Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona_1988

EPIDUO- żel przeciwtrądzikowy

Polecane posty

No to powiem wam że Epiduo bardzo mi pomaga ; ) chociaż że dopiero 3 dzień jego stosuję :) Polecam . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika 26
Ja w walce z trądzikiek stosowałam poczatkowo różne maści w aptece:brevoxyl, tormentiol, benzacne, różne maseczki itd pomagały chwilowo póżniej problem na nowo sie pojawiał. Sięgnęłam więć po tabletki anty Diane brałam rok skóra si ę poprawiła lecz gdy odstawiłam Tradzik powrócił i to znacznie gorszy niż przed stosowaniem tabletek;/ więc stwierdziłam że nie bede już pakować sie w branie tego świństwa skoro pomaga dopóki się bierze a po odstawieniu nie mozna sobie poradzić z tradzikiem.Udałam sie do dermatologa i przepisał mi na noc Epiduo żel a na dzień krem Skinoren po miesiącu stosowanie jestem zadowolona niż poo tabletkach mam nadzieje ze wyleczę go raz na zawsze!!!Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beresha
Właśnie o to chodzi! :) ja w pewnym momencie już zupełnie straciłam nadzieję że uda mi się ten problem pokonać... wyobraźcie sobie że pewna pani dermatolog powiedziała mi że problem się sam rozwiąże.... kiedy urodzę dziecko (sic!) no to niezły motywator by zajść w ciążę nie?:) Epiduo prawie rozwiązało mój problem. boje się jednak że jak go odstawie to wszystko wróci, stosuję 3 tubkę.. czy ktoś stosował krem Cetaphil? (nie emulsję nawilżającą) pozdrawiam wszystkich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_83
Przepraszam za opóźnienia w pisaniu:)) Co do Cetpahilu nie używam go pod makijaż bo za 10 min świecę się jak psu jaja:)) Ja go stosuje tylko i wyłącznie na noc po nałożeniu Epi, nakładam grubą warstwę i wklepuję także rano nie muszę go używać bo mam nawilżoną buzię... potem tylko podkład i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXMartusiaXX
witam wszystkich walczacych z okropnym tradzikiem bylam wponiedzialek u dermatologa i zapisala mi epiduo, przyznam ze widze po 3 dniu efekty, oprocz tego biore visaxium i belisse na skore Przeszlam na diete: zero chipsow, czekolady, ostrych przypraw, smazonego miesa. Zaczelam dbac o skore: uzywam tylko i wylacznie kosmetykow przeznaczonych to cery tradzikowej nie innych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kiedys uzywalam rozne masci ale stosowalam kosmetyki zatylajace pory i nic mi nie pomagalo tak wiec kochani nie tylko dieta i smarownie masciami moze pomoc, liczy sie rowniez porzadna pielegnacja buzi. BARDZO POLECAM DO CERY TRADZIKOWEJ KOSMETYKI Z FIRMY CLINIQUE panie w douglasie potrafia bardzo fajnie dobrac kolory zycze Wszystkim cierpliwosci w wlace z ta choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beresha
Hej Monia! kupiłam Cetaphil balsam i też się świece jak psu jajca :D wiec pod makijaż odpada, ale jest doskonały tak jak emulsja Ziaji Med nie mogę nigdzie dostać :( wiec znów cetaphil zakupiłam Co do ostatniej wypowiedzi- Marta uważaj abyś sobie buźki nie wysuszyła tym wszystkim! i powiedz czy visaxium działa? czy ktoś go jeszcze używał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXMartusiaXX
Beresha - troszkę epiduo wysusza skórę tak więc używam go co dwa dni na noc i to bardzo cieniutka warstwe a na dzień polecam La Roche Posay, Effaclar H, Kojący krem nawilżający jest rewelacyjny przy stosowaniu epiduo.. Jeżeli chodzi o visaxinum to dziala w 10000% ja jestem bardzo zadowolona, poczytaj o visaxinum na forum w kafeteri sa same pozytywne opinie. Moge na prawde polecic efekty ja widzialam juz po kilku dniach, skora nie blyszczy sie tak jak wczesniej no i nic nie wychodzi :):):) nie wiem czy to zasluga epiduo czy visaxinum czy tez moze przez moja diete : zero slodyczy, ostrych przypraw, litr wody minimu dziennie no i pielegnacja o ktorej pisalam wczesniej bo to na prawde podstawa polecam znowu CLINIQUE ja jestem zadowolona :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beresha
Dzięki za info! do nawilżania :P ja polecam doskonały Cetaphil. poczytam z pewnością !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuha0101
Dziewczyny, czy któraś z Was używająca Epiduo byłaby w stanie spisać z ulotki skład żelu? Jestem za granicą i zapomniałąm zabrać ze sobą tego cudu a cera coraz gorsza.. Mam nadzieję, że uda mi się jakiś zamiennik znaleźć z podobnym składem :) Wielkie dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba dziwne mnmnmnmmnmn
uzylam epidudo, no i ani nie czerwone ani nie piecze..,. moze moja twarz jest juz pozbawiona receptorow czuciowych i na serio, piszecie ze wam sie cos dzialo a mi nic a smaruje dwa razy dziennie,zero pieczenia i zaczerwieninia, uzywam od dwoch dni narazie czekam na poprawe mialam cuda na tej twarzy i naprawde zaczynam sie martwic ze juz jest wypalona doszczetnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba dziwne mnmnmnmmnmn
a stosowolam -differin, -klindayt t -sinoren -olejek herbaciany -kwasy, mikrodermobrazje -benzacne i mase roznych kremow, maseczek etc. i ostanio nastapilo obrzydliwe pogorszenie i mam ten syf na twarzy i uzywam epiduo najlepiej mialam po hormonach, no ale nie bede cale zycie stosowala lekow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuuuuuuu
Zaczęłam stosować Epiduo, codziennie przez kilka dni (około tyg). Wczoraj poczułam pieczenie, więc stwierdziłam, że sobie odpuszczę jeden wieczór. Jednak dziś obudziłam się z rana ze strasznymi plamami pod oczami i co gorsza nawet na powiekach mam zaczerwienienie, a przecież maści nie używam na oczy. Czy też tak miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beresha
mnie nic nie uczulało i nie piekło.. radzę udać się do dermatologa, używasz jakiejś emulsji nawilżającej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuuuuuuu
Nie, dermatolog nic mi nie wspominał o żadnych emulsjach nawilżających. Jednak dziwi mnie to, że te czerwone, rozległe plamy pojawiły się w okolicach oczu. I przypomniałam sobie, że przed zastosowaniem epiduo też jednego dnia miałam takie coś, ale nie tak mocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beresha
Moim zdaniem musisz omijać oczy, dobrze umyć ręce po zastosowaniu Epiduo i koniecznie emulsja ! ja używam Cetaphil- zobacz sobie wpisy powyżej, rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiritiri
ponad pół roku temu pisałam w tym temacie zrozpaczona, że epiduo mi nie pomaga, a wy namawiałyście do cierpliwości. Mimo pozytywnych opinii jakie zbiera wszędzie epiduo mi on nie pomógł , nie wiem czemu, bo zapowiadało się dobrze. Wciąż wychodziły nowe pryszcze, epiduo przyspieszał gojenie ich, ale wyskakiwały kolejne i kolejne. Po prawie pół roku cierpliwości uznałam, ze nie ma sensu dalej się męczyć, moja pani dermatolog stwierdziła to samo. Teraz odkryłam triacneal, firmy avene i jestem mile zaskoczona, po prawie dwóch miesiącach mam cerę jakiej dawno nie miałam. Po początkowym wysypie stan unormował się i jest ok. A naprawdę myślałam, że nic poza doustnymi retinoidami mi nie pomoże. Nie robię tu reklamy, po prostu chciałam się podzielić sposobem na lepszą cerę z wszystkimi zrozpaczonymi osobami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beresha
Pewnie! nie o reklamę tu chodzi lecz o pomoc. Dzięki za info, fajnie wiedzieć że w razie "W" jest jakaś alternatywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynka86
Dziewczyny czy któraś z was ma może do odsprzedania Epiduo? Mi się właśnie kończy i musiałabym iść do dermatologa po receptę i zapłacić za wizytę 100 zł :/ będę bardzo wdzięczna, mój gg: 10832917

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kratkownica
Nie sądziłem, że takie coś jak parę pryszczy potrafi tak zatruć życie i spowodować tyle problemów, na szczęście po trafnej poradzie problem dało się okiełznać. Polecam epiduo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubia198823
ja stosuje wlasnie ta masc bo dr powiedziala ze ma lepsze dzialanie niz differin masc... po nalozeniu zelu to czuje lekkie szczypanie... niby pomoglo mi ale po jakis czasie znowu mialam krosty czerwone... ehh juz nie wiem co mam robic z tradzikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, dermatolog przepisał mi ten żel epduo i po jednym zastosowaniu, cienkiej warstwy, wyskoczyły mi czerwone plamy, cała twarz mnie piecze, loli, jest ściągnięta, okropność dostałam maść clobaze ale mało mi pomaga poz tym jest strasznie tłusta, osobiście chętnie pozbędę się tego celu epiduo... w ogole jak macie jakieś dobre rady jak pozbyć się tych plam to piszcie na gg 18890456

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaa
Hej! Ja uzywam epiduo od srody, zalecenie mam smarowac 1 raz na dobe na noc. Ogolnie nie mam jakichs mega krost, raczej drobne ale sporo, czasem takie podskorne ktore daja wrazenie jakbym spuchla, ale cere bardzo zniszczona, blizny, rozszezrobe pory. Do dzis szczegolnej poprawy nie widze, przez pierwsze 3 dni bylo ok, ale od niedzieli wygladam jak Indnianka:) jak posmaruje to piecze przez ok pol godziny, pozniej uz nic, rano nic nie czuje i jestem tylko lekko rozowa ale jak uzyje jakiegos kremu nawilzajacego to od razu robie sie jak burak:P na ulotce pisze ze niby przez pierwszy tydzien objawy podraznienia i zaczerwienienia moga byc nasilone wiec pomecze sie jeszcze pare dni o zobaczymy co z tego wyniknie;) dobrze ze nie musze w najblizszym czasie za bardzo z domu wychodzic hehehe:p pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemysław wołek
Jeżeli chodzi o ten krem nawilżający to faktycznie czasem trzeba stosować ale nie jakiś tam tylko cetaphil, stosowałem właśnie przy leczeniu trądzikiem, żeby zapobiegać przesuszaniu się skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beresha
a wiecie co? krem bambino jest równie dobry do Epiduo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalalalalala..a.a
Ma kto do sprzedania epiduo ???? Bo skonczla mi sie poprzednia tubka i od tygodnia znowu pojawiaja sie pryszcze :/ jesli ktos ma ten lek to niech da znac z checia odkupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bsevs
działa działa u mnie zadziałało po 3 tygodniach, musisz być wytrwała i nie smarować co dzien tylko co 2, 3 dni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytrwale smarować!! odkupie atrederm/epiduo/brevoxyl/izotrexin/acne-derm/zorac/duac/retin-a. ola.msb@wp.pl lub gg 3142516

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wladek
Mam za soba naprawde duzo lekow przeciwtradzikowych, epiduo stosuje bo okazal sie najlepszym ze wszystkich... Żel ten jest na bazie drogich tabletek i efekty sa naprawde dobre. Jeśli ktoś ma problemy z trądzikiem i żaden lek mu nie pomaga, niech spróbuje właśnie Epiduo żelu (0,1% + 2,5%) Do stosowania miejscowego na umytą i suchą skórę nanieść niewielką ilość żelu raz dziennie przed snem. Nie smarować się podczas dnia bo podrażni skore i wywali więcej pryszczy. Cena wacha się od 40-60 złotych za 15g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matthew 1313
Witam, mnie deramtolog przepisał właśnie żel epiduo - przestrzegał żeby na początku jak skóra będzie paliła i piekła to stosować tylko co drugi dzień. Do tego jakiś tam żel nawilżający Cetaphil MD. Ale czytając wasze opinie... jestem przerażony. Czy komukowliek ten żel pomógł?? Oprócz podrażnień pieczeniea swędzenia łuszczenia się skóry ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beresha
Mathew.. poczytaj uważnie komentarze. Niemal wszyscy piszą że im Epiduo pomógł... tylko używaj zgodnie z zaleceniami i stosuj Cetaphil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×