Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość syla1111

Klinika w Czechach dr LIBOR POLAK

Polecane posty

Gość jamjka
do annnaaaa33 ja 2.05 więc spotkamy się w klinice .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamjka
micia kicia ustaw się na 2 maja to pojedziemy razem zawsze to raźniej. Ja chyba będę jechała pociągiem o pierwszej w nocy . Ten pociąg jedzie przez Katowice .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnaaaa33
jamjka:))) ,ja mam sie zglosic o 14...to pewnie jak ty juz bedziesz gotowa do wyjscia,ale tak czy inaczej sie spotkamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabulek1
Czesc. Chcialam zapyac, czy ktos jechal z Brno do Frydek-Mistek. Jak dlugo sie jedzie i czy czesto cos jezdzi- cokolwiek, pociag bus. Z gory diekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamjka
jeszcze dwa tygodnie weeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ma juz lekarzy w polsce
musicie jeździć do kolesia którego pielęgniarka na publicznych forach podaje nazwiska pacjentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli Ciebie stac na lekarza polskiego to tylko sie cieszyc, ale nie kazda tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak cie stac na konia to
i na wóz! a potem płaczecie ze wam ktoś coś popsuł i latacie na poprawki do polskich chirurgów NO i uważajcie bo pielęgniarka tego doktorka jakaś walnięta jest lata po tym forum i podaje do publicznej wiadomości nazwiska pacjentek które ten pan operował .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co jesli roznica jest na poziomie 1/3 ceny, to dla mnie jest to istotne. A pozatym nie sadze ze masz prawo uogolniac - niezadowolonych klientek ma KAZDY lekarz bez wzgledu na to z ktorego jest kraju. Jak jakis lekarz nie ma luksusow w klinice nie oznacza to ze zrezygnuje z niego bo chce przeplacac u innego w bardziej luksusowym miejscu i z wyzsza marza. Jestem w 100% zadowolona z wyboryu, wiec moja wypowiedz jest poparta wlasnym doswiadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnaaaa33
Xiara,nie reaguj na durne zaczepki,nie ma znaczenia skad jest lekarz,dla mnie moglby byc z Chin,i nie pogardzilabym gdybym miala dobrze wykonana robote za uczciwe pieniadze,a w tym przypadku moge powiedziec ze tak jest, jestem zachwycona,mam plaski brzuch,cieniutka blizne ktora moge zakryc bielizna,i tak jak dzisiaj moge sobie chodzic po miescie i nie przejmowac sie ze za chwile podjedzie mi bluzka w gore i oczom przerazonych przechodniow ukaze sie wielka falda skory z paskudnymi rozstepami...jeszcze kilka dni i bede kompletnie stuningowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamjka
to już jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaaaa33
do jmajka....trzymam kciuki kochana!!!ja juz sie wlasnie pakuje,napewno spotkamy sie na korytarzu,jak bedziesz miala mozliwosc to looknij, bede tam 13.40,pogadamy chwilke:)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnaaaa33
jamjka jak sie czujesz???? bo mnie napier........ okrutnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miciakicia
Dziewuszki!!! Jak się czujecie po zabiegu?? Napiszcie czy jesteście zadowolone z wyniku końcowego??? I ogólnie jak wrażenia??? Czy podjęłybyście ponownie taką decyzję?? Ja jestem wciąż przed... podjęciem decyzji... Pozdrawiam Was gorąco i życzę szybkiego powrotu do zdrówka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamjka
Bardziej od Piersi bolał mnie ząb . Goją się super i są takie śliczne . Na nogach byłam od początku . A co do opieki , rewelacja . żałuje jedynie że tak późno się zdecydowałam. O Panu Doktorze mogę powiedzieć ze to cudotwórca z tego co tam miałam wyczarował takie zjawisko. Pielęgniarki były bardzo troskliwe. Dziękuje im za to. Jak macie pytania to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamjka
AAANNAAA 33 JA JUŻ BYŁAM W DRODZE POWROTNEJ . OKOŁO 12 MNIE WYPUŚCILI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miciakicia
do: jamjka Tak bym chciała pogadać z Tobą (niekoniecznie na forum). Jeśli mogłabyś przesłać jakiś numerek tel. to byłabym wdzięczna moxi@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnaaa33
Witajcie,wczoraj poznym wieczorem wreszcie dolecialam do domu:) Poraz kolejny dr.Polak zaprezentowal swoje mistrzowskie umiejetnosci,mam suuuuuper!!! cycki i jestem zachwycona,jedynie zaluje ze nie zrobilam tego wczesniej:) Dla mnie pierwsza doba byla koszmarna,bolalo bardzo,tutaj uklon w kierunku pielegniarki,dzielnie znosila moja upierdliwosc i co jakis czas dodawala mi leki przeciwbolowe,jednak juz nastepnego dnia wszystko minelo jak reka odjal,dzieki temu wybralismy sie na mala wycieczke do Wiednia,polaczylam ,,operacyjna wyprawe,, z wakacyjnym wypadem. Rowniez polecam prywatny pensjonat w malowniczej ,gorskiej miejscowosci Celadna,przestronny,wygodny i nowoczesnie urzadzony apartament bije na glowe,cene i wygode ciasna droga klitke hotelowa ,ja placilam 750 Kc,za dobe dla 2doroslych os+2 dzieci,i znajduje sie 10min drogi od Frydka-Mistka tel do gospodyni pani Kahankowej 00420604175514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuleczkaaaaa
annnnaaa33 mam takie pytanie - czy można się z tą gospodynią po Polsku normalnie dogadać jeśli zadzwonie zarezerwować termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnaaaa33
Jasne,to jest pani o szerokich horyzontach,open minded,mowi po polsku i po angielsku rowniez mozna sie z nia porozumiec,bez problemu mozesz dzwonic,nie ma problemu z komunikacja.A na miejscu cokolwiek bys potrzebowala to rowniez z nia zalatwisz.Bardzo milo wspominam pobyt u niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafal889889
Witam, Czy robił ktoś z was korekte powiek górnych? czy efekt jest zadowalajacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnaaaa33
nie robilam,ale osobiscie widzialam pacjentke dr.Polaka ktora miala ten zabieg zrobiony i efekt jest naprawde dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafal889889
oczywiście u doktora Polaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafal889889
Czy po tej korekcie wyraz twarzy się mocno zmienil? moje oczy sprawiaja wrazenie zmeczonego, obojetnego i flegmatycznego, albo poprostu mi sie zdaje. to przez gorne powieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnaaaa33
Nie wiem jak robia ten zabieg inni,dlatego na ich temat sie nie wypowiadam,widzialam kobiete po zabiegu wlasnie u niego,byla bardzo zadowolona.Najlepiej gdy napiszesz maila do doktora,wyslesz mu swoja fotke i zapytasz o szczegoly,oraz cene. Jesli ci to przeszkadza,to sobie zrob,napewno bedzie lepiej co nie oznacza ze nagle po zabiegu zobaczysz w lustrze lovelasa na miare chippendales,trzeba do tego podejsc ze zdrowym rozsadkiem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafal889889
Już z doktorem pisałem. Wszystko już wiem. Teraz tylko ustalić termin. Problem w tym że na stronie int. dr.nie ma zdjęć właśnie z takich operacji i nie wiem jak to wychodzi doktorowi. Dlatego pytam tu na forum. Dzięki za odpowiedź. Aha co do lovelasa to naprawdę nie oczekuje takich efektów ;). Chciałbym tylko mieć żywsze, weselsze i normalne spojrzenie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnaaaa33
moze zapytaj doktora czy moglby ci przeslac kilka fotek przed i po,lub udostepnic jakas stronke na ktorej moglbys sobie to zobaczyc. Napewno efekt bedzie dobry,bierz ,,byka,,za rogi,zobaczysz jak fantastycznie sie czlowiek czuje jak cos w sobie zmieni...na lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafal889889
Dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula6665
Jak jest z ubezpieczeniem w trakcie zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×