ja w tym roku jakos specjalnie szukać nie będe ,bo wiem ze on chce perfumki wiec to będzie miejsce na zrobienie dla niego prezentu http://www.superpharm.pl/promocje/akcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina321
Kupiłam kartę (wygląda jak do bankomatu) z moim zdjęciem i z dedykacją. POLECAM!!! www.bankuczuc.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ple ple ple
hej,jestem z chłopakiem pół roku,na jego urodziny zrobiłam własnoręcznie płytkę na której nagrałam siebie grającą na gitarze i dodałam jako filmik nasze zdjęcia ze śmiesznymi komentarzami;]i mysle co teraz na walentynki mogłabym zrobic?;]macie jakies pomysły? wszelki kubki,poduszki,łańcuszki odpadają;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1122
Witam, Koleżanka mi poleciła stronę www.fototrendy.pl gdzie znalazłam super prezent dla chłopaka a mianowicie ze zdjęć z wakacji zrobiłam mu poduszeczkę w kształcie serca z której na pewno będzie zadowolony a i nie zapomnijcie wpisać hasła walentynki 2011 - otrzymacie wtedy upominek walentynkowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj pomysl dla WAS
http://spraypainting.cba.pl obrazy malowane sprayem ja na tej stronie kupilam serduszka dla mojego faceta a moj przyjaciel przy okazji wzial podobne dla swojej ukochanej:) prezent rewelacja kazdy obraz jest jedyny w swoim rodzaju niepodrabialny bo nie da sie namalowac dwoch identycznych obrazow :) obrazy dostalismy w 48h co tez jest plusem. Jesli moj chlopak wpadlby na taki pomysl bylabym zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markero
pytacie o prezenty, ja ostatnio na allegro znalazłem super pania,która przerabia nasze zwykłe zdjęcia na dosłownie cuda. Sam zamówiłem kilka sztuk przeróbek z wakacji i klasowe tablo,super pamiatka na lata i pewnie jeszcze nie raz zamówie na inne okazje, a wybór jest duży. Dziewczynie wysyłasz swoje zdjęcia piszesz co Cię interesuje, ona wysyła Ci do zaakceptowania wzory,na życzenie dodaje napisy daty i co tylko chcecie.Pózniej takie zdjęcie sobie za grosze wywołujesz, wsadzasz do ramki i upominek np. na walentynki gotowy.Polecam, www.photo-memory.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitka100
Bardzo fajne oferty są na www.pogrosiku.eu, wczoraj sie zarejestowałam i od razu dostałam prezent, codziennie są podobno nowe oferty za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdjsk
w rozmowach w toku podali fajny pomysl . istnieja firmy (wystarczy wpisac w google) ,które moga zrobic z ciasta twoje posladki. odlewaja wasze ksztalty a potem moze stac albo mozna zjesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka883
a ja polece obrazy malowane sprayem http://spraypainting.cba.pl ja swojemu kupilam serduszka podobne do tych z galerii i podobaly mu sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam swietne gatunkowo i zabawne bokserki za troche ponad 22 zł http://www.bliskociala.com.pl/bokserki-cornette-walentynkowe-diabel-p-17230.html Z tej firmy mój facet jeszcze nie nosil bielizny ale sadzac po dotyku to bawelna naprawde super. Mam nadzieje ze bedzie zadowolony z prezentu :) aaa.. mają teraz promocje na wszystko, dają 10% upustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×