Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona_1988

EPIDUO- żel przeciwtrądzikowy

Polecane posty

Gość Arej
Zelek22 nie panikuj napewno nie pozalujesz tych 50 zl :) u mnie juz to wszystko powoli zaczyna zanikac no i luszczy mi sie skora powstajac nowa gladka i bez tradziku czerwone krostki utrzymywaly sie u mnie przez okolo 4-5 dni powodzenia w walce zycze :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek22
Arej a po jakim czasie zaczęła działać ta maść na Ciebie? Ja ją używam 4 dni i tak w sumie to nie wiem co myśleć....Nie wiedze jakiś dużych zmian na skórze, nie jest ani czerwona ani łuszcząca się, może trochę za bardzo przesuszona ale to wyszystko. Z tego co piszą inni wynika że dosyć drastyczne zmiany są widoczne odrazu...Może ona nie działa na mnie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***maryś20***
-------------------------------------------------------------------------------- heey Wam zwracam sie teraz do bardziej zaawansowanych kuracja epiduo uzywam zelu kolo miesiaca i szczerze mowiac zeszlo mi troszke z czoła ale nadal mam problem z okolicami nosa a szczegolnie z broda:/ blizny w ogole mi sie nie poprawily i nie mam pojecia co robic... zel powoli mi sie konczy a ja jestem w totalnej kropce pomozcie mi hehe ... jesli efekty nastepnej tubki beda tak male jak obecnej to wydaje mi sie ze nie warto tracic kasy... prosze o odp z gory dziekuje;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arej
Zelek22 ja uzywam juz epiduo tydzien i 2 dni pierwsze efekty luszczenia skory byly widoczne u mnie dopiero wczoraj zreszta kazdego skora jest inna na innych dziala wczesniej na innych pozniej dodam przegladajac sie w lustrze do slonca zauwazylem ze mam mniejsze slady po przebarwieniach oraz skora staje sie powoli cala gladka wczesniej przegladajac sie do lustra to byla poprostu porazka pelno przebarwien oraz czerwonych sladow na twarzy :/ Zelek22 glowa do gory lek nepewno na Ciebie podziala potrzeba tylko troche czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XxAnaxX
Hej . ;) Używam Epiduo już prawie 2 tyg i jestem bardzo zadowolona ;) no ale żeby nie zapeszyć to nie bd nic więcej pisać ;P A no właśnie chciałam powiedzieć, że na początku też myślałam że to na mnie nei działa bo pomimo że używam już żelu prawie 2 tyg to ani razu nie miałam czerwonej buzi ;) na każdego działa to inaczej i ja jestem zadowolona z tego że nie budzę się rano jak burak ;P skóra w niektorych miejscach zaczęła się łuszczyć ale bardzo mało. No ale na prawdę widac poprawę. mam coraz ładniejszą twarzyczkę. ;) pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek22
spoko:) ogólnie to się nie dołuję( ja nie z tych:)) ale sam wiesz jak to jest gdy się kasę wyrzuca na różne maści żele itp i nic nie pomaga. Ogólnie to nie wygląda to wszystko u mnie na twarzy tak źle, poza tym jestm kobietą, a nam raczej łatwiej z trądzikiem niż wam, bo mamy tysiąc sposobów na przykrycie tego:) to co mam to pozostałości raczej po tym najpaskudniejszym rodzaju trądziku, ale chciałabym się togo pozbyć raz na zawsze i nie musieć już korzystać z tych cudotwórczych kobiecych sposobów na namalowanie sobie gładkiej buźki;) Jesteś dla mnie w jakiś sposob kompendium wiedzy jeśli chodzi o epiduo i dzięki że odpisujesz:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arej
Nie ma sprawy:) lubie pomagac ludziom a co do Was mowie tu o plci to macie lepiej a my gorzej hehe a do tego dochodzi golenie twarzy... wiec i po tym dochodza rozne niespodzianki na twarzy jezeli chodzi o mnie to z tradzikiem walcze juz kilka lat sa dobre i zle chwile jak to u kazdego :)Dodam ze do Epiduo dostalem na dzien Davercin w postaci zelu i uwazam to za dobre rozwiazanie jak narazie zreszta jezeli chcesz sie wymienic informacjami to napisz na moj email podam nr gg w emailu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klio2
Używam epiduo koło 3 tygodni. Nie mam piekącej, czerwonej ani wysuszonej skóry - a mam skórę raczej wrażliwą. Myje twarz żelem Ivostin Purittin, zmywam wodą przegotowaną, potem nakładam Tonik Ivostin po 20 minutach żel Epiduo i po wyschnięciu nakładam krem Va'bra. Dwa razy w tygodniu robie piling Ivostin i nakładam maskę LEROSETT na 30 min- działa Twarz nie jest wysuszona, jest gładka i ma ładny zdrowy kolor a syfki znikają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzza
Cześć, ja też zaczęłam używać Epiduo i mam takie same objawy, czyli pieczenie, zaczerwienienia, nawet więcej pryszczy zaczęło mi wyskakiwać po nim, a skóra łuszczy się straszliwie. Mam go używać na zmianę z Dalacinem T. Mam strasznie wrażliwą skórę, także boję się co będzie dalej... Ale pocieszyliście mnie, że nie jestem wyjątkiem. Widocznych efektów Wam życzę i sobie również:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mennnnnnnnnnnnn
mi dermatolog powiedzial ze z epiduo nie wolno uzywac rownoczesnie innych żeli czy masci :) zreszta na ulotce tez tak chyba pisze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonszkaaaa
witam Wszystkich!:D ja uzywam epiduo juz od 2 dni. Dermatolog zalecil mi smarowanie epiduo w wielkosci ziarnka grochu na noc bo ponoc bardzo szczypie, a jak bedzie mnie szczypalo to mam uzywac co dwa dni . A na dzien przepisal mi metronidazol. I mam odnosnie tego kilka pytań. dlaczego to mnie w ogole nie szczypie? i czy moge uzywac rozu do policzkow ? czy najlepiej nie uzywac niczego? bylabym wdzieczna za odpowiedzi:P pozdrawiam wszystkich:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już stosuje ten żel prawie dwa tygodnie. Na początku widać było poprawę. Skóra zrobiła się gładka, zaskórniki stały się mniejsze a ilość stanów zapalnych spadła wręcz do zera. Jednak teraz widzę, że ten żel nasilił mi łojotok a nic nie wysuszył skóry :/ Dla mnie to jest duży minus i prawdopodobnie jeśli to nie minie już go nie kupię. Wolę Brevoxyl. A czy z u kogoś z Was również nasilił się łojotok? Czy to minie, czy jednak odstawić Epiduo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ali25
hej :D ja tez mam pytanie czy mozna w trakcie stosowania epiduo robic sobie makijaz? chociaz taki delikatny? i czy to nie bedzie mialo wplywu na leczenie? prosze odp mi .... z gory Wam dziekuje:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, ze można przy Epiduo robić sobie makijaż ;) Jestem chłopakiem, ale czytając mnóstwo forów dyskusyjnych na ten temat trudno pominąć i tego typu informacje :) Heh tylko pamiętaj, zeby stosować kosmetyki do cery trądzikowej, bo inne tego typu upiększacze mogą pogarszać stan skóry! No, a teraz to ktoś może mi odpowie na moje pytanie z poprzedniego posta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardi
Ja używam 4 dni i żadnej poprawy nie widzę. Ani nie szczypie ani nic co było to jest , rano troszeczkę znika, ale po południu znów mam to co było :( Nie wiem dlaczego (0,1%+2,5% mam Epiduo )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ali25
rainbow_man a moze Ty po prostu jestes uczulony na ktorys ze skladnikow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula0607
ja mam epiduo od 3 dni i moje policzki i czoło maja strasznie dużo krostek a po za tym moje policzki sa czerwone ile dni to może trwać a we wtorek już rozpoczecie roku prosze o odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ali25
paula0607 ja tez uzywam tego od niedawna i dopiero po 2 razie twarz zaczela mnie okropnie szczypac wiec zrobilam sobie mala przerwe jednodniowa. a jezeli chodzi o to ile dni bedziesz mila ja czerwona to nie mam pojecia ale wydaje mi sie ze poki bedziesz uzywala tego zelu ja duzo tych krostek nie mam tylko na czole i na brodzie a na twarzy to dwa gora trzy.... ale dopiero teraz skora zaczyna mi sie pomalutku luszczyc, ale za dnia staram sie skore natluszczac. moim zdaniem to skora musi sie pamalutku do tego zelu przyzwyczajac:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh uczulenie, to raczej nie jest wm oim przypadku, bo wątpię, ze reakcją alergiczną był nasilony łojotok. Prawdopodobnie moja skóra nietoleruje adapalenu :/ Mimo, że Epiduo mi jeszcze bardziej polepszył stan skóry, to jutro wracam do Brevoxylu, który przynajmniej mi wysusza skórę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedalia
ja kupiłem u geja na targu, powiedział mi że lepiej zadziała po sexie z jakimś pedałem, więc poszedłem z nim w krzaczory żeby mnie wyjebał w kakaowe oczko. Troszke bolało, ale warto było bo syfy znikneły mi na drugi dzień. Czasem warto spotkać geja na targu ;) pozdro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola90
Na mojej skórze zadziałał okropnie .. posmarowałam pryszcze wieczorem a rano jak poszłam do szkoly to pytali się czy przypadkiem nie mam różyczki ( kolega akurat był chory ) . Miała takie okrągłe plamy na policzkach .. okropne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krela
Stosuje EPIDUO juz miesiac i widze małą poprawe:( na poczatku (3 dni) twarz cała czerwona, ale bynajmnej były efekty-pryszcze schodzily. Teraz cera jest taka jak wczesniej. moze nawet gorsza!!!!... nie wiem czy warto czekac dalej czy zmienic lek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała0707
Hej :)) mam pytanie: Otóż uzywam epiduo od 3 tyg... Na poczatku czulam mrowienie na twarzy, pieczenie itp itd Cale szczescie nie mialam wiekszych podraznien :D wszystkie syfki zaczely ,,wychodzic na wierzch" w postaci takich ropniaków... I mam problem bo nie wiem co mam z tym robic???? Czy wy to wyciskacie? Prosze o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze swojego doświadczenia wiem, że jeśli widać pogorszenie, choćby niewielkie, to należy od razu odstawić taki lek!!! Co to za lek, który pogarsza stan cery, żeby następnie zwalczyć coś co sam stworzył? To głupota - szkoda nerwów na takie coś. Ja już to tyle razy przerabiałem, tyle razy żyłem złudną nadzieją, że szkoda gadać. Teraz gdy jestem zdecydowany w tej walce, to mam ładną cerę :) Poza tym, to od wczoraj również odstawiłem Epiduo, bo mi przetłuszczał skórę po dwóch tygodniach stosowania. NAJLEPIEJ SKONTAKTUJCIE SIĘ Z RZETELNYM DERMATOLOGIEM (tylko RZETELNYM, a nie takim, który tylko czeka na pieniądze, bo takiemu to raczej zależy żebyśmy często do niego chodzili, a nie zależy mu na stanie naszej cery).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klio2
To nie jest tak, że jak widać chwilowe pogorszenie to znaczy ze lek nie działa. Czasem się tak zdarzy, że nakładamy lek i on wyciąga zanieczyszczenia ze skóry (te zanieczyszczenia wychodziły by nam jako pryszcze przez długi czas) po to aby je wyleczyć, wygoić i aby potem nic nie wyskakiwało, aby skóra była czysta i gładka. Co do wyciskania tych wyprysków, to ja osobiście nie polecam - moja dermatolog zakazała mi tego i faktycznie jak raz wycisnełam to oprócz tego ze została mi blizna to się jeszcze bakterie rozniosły a jak nie wyciskam to po kilku dniach same się zasuszają i znikają (oczywiście stosując epiduo raz dziennie wieczorem). A makijaż można stosować nie wpływa to na kurację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam 20 lat. Kilka miesięcy temu dermatolog przepisał mi Epiduo na zaskórniki i trądzik na czole. Od razu pani doktor powiedziała, żeby stosować co drugi dzień i punktowo! Ja nie dostosowałem się do tego i ... zacząłem smarować całe czoło codziennie 1 x wieczorem. Po kilku dniach (może 3-4) czoło było czerwone, miałem rumień, który zagoił się na szczęście także po kilku dniach. Czoło potem jak nowe, bez krostek, bez jakichkolwiek grudek, no po prostu cudo! Nie na długo .... po jakimś czasie znów zaskórniki dały znać o sobie, w końcu wizyta u kosmetyczki, która na swój sposób powyduszała mi to a czoło miałem gorsze niż po Epiduo, ale znikły objawy zaczerwienienia po tym jej wyduszaniu... no i teraz znów mam grudki na czole, czerwone plamki i dziś zastosuję kolejny raz Epiduo... być może zrobi się rumień ale przynajmniej będę cieszył się znów nieskazitlnym czołem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonjj
waflu no, ostre kombinacje stosujesz ;) zastosuj sie do rady dermo i smaruj co 2 dzien, czy nawet co trzeci srodek jest swietny ale MOCNY daj znac jak idzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZŁOTO-SREBRO
ja trochę nie na temat (nie wiem co to jest Epiduo;) ale chciałabym poradzić: spróbujcie koniecznie preparatów typu SREBRO koloidalne, ZŁOTO koloidalne , nano-złoto - wszystko do sprawdzenia i kupienia w necie róznych producentów. Moja siostra leczy własnie uciążliwe krosty/zaskórniki na plecach (z pól roku temu nastąpił wysyp i nic nie pomagało/np. davercin/, dermatolog zapisał jej krem z mocznikiem - poprawiło się trochę ale bez wyleczenia) srebrem koloidalnym firmy Laboratoria natury i po ok. 2 tyg widac rezultaty :). Ja do wypróbowania na sobie kupiłam złoto "Au-100" - używam jako tonik do twarzy 2 razy dziennie i ten preparat tez działa cuda (likwiduje problemy skórne i zmarszczki ;). Naprawde warto spróbowac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×