Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ifoneczka30283-4

jaki kupic prezent chłopakowi na walentynki??

Polecane posty

Zgadza się :) W Ombre.pl można zaopatrzyć się w naprawdę fajne koszule! Dzięki @Joanka92 :) A my szczerze zapraszamy nie tylko po koszule. W modzie męskiej czujemy się profesjonalistami B) W razie pytań służymy pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idealnym prezentem dla chłopaka na walentynki może być Głośnik Bluetooth kruger&matz adventure sam go używam .Sprawuje się bardzo dobrze , genialnie się słucha na nim muzyki , jest w dobrej cenie . Poprzednio miałem inny głośnik ale tamten głośnik nawet niemożna porównać do tego bo ten go miażdży :) Taki głośnik można znaleźć na stronie alletaniej.pl są tam bardzo niskie ceny i szybka wysyłka produktów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bira
Lubię bardzo praktyczne prezenty i swojemu chłopakowi na walentynki w tym roku na sferis.pl kupiłam powerbank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymajcie namiary na genialny pomysł - https://prezentmarzen.com/skok-ze-spadochronem/ Ale oczywiście fajne można znaleźć również inne - wiele innych. Najważniejsze, żeby prezent nie był byle jaki. Wiadomo - zawsze kluczowe znaczenie ma budżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolo68
A co możecie polecić stronę z spersonalizowanym prezentem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinko
Uwielbiam prezenty praktyczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pezet
Jakieś fajne słuchawki, mi osobiście podobają się słuchawki kraken.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podziele się z Wami linkiem do super miejsca jesli chodzi własnie o zakup tego typu gadzetów https://erozkosz.pl/ Duży wybór i sklep mega profesjonalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabbina
Hmmmm, zależy od budżetu i od tego czym interesuje się twój chłopak. Ja na przykład zdecydowałam się na kupno nowych słuchawek dla chłopaka. Znalazłam je w Telet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że każda z nas zna swoją drugą połówkę najlepiej i ciężko konkretnie powiedzieć co to by miało być. Mogę zaproponować kubek z jakimś fajnym napisem i ładne perfumy. Moja koleżanka robi ręcznie takie kubki i wychodzą jej świetnie dlatego taki u niej już sobie zamówiłam, a do tego perfumy ze znanej mi rozlewni goia.pl. Kupuję od dawna i nie rozczarowałam się nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HubertPOZNAN
hah! takie wlasnie dostalem sa z******te. kapitan morza czy jakos tak intenso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HubertPOZNAN
zaczepiste skarpety dla facetow co nie boja sie pokazac stylu, nawet do eleganckich ciuchow fajny "wyróżnik"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój w tym roku dostaje pełen komplet kosmetyków do pielęgnacji brody od Henry the bearded. Może w końcu zadba o swoją brodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój misiek w tym roku dostanie kosz zs dobrociami, a w środku kosmetyki henry the bearded, płyty stratovarius i gamma ray oraz nową bieliznę dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiuniia
hehe zgadzam się Faceci to małe dzieciaki:) mąż częściej bawi się lego niż syn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×